در حال بارگذاری ...
 • افتتاح پروژه های راهداری و حمل و نقل جاده ای در شهرستان ازنا

  پل خسرو میره که در اثر سیل ۹۸ تخریب و راه ارتباطی این محور روستایی قطع و مسدود شده بود ، با همت اداره کل راهداری و حمل نقل جاده ای لرستان با اعتباری بالغ بر ۸۵۰ میلیون تومان بازسازی و مرمت شده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، در هفتمین روز از دهه مبارک فجر ، پروژه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای در شهرستان ازنا با حضور مسئولان استانی و محلی به بهره برداری رسید .

  مراسم افتتاح این پروژه ها با حضور کشکولی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری لرستان ، امام جمعه ، فرماندار و جمعی از مسئولان محلی شهرستان ازنا در محل اجرای پل خسرو میره به نمایندگی از سایر پروژه ها برگزار شد .

  سجاد درگاه پور رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ازنا در این مراسم با اشاره به مشخصات فنی پروژه های مورد افتتاح گفت: در دهه فجر امسال و همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، ۳ پروژه پل های بتنی خسرومیره و دوبلوکان و روکش آسفالت محور ازنا _ دورود به طول۳ کیلومتر با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد تومان در شهرستان ازنا تقدیم مردم گردید .

  وی افزود : پل خسرو میره که در اثر سیل ۹۸ تخریب و راه ارتباطی این محور روستایی قطع و مسدود شده بود ، با همت اداره کل راهداری و حمل نقل جاده ای لرستان با اعتباری بالغ بر ۸۵۰ میلیون تومان بازسازی و مرمت شده است .
  مطالب مرتبط

  آغاز عملیات منظر آرایی کمربندی خمینی شهر اصفهان

  آغاز عملیات منظر آرایی کمربندی خمینی شهر اصفهان

  عملیات ترانشه برداری و زهکشی قنوها ، تسطیح و ایجاد ناحیه عاری مانع در حاشیه راه ها ، رنگ آمیزی علائم ، آشکارسازی دماغه ها و ایجاد فضای سبز مهمترین دستورالعمل هایی هستند که در بحث منظرآرایی راه ها برای اجرا ابلاغ شده است .

  |

  ناوگان مسافری لرستان آماده ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی

  ناوگان مسافری لرستان آماده ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی

  تیم های ۱۳گانه نظارت و بازرسی راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان در سراسر استان به طور مرتب بر نحوه ارائه خدمات حمل و نقل و رعایت پروتکل های بهداشتی نظارت دارند از این رو مردم با اطمینان کامل از خدمات حمل و نقل عمومی استفاده کنند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف نظیر عدم رعایت ...

  |

  جابجایی ۲۰۵ میلیون تن بار توسط ناوگان باری جاده ای در استان آذربایجان شرقی

  جابجایی ۲۰/۵ میلیون تن بار توسط ناوگان باری جاده ای در استان آذربایجان شرقی

  در حال حاضر تعداد ناوگان باری سنگین دارای کارت هوشمند استان ۲۴۷۱۴ دستگاه , تعداد رانندگان باری دارای کارت هوشمند ۳۲۶۶۳ نفر و تعداد اتوبوس ناوگان حمل ونقل مسافری استان ۶۹۳ دستگاه است .

  |

  نظرات کاربران