در حال بارگذاری ...
 • تردد در محور الیگودرز - شول آباد جریان دارد

  در حال حاضر تردد در محور الیگودرز - شول آباد جریان دارد اما با توجه به کولاک شدید در این محور به رانندگان توصیه می‌شود تجهیزات ایمنی از جمله زنجیرچرخ ، لباس گرم و پتو همراه داشته باشند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت : گردنه گله باوش در محور الیگودرز - شول آباد پس از یک روز تلاش راهداران برفروبی شد و در حال حاضر تردد در محور جریان دارد .

  عباس شرفی اظهار داشت : با توجه به بارش سنگین برف در شامگاه یکم و بامداد دوم بهمن ماه تعدادی از محورهای روستایی در شهرستان الیگودرز با کندی تردد مواجه شدند . یکی از این محورها مسیر الیگودرز به شول آباد بود که با تلاش شبانه روزی راهداران در کمتر از یک روز برفروبی شد .

  شرفی افزود : در حال حاضر تردد در محور الیگودرز - شول آباد جریان دارد اما با توجه به کولاک شدید در این محور به رانندگان توصیه می‌شود تجهیزات ایمنی از جمله زنجیرچرخ ، لباس گرم و پتو همراه داشته باشند .

  وی گفت : در برف و کولاک شامگاه یکم بهمن یک نفر راننده خودروی پراید از ساکنان منطقه شول آباد که بدون تجهیزات ایمنی چندین ساعت در گردنه گله بادوش گرفتار شده بود ، با کمک راهداران الیگودرز نجات یافت . رانندگان در فصل زمستان با پرهیز از سفرهای غیرضروری ، همراه داشتن تجهیزات ایمنی و رعایت سرعت مطمئنه در حفظ سلامتی خود و دیگران دقت بیشتری داشته باشند .
  مطالب مرتبط

  لزوم ارائه سرویس مناسب به مسافران نوروزی برای داشتن سفری ایمن و روان

  لزوم ارائه سرویس مناسب به مسافران نوروزی برای داشتن سفری ایمن و روان

  در حال حاضر نظر به اهمیت حفظ سلامت مردم ، بیشتر تمرکز این اداره کل بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی و ضدعفونی کردن جهت حفظ کیفیت بهداشتی پایانه‌ها در بالاترین سطح جهت خدمت رسانی و سفری امن با آرامش است .

  |

  آسفالت بیش از هفت هزار کیلومتر از راه های روستایی کشور در قالب طرح ابرار

  آسفالت بیش از هفت هزار کیلومتر از راه های روستایی کشور در قالب طرح ابرار

  برای ارتقا شاخص آسفالت در راه های روستایی حوزه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان سیستان و بلوچستان که ۱۷ درصد با متوسط کشوری فاصله دارد مقرر شده است در طرح ابرار دو ، ۴۷۵ کیلومتر از راه های روستایی این اداره کل آسفالت شود تا شاهد بهبود شاخص ها در این خطه از ایران ...

  |

  صادرات از پایانه های مرزی سیستان و بلوچستان از مرز یک میلیون و ۳۰۰ هزار تن گذشت

  صادرات از پایانه های مرزی سیستان و بلوچستان از مرز یک میلیون و ۳۰۰ هزار تن گذشت

  با وجود شیوع ویروس کرونا ، هم مرزی با کشورهای صادرات‌ پذیر سبب شده تا این استان بهترین گزینه برای صادرات انواع کالاهای تولید داخل به کشورهای افغانستان و پاکستان باشد به طوری که در حال حاضر به طور متوسط روزانه ۴۷۳ دستگاه کامیون در پایانه مرزی میلک و میرجاوه تردد می‌ کنند .

  |

  آغاز اعلام بار مجازی در کل کشور به صورت غیر متمرکز

  آغاز اعلام بار مجازی در کل کشور به صورت غیر متمرکز

  در خصوص مشکل توقف ناوگان در مرزها ، راهکار مناسبی در وزارتخانه متبوع مصوب شده و در دست پیگیری است و با اجرای طرح پس کرانه های مرزی و بیرون کشیدن فعالیتهای غیر ضرور از مرزها ، مشکلات تا حدود زیادی مرتفع خواهند شد .

  |

  نظرات کاربران