در حال بارگذاری ...
 • افتتاح و بهره برداری از ۱۰ پروژه راهداری در استان اصفهان

  رتبه استان اصفهان در اقدامات موثر برای کاهش تصادفات رانندگی جایگاه مناسبی در کشور نبود ، اما در چندساله اخیر با برنامه ریزی و اقدامات مناسب استان اصفهان به رده استان های نخست کشور در این عرصه رسیده ایم .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، پروژه روکش آسفالت حفاظتی گرم میمه - دلیجان ، راه های روستایی سه ، کلهرود ، مراوند ، میدان اذان ، نصب پل عابر پیاده بزرگراه آزادگان ، روشنایی اتوبان معلم و پروژه مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی هشت بهشت در محور آزادگان به بهره برداری رسید .

  حجت اله غلامی در هشتمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی به شهرستان شاهین شهر سفر کرد و در جریان سفر خود ۱۰ پروژه راهداری و حمل ونقل جاده ای این شهرستان را افتتاح کرد .

  وی در آئین متمرکز بهره برداری از پروژه های راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان شاهین شهر و میمه اظهار کرد : با وجود شرایط سخت و محدودیت های شدید منابع مالی امسال شاهد افتتاح بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ پروژه با اعتباری بالغ بر ۴ هزار و ۵۰۹ میلیارد تومان در دهه فجر در استان اصفهان بودیم . دشمنان ایران گمان می کردند با افزایش فشارها و تحریم ها توان کار و فعالیت را از دولت خواهند گرفت اما خوشبختانه با پشتکار و همت بخش دولتی و خصوصی و برنامه ریزی مناسب، پروژه های مهم و بزرگی در استان به سرانجام رسید .

  معاون استانداری اصفهان همچنین ضمن تقدیر وتشکر از اقدامات موثر انجام شده برای ارتقا ایمنی تردد کاربران در محورهای مواصلاتی استان اصفهان گفت : رتبه استان اصفهان در اقدامات موثر برای کاهش تصادفات رانندگی جایگاه مناسبی در کشور نبود ، اما در چندساله اخیر با برنامه ریزی و اقدامات مناسب استان اصفهان به رده استان های نخست کشور در این عرصه رسیده ایم .

  وی به نقش مجتمع های خدماتی رفاهی در ایمنی راه ها و رفاه کاربران جاده ها و اقدامات مناسب استان در این زمینه اشاره کرد و گفت: با افزایش مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی ، ضمن افزایش ایمنی راهها احتمال بروز تصادفات رانندگی کاهش می یابد .

  در این مراسم پروژه روکش آسفالت حفاظتی گرم میمه - دلیجان با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال ، پروژه روکش آسفالت حفاظتی راه های روستایی سه ، کلهرود ، مراوند ، میدان اذان به طول ۴۰ کیلومتر و با اعتباری بالغ بر ۳۶ میلیارد ریال ، پروژه نصب پل عابر پیاده بزرگراه آزادگان مقابل گلدیس ورودی شهرک با اعتباری بالغ بر ۱۷ میلیارد ریال و روشنایی اتوبان معلم به طول ۶ کیلومتر و با اعتباری بالغ بر ۴.۵ میلیارد ریال  و پروژه مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی هشت بهشت در محور آزادگان با اعتباری بالغ بر ۱۸۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید .
  مطالب مرتبط

  برگزاری نشست مدیران مجتمع های خدماتی رفاهی پایتخت

  برگزاری نشست مدیران مجتمع های خدماتی رفاهی پایتخت

  عملکرد مجتمع های خدماتی رفاهی به لحاظ سرویس دهی زوار ، خدمت رسانی به کاربران جاده ای در سرما و گرما به صورت شبانه روزی به عنوان صدقه جاریه لحاظ می‌شود که می‌طلبد در راستا اقدامات مناسبی در سطح استان تهران انجام شود .

  |

  روکش آسفالت ۱۸۸ کیلومتر از محورهای مواصلاتی جنوب سیستان و بلوچستان طی سال جاری

  روکش آسفالت ۱۸۸ کیلومتر از محورهای مواصلاتی جنوب سیستان و بلوچستان طی سال جاری

  در سال جاری ۵۶ پروژه در حوزه تعمیر و نگهداری پل‌ها و ابنیه فنی در جنوب سیستان و بلوچستان توسط این اداره کل در دست اجراست که در صورت تامین اعتبار مورد نیاز ۲۲ پروژه این بخش نیز آماده بهره‌برداری خواهد شد .

  |

  رسیدگی به تخلفات بهره برداران مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی کشور

  رسیدگی به تخلفات بهره برداران مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی کشور

  درحال حاضر تعداد ۸۴۶ باب مجتمع خدماتی رفاهی بین‌راهی در سطح شبکه راه های کشور در حال بهره‌برداری وجود دارد که این مجموعه‌ها توسط کمیته ویژه نظارت در سطح ادارات کل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای استانها و شهرستانهای تابعه بازدید و بر امر بهره‌برداری آنها به خصوص رعایت موارد ...

  |

  نظرات کاربران