در حال بارگذاری ...
 • درخشش دانش آموزان فارس در ترویج فرهنگ ایمنی و ترافیک

  از تعداد ۶۱ برگزیده این جشنواره ، ۱۹ نفر از دانش آموزان استان فارس حائز رتبه برتر شدند (نزدیک به یک سوم) که از این حیث رکوردی تازه محسوب می‌شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، در اولین جشنواره جوانه‌های راه که با مشارکت وزارت راه و شهرسازی و وزارت آموزش و پرورش برگزار شد ، دانش‌آموزان استان فارس توانستند با درخشش قابل توجه بیشترین تعداد جوایز را به خود اختصاص دهند .

  در اولین جشنواره جوانه‌های راه که با مشارکت وزارت راه و شهرسازی (انجمن خیرین راه و ترابری ، کمیسیون ایمنی راه‌های کشور و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای)  و وزارت آموزش و پرورش برگزار شد ، دانش آموزان استان فارس توانستند با درخشش قابل توجه بیشترین تعداد جوایز (حدود یک سوم برگزیدگان) را به خود اختصاص دهند .

  جشنواره جوانه‌های راه که برای اولین بار با هدف آشنایی دانش آموزان با سوانح ترافیکی و راهکارهای پیشگیری از آن و همچنین استفاده از ظرفیت دانش‌آموزان در تولید محتوای تصویری جهت آگاه کردن افراد جامعه در رشته‌های مختلف هنری همچون نقاشی ، عکاسی ، کاریکاتور ، پوستر ، در دوره‌های ابتدایی (اول و دوم) ، متوسطه (اول و دوم) ، ویژه در قالب ویدئو کنفرانس برگزار شده بود ، سه شنبه هفتم بهمن جاری به پایان رسید و از برگزیدگان این جشنواره در یکصد و سیزدهمین نشست کمیسیون ایمنی راه‌های کشور تقدیر به عمل آمد .

  بر اساس این گزارش از تعداد ۶۱ برگزیده این جشنواره ، ۱۹ نفر از دانش آموزان استان فارس حائز رتبه برتر شدند (نزدیک به یک سوم) که از این حیث رکوردی تازه محسوب می‌شود .

  گفتنی است در جشنواره جوانه های راه ، دانش آموز رُز گلستان بعنوان نفر اول رشته نقاشی دوره ابتدایی ، دانش آموز نگین اردوایی نفر سوم مشترک رشته نقاشی دوره ابتدایی و دانش آموز فاطمه کرونی نفر سوم مشترک رشته نقاشی دوره متوسطه معرفی شدند و مابقی نیز حائز تقدیر شناخته شدند .
  مطالب مرتبط

  نقش مهم پایانه های مرزی جلفا و نوردوز در توسعه ترانزیت و حمل و نقل بین المللی

  نقش مهم پایانه های مرزی جلفا و نوردوز در توسعه ترانزیت و حمل و نقل بین المللی

  پایانه های مرزی جلفا و نوردوز در این بازه زمانی و با توجه به مناقشه دو کشور آذربایجان و ارمنستان حساسیت بیشتری یافته اند و باید موارد مربوط به ترانزیت وحمل ونقل بین المللی درآنها با دقت و جدیت پیگیری شود .

  |

  تشدید نظارت بر مراکز معاینه فنی خودروهای سنگین در استان مازندران

  تشدید نظارت بر مراکز معاینه فنی خودروهای سنگین در استان مازندران

  به منظور ارتقا ایمنی تردد جاده ای و کاهش میزان آلودگی هوا ، این مراکز زیر نظر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای تاسیس و راه اندازی شده اند تا به صورت مکانیزه و بدون دخالت کاربر ، نسبت به کنترل فنی خودروهای سنگین اقدام و برای آن دسته از خودروهایی که فاقد نقص فنی می باشند برگه ...

  |

  هماهنگی ، برنامه‌ریزی و اتخاذ تصمیمات لازم برای حمل کالای چغندر قند میان ۷ استان کشور

  هماهنگی ، برنامه‌ریزی و اتخاذ تصمیمات لازم برای حمل کالای چغندر قند میان ۷ استان کشور

  نیازسنجی تعداد ناوگان مورد نیاز ، تنظیم قرارداد حمل کالا با پیمانکار ، هماهنگی با انجمن‌های صنفی بخش حمل و نقل کالا ، هماهنگی با کارخانه های قند استان در خصوص پرداخت به موقع کرایه حمل به رانندگان و حق خواب ناوگان در استان مقصد از جمله اقداماتی است که ضمن تسهیل در فرآیند حمل ...

  |

  استفاده از فناوری‌های نوین در حوزه راهداری کشور

  استفاده از فناوری‌های نوین در حوزه راهداری کشور

  انجام کار انقلابی و جهادی در حوزه راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای و کاشتن بذر امید در این بخش ، نیاز به کمک و حمایت سازمان بازرسی و استفاده از ظرفیت این سازمان برای همراهی سازمان‌ها و دستگاه‌های اثرگذار و تصمیم‌گیرنده دارد که امیدواریم با تدوین برنامه مصوب و مدون ، همکاری و ...

  |

  نظرات کاربران