در حال بارگذاری ...
 • انجام اورهال موتور فرانسوی هلی کوپتر برای نخستین بار در ایران

  هم اکنون این قابلیت ایجاد شده است و ایران آمادگی ارایه خدمات این چنینی را به سایر کشورها نیز دارد . زیرا در خاورمیانه اورهال موتور فرانسه انجام نمی شود و برای اولین بار در ایران این قابلیت ایجاد شده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ وزیر راه و شهرسازی از انجام اورهال موتور فرانسوی هلیکوپتر برای نخستین بار در ایران خبر داد و اظهار کرد که این صنعت با شرکت همکاری شرکت‌های دانش‌بنیان احیا شده است .

  محمد اسلامی در مراسم رونمایی از ۶ فروند موتور هلیکوپتر آلوئیت در حاشیه مراسم رونمایی در گفت و گو با خبرنگاران ، اظهار کرد : هم‌اکنون ظرفیت جدیدی در بخش هوایی کشور با مجوزهای که از سوی سازمان هواپیمایی کشوری ارایه شد ، ایجاد شده است . شرکت هلی کوپتر ایران با استفاده از همکاری شرکت‌های دانش بنیان هم اکنون توانست این صنعت را احیا کنند و این ناوگان هم اکنون متولد شده است .

  وزیر راه و شهرسازی ادامه داد : در ماه رجب این بالگرد بعد از انجام تست‌ها اولین پروازش را انجام می‌دهد و برای خدماتی از جمله اورژانس کشور و یا دستگاه‌های گوناگون از خدمات آن استفاده می‌کنند .

  به گفته نماینده شرکت ایرانی ارایه دهنده این خدمات ، با حمایتی که از طریق سازمان هواپیمایی کشوری و وزارت راه اتفاق افتاد برای اولین بار در ایران موتورهای هلی کوپترهای فرانسوی اورهال (تعمیرات اساسی) می‌شوند . هم اکنون این قابلیت ایجاد شده است و ایران آمادگی ارایه خدمات این چنینی را به سایر کشورها نیز دارد . زیرا در خاورمیانه اورهال موتور فرانسه انجام نمی شود و برای اولین بار در ایران این قابلیت ایجاد شده است .

  همچنین بنا بر اعلام نماینده شرکت ایرانی ارایه دهنده خدمات فوق ، هر موتور حداقل ۱۵۰۰ ساعت تا حداکثر ۳۰۰۰ ساعت صرفه جویی زمانی و در کل معادل ۵۶ میلیاردتومان صرفه جویی سرمایه‌ای ایجاد می‌کند .

   
  مطالب مرتبط

  انتصاب رئیس هیأت عامل و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای

  انتصاب رئیس هیأت عامل و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای

  داریوش امانی پیش از این سوابق قائم مقامی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای ، عضو هیئت‌عامل و معاون حمل‌ونقل این سازمان ، مدیر مرکز مدیریت راه‌های کشور ، مدیرکلی دفتر حمل‌ونقل کالا ، مدیرکل حمل‌ونقل و پایانه‌های استان‌های قم ، اصفهان و هرمزگان را در کارنامه خود دارد .

  |

  تشریح آخرین الزامات بهداشتی برای ورود به ایران از طریق مرز هوایی

  تشریح آخرین الزامات بهداشتی برای ورود به ایران از طریق مرز هوایی

  مسافران باید فرم خود اظهاری عدم ابتلا به کووید۱۹ را در فرودگاه مبدا قبل از صدور کارت پرواز تکمیل و به نماینده شرکت هواپیمایی ارائه کنند و همچنین فرم تعهد مسافر را در طول پرواز تکمیل و در فرودگاه مقصد به نماینده وزارت بهداشت مستقر در فرودگاه تحویل دهند .

  |

  ممنوعیت پرواز از مبدا و مقصد ۳۲ کشور به ایران

  ممنوعیت پرواز از مبدا و مقصد ۳۲ کشور به ایران

  کلیه اتباع ایرانی و خارجی که قصد سفر به جمهوری اسلامی ایران را دارند ، ملزم به ارائه گواهی تست مولکولی ( RT-PCR ) منفی از نظر کووید ۱۹ با مدت اعتبار حداکثر ۹۶ ساعت از آزمایشگاه‌های مورد تایید وزارت بهداشت کشور مبدا به زبان انگلیسی یا مورد تایید کنسولگری ، پیش از سوار شدن به ...

  |

  نظرات کاربران