در حال بارگذاری ...
 • افزایش ۳۹ درصدی سرقت تجهیزات راهداری استان کرمانشاه نسبت به سال گذشته

  سارقان اقدام به سرقت ۱۲ شبکه سامانه روشنایی ، سرقت و تخریب ۱۰۰ تیر برق و مقدار ۵۸ هزار کیلوگرم گاردریل حاشیه جاده کرده اند . 

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از افزایش ۳۹ درصدی سرقت تجهیزات این اداره کل نسبت به پارسال خبر داد .

  فریبرز کرمی گفت : در حالی که خسارات وارده کل سال ۹۸ به بیش از ۷۳ میلیارد ریال می‌رسید این رقم برای هشت ماه اول سپری شده از امسال به ۷۳ میلیارد ریال رسیده است . در هشت ماه اول ابتدایی امسال سارقان اقدام به سرقت چهار هزار و ۱۰۰ عدد تابلو و علایم ایمنی راه ها ، پنج دستگاه ترانس و ۱۰ هزار متر سیم برق کرده اند .

  او ادامه داد : سارقان اقدام به سرقت ۱۲ شبکه سامانه روشنایی ، سرقت و تخریب ۱۰۰ تیر برق و مقدار ۵۸ هزار کیلوگرم گاردریل حاشیه جاده کرده اند . سرقت ۱۰ دستگاه تجهیزات ماشین آلات راهداری ، ۲۵۰ متر مربع تابلو‌های اعلاناتی و سرقت و تخریب پنج دستگاه تردد شمار و تابلو پیام متغیر از دیگر زیان‌های وارده سارقان به اداره کل راهداری استان عنوان کرد .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه ، سرقت تابلو‌های راهنمایی و ایمنی راه‌ها و گاردریل‌های حاشیه جاده را بسیار خطرناک توصیف کرد و گفت : سرقت این وسایل برای سایر رانندگان خطرآفرین خواهد بود .

  او با قدردانی از تلاش‌های پلیس و دستگاه قضایی برای مقابله با سارقان، خواستار تشدید برخورد‌ها با این افراد شد .
  مطالب مرتبط

  سالن مسافربری پایانه مرزی پیشین در آستانه بهره برداری

  سالن مسافربری پایانه مرزی پیشین در آستانه بهره برداری

  بزودی با افتتاح رسمی پایانه مرزی پیشین ضمن عمران و آبادی ، ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی با توجه به قرابت‌های سببی و نسبی و اشتراکات فراوان فرهنگی و اجتماعی شاهد فصل جدیدی از ارتباطات مردمان دوسوی مرز خواهیم بود .

  |

  تسهیل شرایط أخذ کارت هوشمند راننده و ناوگان وانت بار برون شهری

  تسهیل شرایط أخذ کارت هوشمند راننده و ناوگان وانت بار برون شهری

  ثبت نام غیر حضوری با مراجعه به زیر سیستم ثبت نام ناوگان و راننده وانت بار در پرتال سامانه کارت هوشمند در قسمت خدمات غیر حضوری به آدرس www.smartcard.rmto.ir انجام می شود . ثبت نام حضوری با مراجعه به مراکز مجاز صدور کارت هوشمند در استان محل سکونت راننده است .

  |

  تردد ناوگان مسافری جاده‌ای فقط با ۵۰ درصد ظرفیت

  تردد ناوگان مسافری جاده‌ای فقط با ۵۰ درصد ظرفیت

  رعایت ۵۰ درصد فروش ظرفیت ناوگان به صورت جدی اجرا می‌شود ، همچنین پروتکل‌های بهداشتی در خصوص ضدعفونی ناوگان و صندلی‌ها ،‌ زدن ماسک توسط راننده ، تأکید و توجه به ماسک زدن همه مسافران ، تأمین ماسک در پایانه‌ها ، ضد عفونی پایانه‌ها و غیره‌ به صورت جدی نظارت می‌شود .

  |

  نظرات کاربران