در حال بارگذاری ...
 • دستگیری سارق حرفه ای ادوات ریلی توسط پلیس راه‌آهن اراک

  سارق دستگیر شده در بازجویی‌های فنی مأموران با مشاهده مستندات و مدارک قانونی ، سرانجام به سرقت از ادوات ریلی راه آهن اراک معترف و برای اتمام تحقیقات تکمیلی به پلیس راه‌آهن اراک انتقال داده شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس پلیس راه‌آهن اراک از دستگیری سارق حرفه‌ای ادوات ریلی و کشف ۳۱ کیلو کمک فنر‌های واگن قطار در بازرسی از کیف او خبر داد .

  سرهنگ  امید منتظر گفت : در پی وقوع چند فقره سرقت از اموال و تجهیزات ایستگاه‌های راه آهن اراک ، شناسایی و دستگیری سارق و یا سارقان در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

  وی اظهار داشت : با همکاری انجام شده با فرماندهی انتظامی شهرستان اراک ، سرانجام مأموران انتظامی کلانتری ۱۲ پلیس شهرستان اراک در یکی از شهرک‌های مسکونی سارق را شناسایی و در عملیاتی دستگیر کردند .

  رئیس پلیس راه‌آهن اراک با اشاره به کشف ۳۱ کیلو کمک فنر‌های واگن قطار در بازرسی از کیف همراه این فرد ، گفت : سارق دستگیر شده در بازجویی‌های فنی مأموران با مشاهده مستندات و مدارک قانونی ، سرانجام به سرقت از ادوات ریلی راه آهن اراک معترف و برای اتمام تحقیقات تکمیلی به پلیس راه‌آهن اراک انتقال داده شد .
  مطالب مرتبط

  رشد ۴۶ درصدی تعمیرات اساسی واگن های باری در اراک

  رشد ۴۶ درصدی تعمیرات اساسی واگن های باری در اراک

  شرکت احیای صنعت ادوات اراک رتبه اول تعمیرات اساسی انواع واگن‌های باری را در سال ۹۷ کسب کرد و توانست در سال ۹۷ با هزار و ۴۶۷ مورد تعمیر اساسی ۱۶.۷ درصد از کل تعمیرات واگن‌های کشور را انجام دهد .

  |

  تشریح وضعیت مسیر جدید گردشگری ریلی اراک به لرستان

  تشریح وضعیت مسیر جدید گردشگری ریلی اراک به لرستان

  چارترکننده باید برای این مسیر دو اقدام را انجام دهد یکی کرایه دیزل از شرکت راه‌آهن و دیگری کرایه سالن از شرکت‌های خصوصی خدمات دهنده مسافری مانند رجا که پس از این امر می‌تواند طی قراردادی با شرکت راه‌آهن جمهوی اسلامی طبق برنامه در مسیر گردشگری مذکور سرویس‌دهی انجام دهد .

  |

  دستگیری سارق اموال مسافران قطار توسط پلیس راه‌آهن

  دستگیری سارق اموال مسافران قطار توسط پلیس راه‌آهن

  این سارق به شیوه بیهوشی مالباختگان ، تاکنون بیش از ۲۰۰ میلیون تومان سرقت کرده است . بنا بر اظهارات مالباختگان و اعترافات متهم ، سارق پس از ایجاد ارتباط و جلب اعتماد مالباخته به شیوه بیهوشی ، کارت های بانکی ، وجوه نقد و اموال گرانبهای آنها را سرقت می کرد .

  |

  راه آهن یکی از مؤلفه‌های توسعه ، اقتدار و قدرت نظام

  راه آهن یکی از مؤلفه‌های توسعه ، اقتدار و قدرت نظام

  پلیس همگام با توسعه شبکه ریلی باید ابعاد کاری خود را گسترش دهد که شامل تکمیل ظرفیت نیروی انسانی ، تجهیز برای افزایش توان و تحرک پلیس ، تجهیز مهارت‌های رفتاری و عملکردی و برگزاری دوره‌های آموزشی برای رشد و تعالی نیروهای پلیس راه‌اهن می‌شود .

  |

  نظرات کاربران