در حال بارگذاری ...
 • برگزاری آزمون دوره‌های بدو خدمت رانندگان حرفه‌ای برون شهری استان همدان

  متقاضیان شغل رانندگی حرفه‌ای ، برای دریافت کارت هوشمند باید آموزش‌های تخصصی و عمومی مربوطه را گذارنده و در آزمون دوره‌های مذکور قبول شوند . شرکت کنندگان در آزمون در صورت قبولی می‌توانند نسبت به دریافت کارت هوشمند رانندگی اقدام کنند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، آزمون دوره های بدو خدمت رانندگان حرفه ای برون شهری در بخش کالا و مسافر استان همدان برگزار شد .

  صفر صادقی راد مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان با اشاره به اینکه این آزمون برای نخستین بار و به منظور ارتقاء سطح کیفی رانندگان در استان همدان برگزار شد ، اظهار داشت : در این آزمون ۲۳۰ نفر از رانندگان بخش کالا و مسافر استان همدان حضور داشتند .

  صفر صادقی‌راد افزود : شرکت کنندگان در این آزمون ، پیش از این آموزش‌های اولیه ایمنی در حوزه مسافر و کالا را با موضوعات مختلف از جمله اخلاق حرفه‌ای در کار ، امداد و نجات ، ضوابط کلی حمل محمولات ترافیکی ، مشخصات وسایل نقلیه حمل بار در جاده ها ، سلامت شغلی رانندگان ، ضوابط حمل بار ، مهارت‌های حرفه ای ، حمل مواد خطرناک و قوانین و اسناد حمل و نقل را فرا گرفتند .

  وی یادآور شد : متقاضیان شغل رانندگی حرفه‌ای ، برای دریافت کارت هوشمند باید آموزش‌های تخصصی و عمومی مربوطه را گذارنده و در آزمون دوره‌های مذکور قبول شوند . شرکت کنندگان در آزمون در صورت قبولی می‌توانند نسبت به دریافت کارت هوشمند رانندگی اقدام کنند .

  هم اکنون ۲۳ هزار راننده دارای کارت هوشمند در بخش کالا و مسافر برون شهری در استان همدان مشغول به فعالیت هستند .
  مطالب مرتبط

  سالن مسافربری پایانه مرزی پیشین در آستانه بهره برداری

  سالن مسافربری پایانه مرزی پیشین در آستانه بهره برداری

  بزودی با افتتاح رسمی پایانه مرزی پیشین ضمن عمران و آبادی ، ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی با توجه به قرابت‌های سببی و نسبی و اشتراکات فراوان فرهنگی و اجتماعی شاهد فصل جدیدی از ارتباطات مردمان دوسوی مرز خواهیم بود .

  |

  تسهیل شرایط أخذ کارت هوشمند راننده و ناوگان وانت بار برون شهری

  تسهیل شرایط أخذ کارت هوشمند راننده و ناوگان وانت بار برون شهری

  ثبت نام غیر حضوری با مراجعه به زیر سیستم ثبت نام ناوگان و راننده وانت بار در پرتال سامانه کارت هوشمند در قسمت خدمات غیر حضوری به آدرس www.smartcard.rmto.ir انجام می شود . ثبت نام حضوری با مراجعه به مراکز مجاز صدور کارت هوشمند در استان محل سکونت راننده است .

  |

  تردد ناوگان مسافری جاده‌ای فقط با ۵۰ درصد ظرفیت

  تردد ناوگان مسافری جاده‌ای فقط با ۵۰ درصد ظرفیت

  رعایت ۵۰ درصد فروش ظرفیت ناوگان به صورت جدی اجرا می‌شود ، همچنین پروتکل‌های بهداشتی در خصوص ضدعفونی ناوگان و صندلی‌ها ،‌ زدن ماسک توسط راننده ، تأکید و توجه به ماسک زدن همه مسافران ، تأمین ماسک در پایانه‌ها ، ضد عفونی پایانه‌ها و غیره‌ به صورت جدی نظارت می‌شود .

  |

  نظرات کاربران