در حال بارگذاری ...
 • یکپارچه‌سازی کارت بلیت قطارهای حومه‌ای ، مترو و اتوبوس‌های بی‌ آر تی

  به زودی با همکاری شهرداری تهران ، کارت بلیت یکپارچه سفر برای قطارهای حومه‌ای ، مترو و اتوبوس‌های بی آر تی صادر خواهد شد و بدین ترتیب مسافران قطارهای حومه‌ای نیز به راحتی در داخل شهر ادامه سفر خواهند داد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرعامل شرکت راه آهن اظهار کرد که با همکاری شهرداری تهران ، کارت بلیت یکپارچه سفر برای قطارهای حومه‌ای ، مترو و اتوبوس‌های بی آر تی صادر خواهد شد .

  سعید رسولی ، مدیرعامل شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران در حاشیه مراسم افتتاح پروژه‌های راه‌آهن در دهه فجر که در مورخ ۱۹ بهمن در ساختمان شهدای راه‌آهن برگزار شده بود، در جمع خبرنگاران با اشاره به افتتاح پروژه اتصال مترو تهران به ایستگاه راه‌آهن تهران، اظهار کرد: در گذشته سیاست اشتباهی در ساخت ایستگاه‌های راه آهن در کشور دنبال می‌شد که طی آن ایستگاه‌های راه‌آهن به بیرون از شهرها انتقال داده می‌شدند .

  وی گفت: اکنون تلاش کرده‌ایم تا برای ایستگاه‌های راه آهن رشت و همدان ، محلی در داخل شهر در نظر گرفته شود تا ایستگاه‌هایی که خارج شهر ساخته شده‌اند به داخل شهر منتقل شوند .

  مدیرعامل شرکت راه‌آهن با بیان اینکه اتصال پایانه مترو به ایستگاه راه‌آهن در دستور کار شرکت راه‌آهن قرار گرفته است ، افزود : نخستین آن امروز در ایستگاه راه‌آهن تهران بود که گالری ساخته شد و اتصال ایستگاه مترو به سکوهای ایستگاه راه آهن برقرار شد تا سفر یکپارچه برای مسافران محقق شود . در شهر ری نیز اتصال راه‌آهن به ایستگاه مترو جوانمرد قصاب در حال اجرا است و در مشهد نیز به دنبال چنین اتصالی هستیم .

  وی تصریح کرد : به زودی با همکاری شهرداری تهران ، کارت بلیت یکپارچه سفر برای قطارهای حومه‌ای ، مترو و اتوبوس‌های بی آر تی صادر خواهد شد و بدین ترتیب مسافران قطارهای حومه‌ای نیز به راحتی در داخل شهر ادامه سفر خواهند داد .
  مطالب مرتبط

  اهم اقدامات انجام شده در صنعت حمل‌ و نقل ریلی طی دولت‌های یازدهم و دوازدهم

  اهم اقدامات انجام شده در صنعت حمل‌ و نقل ریلی طی دولت‌های یازدهم و دوازدهم

  از سال ۱۳۹۴ که در واقع نیمه دوم دولت یازدهم می باشد ، افزایش تعداد ناوگان ریلی کشور رشد چشمگیری داشته و طی سال های ۹۶ ، ۹۸ و ۹۹ تعداد کل ناوگان نو و بازسازی شده داخلی رشد قابل توجهی داشته است . همچنین در سال های ۹۴، ۹۶، ۹۸ و ۹۹ کلیه ناوگان ریلی توسعه یافته با بهره گیری از حداکثر ...

  |

  افتتاح ۱۰۵ پروژه ریلی به ارزش ۱۴۴۵۲ میلیارد ریال در ایام دهه فجر

  افتتاح ۱۰۵ پروژه ریلی به ارزش ۱۴۴۵۲ میلیارد ریال در ایام دهه فجر

  در حوزه ناوگان ، پروژه‌های قابل افتتاح شامل ۲ پروژه خرید ۲ دستگاه لکوموتیو با اعتبار ۷۹۰ میلیارد ریال ، ۴ پروژه خرید ۱۹۷ دستگاه واگن باری با اعتبار ۲۰۴۰ میلیارد ریال ، ۲ پروژه بازسازی ۲ دستگاه لکوموتیو با اعتبار ۷۷۰ میلیارد ریال ، ۲ پروژه بهسازی ۴ دستگاه لکوموتیو با اعتبار ۱۰ ...

  |

  نظرات کاربران