در حال بارگذاری ...
 • بهره برداری از ۱۰ پروژه راهداری با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان در شهرستان شاهین شهر

  در راستای ارتقا ایمنی تردد کاربران مناطق مسکونی حاشیه جاده های برون شهری ، عملیات جانمایی و احداث پل های عابر پیاده در دستور کار قرار گرفت و خوشبختانه امروز شاهد نصب پل گلدیس با اعتباری بر ۱۷ میلیارد ریال در این شهرستان هستیم .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان گفت : به مناسبت دهه فجر از ۱۰ پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان در شهرستان شاهین شهر و میمه بهره برداری شد .

  مهدی خضری در آئین افتتاح متمرکز پروژه های راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان شاهین شهر که با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان برگزار شد ، اظهار کرد : یکی از مهمترین و پرترافیک ترین محورهای استان در شهرستان شاهین شهر و میمه واقع شده است . لذا ارتقا ایمنی تردد کاربران جاده ها در این محور و تعریف و اجرای پروژه هایی برای نیل به این اهداف در اولویت اقدامات اداره کل قرار دارد .

  مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان با اشاره به بهره برداری از ۱۲ مجتمع خدماتی رفاهی در شهرستان شاهین شهر و میمه گفت : با بهره برداری از این مجتمع جدید تعداد مجتمع های خدماتی رفاهی در استان اصفهان به ۵۱ مجتمع  میرسد .

  خضری با بیان اینکه اصفهان رتبه اول در تعداد مجتمع های خدماتی رفاهی بهره برداری شده را به خود اختصاص داده است ، اضافه کرد : در راستای ارتقا ایمنی تردد کاربران مناطق مسکونی حاشیه جاده های برون شهری ، عملیات جانمایی و احداث پل های عابر پیاده در دستور کار قرار گرفت و خوشبختانه امروز شاهد نصب پل گلدیس با اعتباری بر ۱۷ میلیارد ریال در این شهرستان هستیم .

  وی همچنین به اهمیت نگهداری راههای اصلی و فرعی این شهرستان اشاره و خاطرنشان کرد : امروز با تلاش و پشتکار شبانه روزی شاهد بهره برداری از روکش آسفالت حفاظتی گرم میمه - دلیجان با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال ، روکش آسفالت حفاظتی راه های روستایی سه ، کلهرود ، مراوند ، میدان اذان به طول ۴۰ کیلومتر و با اعتباری بالغ بر ۳۶ میلیارد ریال و روشنایی اتوبان معلم به طول ۶ کیلومتر و با اعتباری بالغ بر ۴.۵ میلیارد ریال هستیم .

  مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان گفت : مجتمع خدماتی رفاهی هشت بهشت از دیگر پروژه هایی است که در محور آزادگان با سرمایه گذاری ۱۸۰ میلیارد ریالی بخش خصوصی و  حمایت بلاعوض سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در خصوص احداث راه دسترسی و تهیه و نصب تابلوهای پیش آگاهی در دهه مبارک فجر به بهره برداری رسید .
  مطالب مرتبط

  ناوگان مسافری لرستان آماده ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی

  ناوگان مسافری لرستان آماده ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی

  تیم های ۱۳گانه نظارت و بازرسی راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان در سراسر استان به طور مرتب بر نحوه ارائه خدمات حمل و نقل و رعایت پروتکل های بهداشتی نظارت دارند از این رو مردم با اطمینان کامل از خدمات حمل و نقل عمومی استفاده کنند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف نظیر عدم رعایت ...

  |

  جابجایی ۲۰۵ میلیون تن بار توسط ناوگان باری جاده ای در استان آذربایجان شرقی

  جابجایی ۲۰/۵ میلیون تن بار توسط ناوگان باری جاده ای در استان آذربایجان شرقی

  در حال حاضر تعداد ناوگان باری سنگین دارای کارت هوشمند استان ۲۴۷۱۴ دستگاه , تعداد رانندگان باری دارای کارت هوشمند ۳۲۶۶۳ نفر و تعداد اتوبوس ناوگان حمل ونقل مسافری استان ۶۹۳ دستگاه است .

  |

  تجهیز تمامی محورهای شریانی استان مازندران به سامانه ثبت تخلف سرعت

  تجهیز تمامی محورهای شریانی استان مازندران به سامانه ثبت تخلف سرعت

  این سامانه ها قابلیت تشخیص انواع تخلفات از جمله سرعت لحظه ای غیر مجاز در محل نصب سامانه ، سرعت غیر مجاز متوسط در طول مسیر ها بین دو سامانه ، تخلف عدم تردد از بین خطوط و عدم رعایت فاصله طولی با برخودروی جلویی را دارند .

  |

  نظرات کاربران