در حال بارگذاری ...
 • وجود روحیه اقدام و عمل در مرکز جهادی پیشرفت راه آهن

  در کارگروه ساماندهی شبکه حمل و نقل ریلی ، ۲۰۴ اقدام کوتاه مدت ، شناسایی و در ۱۷۷ ایستگاه ، توسط همکاران مناطق در مدت زمان ۳ ماه و بدون بار مالی ، اجرایی شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، چهاردهمین رویداد سه‌شنبه‌های ریلی با طعم فناوری، امروز با ارائه دو موضوع《ساماندهی و آراستگی شبکه ریلی و قطارها》و《سیمولاتور پانل کنترل محلی رایانه ای》برگزار شد .

  سعید رسولی مدیرعامل راه آهن در این رویداد ، ضمن قدردانی از تلاش و کوشش همکاران که بسیار پرتلاش اما بدون هیاهو در کارگروه های تخصصی در مرکز جهادی پیشرفت در ستاد و مناطق پروژه ها و طرح های زیادی را در دست اقدام دارند اظهار داشت : با اراده و اعتقاد ، کلمه جهادی را انتخاب و الحمدلله با قدرت به آن عمل می کنیم . روز گذشته تیم ارزیابی عملکرد سازمان امور اداری و استخدامی ، از شرکت راه آهن و عملکرد مرکز جهادی پیشرفت بازدید کرده و از اقدامات ارزنده انجام شده در این مرکز ابراز رضایت و خشنودی کردند .

  معاون وزیر راه و شهرسازی از مشارکت کلیه همکاران ستاد و مناطق ، در جهت پیشبرد اهداف شرکت راه آهن تشکر کرد .

  میرحسن موسوی معاون مسافری راه آهن نیز گفت : در اسفند سال ۹۸ از ۱۲ کارگروه تخصصی جهادی که مدیرعامل راه آهن دستور شکل گیری آن را صادر کرد یک موضوع مهم ، ساماندهی شبکه حمل و نقل ریلی و آراستگی محیط بود . در این راستا پس از جمع آوری و احصا امکانات و سرمایه های انسانی موجود در شرکت راه آهن ، در اردیبهشت ماه سال جاری اقدامات کوتاه مدت در طول خطوط و ایستگاه های ریلی تعریف و به مناطق ابلاغ شد .

  به گفته موسوی ؛ در کارگروه ساماندهی شبکه حمل و نقل ریلی ، ۲۰۴ اقدام کوتاه مدت ، شناسایی و در ۱۷۷ ایستگاه ، توسط همکاران مناطق در مدت زمان ۳ ماه و بدون بار مالی ، اجرایی شد .
  مطالب مرتبط

  بلیت قطار برای نوروز ۱۴۰۰ گران نمی‌شود

  بلیت قطار برای نوروز ۱۴۰۰ گران نمی‌شود

  هیچ افزایشی در قیمت‌های بلیت قطار در ایام نوروز نداریم . ۹۵ درصد قاطارهای ما چهار ستاره و سه ستاره باکیفیت هستند و فقط ۵ درصد قطارهای ما پنج ستاره هستند که نرخ قطارهای پنج‌ستاره براساس مصوبه شورای عالی ترابری آزاد و طبق عرضه و تقاضا است .

  |

  اهم اقدامات انجام شده در صنعت حمل‌ و نقل ریلی طی دولت‌های یازدهم و دوازدهم

  اهم اقدامات انجام شده در صنعت حمل‌ و نقل ریلی طی دولت‌های یازدهم و دوازدهم

  از سال ۱۳۹۴ که در واقع نیمه دوم دولت یازدهم می باشد ، افزایش تعداد ناوگان ریلی کشور رشد چشمگیری داشته و طی سال های ۹۶ ، ۹۸ و ۹۹ تعداد کل ناوگان نو و بازسازی شده داخلی رشد قابل توجهی داشته است . همچنین در سال های ۹۴، ۹۶، ۹۸ و ۹۹ کلیه ناوگان ریلی توسعه یافته با بهره گیری از حداکثر ...

  |

  ایجاد منافع اجتماعی ، اثرگذاری پنهان صنعت حمل و نقل ریلی است

  ایجاد منافع اجتماعی ، اثرگذاری پنهان صنعت حمل و نقل ریلی است

  توسعه راه آهن علاوه بر این که درآمد مستقیم برای راه آهن دارد ، به دلیل کاهش تلفات جاده ای ، آلایندگی کمتر زیست محیطی ، استهلاک کمتر جاده و کاهش مصرف سوخت ، منافع اجتماعی زیادی دارد و موجب کسب درآمد غیر مستقیم ، توسعه و آبادانی و ارزش افزوده برای کشور می شود و این نشان دهنده ...

  |

  تحقق بهره وری حداکثری امکانات و سرمایه های راه آهن با انجام اقدامات جهادی

  تحقق بهره وری حداکثری امکانات و سرمایه های راه آهن با انجام اقدامات جهادی

  در راه آهن تجهیزات و امکانات سخت افزاری و نرم افزاری زیادی داریم اما نیروی کارآزموده بزرگترین سرمایه شرکت است . در نتیجه با جدیت و برنامه ریزی خوبی که برای نیروی انسانی در حال انجام است قصد داریم در تراز جدیدی قرار بگیریم .

  |

  نظرات کاربران