در حال بارگذاری ...
 • برخورداری ۸۱ درصد از راه های روستایی استان زنجان از روکش آسفالت

  راه روستایی گل بداغ به طول ۵۶ و راه روستایی باغلوجه بیات به طول ۵۷ کیلومتر در شهرستان زنجان از جمله راه‌هایی هستند که درسال ۱۳۹۹ بهسازی و آسفالت شدند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان گفت : از ۴ هزار و ۲۱۱ کیلومتر راه روستایی در استان زنجان ۸۱/۱ درصد روستاهای استان دارای راه آسفالت هستند .

  عبدالحسین علی اکبری با اعلام این خبر گفت : راه‌های روستایی استان زنجان ۷۲ درصد از مجموع کل راه‌های محورهای مواصلاتی استان را در بردارد و در راستای اجرای طرح اقدام برای راه‌های اولویت‌دار روستایی (ابرار) در استان زنجان ۵۰ روستا تحت پوشش این طرح قرارگرفته و انجام عملیات ۲۷ پروژه از ابتدای اجرای طرح در تاریخ  ۱۳۹۸ تا پایان ۹ ماهه سال جاری ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است .

  وی با اشاره به اینکه از مجموع ۸۹۰ روستا در استان زنجان ، ۶۲۹ روستا برخوردار از راه آسفالت روستایی ، ۸۷ روستا برخوردار از راه آسفالت فرعی و اصلی هستند ، افزود : اولویت در اجرای طرح ملی ابرار بر اساس تعداد خانوار روستاها است و روستاهای بالای ۲۰ خانوار شامل این طرح هستند .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان بیان داشت : راه روستایی گل بداغ به طول ۵/۶ و راه روستایی باغلوجه بیات به طول ۵/۷ کیلومتر در شهرستان زنجان از جمله راه‌هایی هستند که درسال ۱۳۹۹ بهسازی و آسفالت شدند .

  این مقام مسئول بهسازی و آسفالت ۴۰ کیلومتر از راه‌های روستایی استان از جمله راه را جزو برنامه‌های اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان دانست و اظهار داشت : برای انجام این پروژه‌ها مبلغ ۴۰ میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز است .
  مطالب مرتبط

  الزام مسافرین حمل و نقل عمومی جاده ای استان خوزستان به انجام تست PCR

  الزام مسافرین حمل و نقل عمومی جاده ای استان خوزستان به انجام تست PCR

  طبق ابلاغیه صادره از طریق سازمان مذکور به ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده ای و شرکت‌های حمل و نقل مسافری ، تمامی مسافرانی که قصد سفر از استان خوزستان به استان‌های دیگر کشور را دارند ، باید پاسخ منفی تست PCR را در هنگام عزیمت به همراه داشته باشند .

  |

  سالن مسافربری پایانه مرزی پیشین در آستانه بهره برداری

  سالن مسافربری پایانه مرزی پیشین در آستانه بهره برداری

  بزودی با افتتاح رسمی پایانه مرزی پیشین ضمن عمران و آبادی ، ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی با توجه به قرابت‌های سببی و نسبی و اشتراکات فراوان فرهنگی و اجتماعی شاهد فصل جدیدی از ارتباطات مردمان دوسوی مرز خواهیم بود .

  |

  تسهیل شرایط أخذ کارت هوشمند راننده و ناوگان وانت بار برون شهری

  تسهیل شرایط أخذ کارت هوشمند راننده و ناوگان وانت بار برون شهری

  ثبت نام غیر حضوری با مراجعه به زیر سیستم ثبت نام ناوگان و راننده وانت بار در پرتال سامانه کارت هوشمند در قسمت خدمات غیر حضوری به آدرس www.smartcard.rmto.ir انجام می شود . ثبت نام حضوری با مراجعه به مراکز مجاز صدور کارت هوشمند در استان محل سکونت راننده است .

  |

  تردد ناوگان مسافری جاده‌ای فقط با ۵۰ درصد ظرفیت

  تردد ناوگان مسافری جاده‌ای فقط با ۵۰ درصد ظرفیت

  رعایت ۵۰ درصد فروش ظرفیت ناوگان به صورت جدی اجرا می‌شود ، همچنین پروتکل‌های بهداشتی در خصوص ضدعفونی ناوگان و صندلی‌ها ،‌ زدن ماسک توسط راننده ، تأکید و توجه به ماسک زدن همه مسافران ، تأمین ماسک در پایانه‌ها ، ضد عفونی پایانه‌ها و غیره‌ به صورت جدی نظارت می‌شود .

  |

  نظرات کاربران