در حال بارگذاری ...
 • درخشش دانش آموزان فارس در ترویج فرهنگ ایمنی و ترافیک

  از تعداد ۶۱ برگزیده این جشنواره ، ۱۹ نفر از دانش آموزان استان فارس حائز رتبه برتر شدند (نزدیک به یک سوم) که از این حیث رکوردی تازه محسوب می‌شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، در اولین جشنواره جوانه‌های راه که با مشارکت وزارت راه و شهرسازی و وزارت آموزش و پرورش برگزار شد ، دانش‌آموزان استان فارس توانستند با درخشش قابل توجه بیشترین تعداد جوایز را به خود اختصاص دهند .

  در اولین جشنواره جوانه‌های راه که با مشارکت وزارت راه و شهرسازی (انجمن خیرین راه و ترابری ، کمیسیون ایمنی راه‌های کشور و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای)  و وزارت آموزش و پرورش برگزار شد ، دانش آموزان استان فارس توانستند با درخشش قابل توجه بیشترین تعداد جوایز (حدود یک سوم برگزیدگان) را به خود اختصاص دهند .

  جشنواره جوانه‌های راه که برای اولین بار با هدف آشنایی دانش آموزان با سوانح ترافیکی و راهکارهای پیشگیری از آن و همچنین استفاده از ظرفیت دانش‌آموزان در تولید محتوای تصویری جهت آگاه کردن افراد جامعه در رشته‌های مختلف هنری همچون نقاشی ، عکاسی ، کاریکاتور ، پوستر ، در دوره‌های ابتدایی (اول و دوم) ، متوسطه (اول و دوم) ، ویژه در قالب ویدئو کنفرانس برگزار شده بود ، سه شنبه هفتم بهمن جاری به پایان رسید و از برگزیدگان این جشنواره در یکصد و سیزدهمین نشست کمیسیون ایمنی راه‌های کشور تقدیر به عمل آمد .

  بر اساس این گزارش از تعداد ۶۱ برگزیده این جشنواره ، ۱۹ نفر از دانش آموزان استان فارس حائز رتبه برتر شدند (نزدیک به یک سوم) که از این حیث رکوردی تازه محسوب می‌شود .

  گفتنی است در جشنواره جوانه های راه ، دانش آموز رُز گلستان بعنوان نفر اول رشته نقاشی دوره ابتدایی ، دانش آموز نگین اردوایی نفر سوم مشترک رشته نقاشی دوره ابتدایی و دانش آموز فاطمه کرونی نفر سوم مشترک رشته نقاشی دوره متوسطه معرفی شدند و مابقی نیز حائز تقدیر شناخته شدند .
  مطالب مرتبط

  آسفالت بیش از هفت هزار کیلومتر از راه های روستایی کشور در قالب طرح ابرار

  آسفالت بیش از هفت هزار کیلومتر از راه های روستایی کشور در قالب طرح ابرار

  برای ارتقا شاخص آسفالت در راه های روستایی حوزه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان سیستان و بلوچستان که ۱۷ درصد با متوسط کشوری فاصله دارد مقرر شده است در طرح ابرار دو ، ۴۷۵ کیلومتر از راه های روستایی این اداره کل آسفالت شود تا شاهد بهبود شاخص ها در این خطه از ایران ...

  |

  آغاز اعلام بار مجازی در کل کشور به صورت غیر متمرکز

  آغاز اعلام بار مجازی در کل کشور به صورت غیر متمرکز

  در خصوص مشکل توقف ناوگان در مرزها ، راهکار مناسبی در وزارتخانه متبوع مصوب شده و در دست پیگیری است و با اجرای طرح پس کرانه های مرزی و بیرون کشیدن فعالیتهای غیر ضرور از مرزها ، مشکلات تا حدود زیادی مرتفع خواهند شد .

  |

  بازدید رئیس سازمان راهداری از ۲ پل خیرساز در شهرستان مرزی راز و جرگلان

  بازدید رئیس سازمان راهداری از ۲ پل خیرساز در شهرستان مرزی راز و جرگلان

  تامین ایمنی سفرهای جاده ای ، تاثیر بسیار زیادی در توسعه اقتصادی جامعه داردو خراسان شمالی که در مسیر دو قطب سیاحتی و زیارتی کشور واقع است ، اهمیت زیادی در حمل و نقل داشته از این رو توسعه شبکه بزرگراهی این استان دارای جایگاه ویژه است .

  |

  برگزاری کارگاه آموزشی نرم‌افزار تحلیل و پیش‌بینی هواشناسی جاده‌ای

  برگزاری کارگاه آموزشی نرم‌افزار تحلیل و پیش‌بینی هواشناسی جاده‌ای

  سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای آموزش این نرم‌افزار را با توجه به کاربری‌های متنوع در حوزه جاده‌ای باهدف ارتقا سطح آگاهی مدیران و اقدام به موقع در شرایط گوناگون جوی در دستور کار قرار داده است .

  |

  ساماندهی پایانه های مرزی با واگذاری مدیریت واحد آنها به وزارت راه و شهرسازی

  ساماندهی پایانه های مرزی با واگذاری مدیریت واحد آنها به وزارت راه و شهرسازی

  امیدواریم در مقطع زمانی خیلی کوتاهی ، زیرساخت های مورد نیاز مرز باشماق به گونه ای ساخته شود که به عنوان یک مرز نمونه در کشور شناخته شود تا هم رانندگان راضی باشند و هم بازرگانان احساس کنند که دولت برای کارشان ارزش قائل است . تلاش بر این است که عملیات ساماندهی و فعالیت مرز باشماق ...

  |

  نظرات کاربران