در حال بارگذاری ...
 • چهارخطه سازی کل محور رامهرمز به بهبهان تا پایان سال ۱۴۰۰

  چهارخطه کردن محور رامهرمز به رامشیر و ماهشهر ، ردیف اعتباری ملی این محور نیز مصوب شده و در قانون قرارگرفته و تقویت اعتباری آن هم در حال انجام است که بزودی عملیات اجرایی آن در قالب طرح ملی آغاز خواهد شد . 

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون وزیر ره و شهرسازی گفت : تا پایان سال ۱۴۰۰ کل محور رامهرمز به بهبهان ۴ خطه خواهد شد .

  خیراله خادمی در بازدید از محور موصلاتی خوزستان به سمت استان فارس در رامهرمز در جمع خبرنگاران اظهار داشت : در این سفر محورهای مواصلاتی رامهرمز به سایر شهرها را مورد بررسی قرار دادیم و با توجه به ترانزیتی بودن محور رامهرمز به بهبهان که استان خوزستان را به استان‌های فارس ، اصفهان ، چهارمحال بختیاری و کهگیلویه و بویر احمد وصل می‌کند ، در اولویت کاری قرار دارد . با توجه به اشباح شدن ظرفیت فعلی این محور چهارخطه کردن آن ضرورت دارد و از همین روی چند پروژه راهسازی در این محور مواصلاتی در دست اقدام است . 

  خادمی افزود : کل محور اهواز به رامهرمز ، بهبهان به سمت استان فارس و شیراز ۵۵۰ کیلومتر است که ۴ خطه کردن این محور در ۳ خط اجرایی در حال انجام است . 

  مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل ابراز امیدواری کردم که تا پایان سال ۱۴۰۰ کل محور رامهرمز به بهبهان چهارخطه شود . چهارخطه کردن محور رامهرمز به رامشیر و ماهشهر ، ردیف اعتباری ملی این محور نیز مصوب شده و در قانون قرارگرفته و تقویت اعتباری آن هم در حال انجام است که بزودی عملیات اجرایی آن در قالب طرح ملی آغاز خواهد شد . 

  معاون وزیر راه و شهرسازی در پایان گفت : محور رامهرمز به میداوود و باغملک نیز یک طرح ملی است که با ایجاد طرح جدید از رامهرمز تا دشت دنا حدود ۶۰ درصد اجرایی شده و با تغییر پیمانکار بزودی ادامه عملیات آن نیز آغاز خواهد شد .

  خیراله خادمی ، معاون وزیر راه و شهرسازی ، در سفری یکروزه به خوزستان به همراه مدیرکل راه و شهرسازی استان، معاونت عمرانی استانداری و نماینده مردم رامهرمز و رامشیر از پروژه‌های راهسازی استان بازدید کرد .
  مطالب مرتبط

  بازدید معاون ساخت و توسعه راه آهن ، بنادر و فرودگاه شرکت ساخت از راه آهن رشت – انزلی

  بازدید معاون ساخت و توسعه راه آهن ، بنادر و فرودگاه شرکت ساخت از راه آهن رشت – انزلی

  این پروژه در قالب دو قطعه ۶و۷ تعریف شده است که قطعه ۶ ، قطعه ابتدایی این پروژه به طول ۱۷ کیلومتر و قطعه ۷، ۱۸کیلومتر است و ایستگاه رشت را بعد از عبور از محدوده پیربازار به منطقه کاسپین متصل می‌کند .

  |

  بازدید دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد کشور از مراحل ساخت قطعه نخست بزرگراه چابهار - کُنارک

  بازدید دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد کشور از مراحل ساخت قطعه نخست بزرگراه چابهار - کُنارک

  این محور ، ترافیک ۲۰ میلیون تُنی حمل بارِ بندرچابهار را هم پوشش خواهد داد . با برنامه‌ریزی‌های انجام شده ، ساخت این طرح ۶ ماه کاهش پیدا خواهد کرد و امیدواریم بتوانیم تا پایان خردادماه امسال،۶.۵ کیلومتر از این مسیر ۲۴ و نیم کیلومتری را به بهره‌برداری برسانیم .

  |

  افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۹۱ کیلومتر بزرگراه در استان سیستان و بلوچستان

  افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۹۱ کیلومتر بزرگراه در استان سیستان و بلوچستان

  احداث باند دوم ۲۳ کیلومتر از محور چابهار - نیکشهر - ایرانشهر و ۱۸ کیلومتر از محور خاش - ایرانشهر با حضور وزیر راه و شهرسازی آغاز شد . این پروژه ها بخشی از محور مهم ترانزیتی چابهار - ایرانشهر - زاهدان هستندکه مهمترین پس کرانه بندر شهید رجایی محسوب می شود و با توجه به اتصال کشورهای ...

  |

  نظرات کاربران