در حال بارگذاری ...
 • روان بودن ترافیک در محورهای منتهی به مناطق زلزله زده کهگیلویه و بویراحمد

  تاکنون با تلاش و جدیت همکاران و تجهیزاتی که در اختیار داشتند ما هیچگونه مشکلی در محورهای مواصلاتی استان اعم از محورهای فرعی اصلی و روستایی نداریم و همه محورها برقرار و روان هستند . 

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کهگیلویه و بویر احمد با اشاره به روان بودن ترافیک در محورهای منتهی به مناطق زلزله زده این استان گفت : خساراتی به جسم راه و ابنیه فنی وارد شده است .

  محمد حسین نصیری در خصوص آخرین وضعیت راه‌های منتهی به سی‌سخت و خسارات وارد شده به این محورها گفت : با توجه به اینکه از قبل هشدار سامانه بارشی در استان را دریافت کرده بودیم ، برای امداد رسانی در محورهای استان کاملا آماده بودیم اما همزمان با وقوع زلزله به خصوص در کانون آن یعنی شهر سی‌سخت ، همکاران ما با تجهیزاتی که در اختیار داشتند و در محورهایی نظیر یاسوج به سی‌‌سخت ، یاسوج - سمیرم و یاسوج - اقلید و محورهای روستایی منتهی به مرکز شهر سی سخت که دچار ریزش شده بودند به موقع حضور یافتند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن اقدام به ریزش برداری کردند .

  وی افزود : تاکنون با تلاش و جدیت همکاران و تجهیزاتی که در اختیار داشتند ما هیچگونه مشکلی در محورهای مواصلاتی استان اعم از محورهای فرعی اصلی و روستایی نداریم و همه محورها برقرار و روان هستند . در ارتباط با وقوع زلزله در مناطقی به جسم راه و ابنیه فنی خساراتی وارد شده است که بعد از توقف بارش ها ورود پیدا خواهیم کرد و نسبت به جمع بندی خسارت ها می کنیم .
  مطالب مرتبط

  تسهیل شرایط أخذ کارت هوشمند راننده و ناوگان وانت بار برون شهری

  تسهیل شرایط أخذ کارت هوشمند راننده و ناوگان وانت بار برون شهری

  ثبت نام غیر حضوری با مراجعه به زیر سیستم ثبت نام ناوگان و راننده وانت بار در پرتال سامانه کارت هوشمند در قسمت خدمات غیر حضوری به آدرس www.smartcard.rmto.ir انجام می شود . ثبت نام حضوری با مراجعه به مراکز مجاز صدور کارت هوشمند در استان محل سکونت راننده است .

  |

  تردد ناوگان مسافری جاده‌ای فقط با ۵۰ درصد ظرفیت

  تردد ناوگان مسافری جاده‌ای فقط با ۵۰ درصد ظرفیت

  رعایت ۵۰ درصد فروش ظرفیت ناوگان به صورت جدی اجرا می‌شود ، همچنین پروتکل‌های بهداشتی در خصوص ضدعفونی ناوگان و صندلی‌ها ،‌ زدن ماسک توسط راننده ، تأکید و توجه به ماسک زدن همه مسافران ، تأمین ماسک در پایانه‌ها ، ضد عفونی پایانه‌ها و غیره‌ به صورت جدی نظارت می‌شود .

  |

  نظرات کاربران