در حال بارگذاری ...
 • خط کشی بیش از ۱۰۰۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی سیستان و بلوچستان

  این میزان خط کشی با استفاده از توان اکیپ‌های امانی اداره کل انجام شده ، به طوری که صرفه‌جویی بیش از ۳۰ میلیارد ریالی را به همراه داشته است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان از اجرای عملیات خط کشی یک هزار و ۸۱ کیلومتر از محورهای مواصلاتی این استان در ۱۰ماهه سال جاری خبر داد .

  ایوب کرد با بیان اینکه خط کشی راه‌ها با هدف افزایش ایمنی محورها ، هدایت صحیح وسائط نقلیه و آگاهی دادن به کاربران جاده بخصوص در شب، تفکیک باندهای رفت و برگشت و کاهش میزان سوانح رانندگی انجام می‌شود ، گفت : این میزان خط کشی با استفاده از توان اکیپ‌های امانی اداره کل انجام شده ، به طوری که صرفه‌جویی بیش از ۳۰ میلیارد ریالی را به همراه داشته است .

  وی رنگ آمیزی تعداد یک هزار و ۱۳۰ نیوجرسی ، اجرا شیار لرزاننده به طول ۵۰۶ کیلومتر ، تعمیر و نصب تعداد ۳۳۰ چراغ چشمک‌زن سولار و فلش‌های جهت‌نما سولار را از دیگر اقدامات این اداره کل در۱۰ماهه سال جاری به منظور افزایش ایمنی کاربران جاده‌ای عنوان کرد .

  مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سیستان و بلوچستان ادامه داد : همچنین نیروهای اداره ایمنی ، ترافیک و حریم راه‌های این اداره کل در این مدت اقدام به اجرا و نصب ۱۷۷ عدد گاردریل، ساخت ۱۲۴ متر مربع تابلو اطلاعاتی و کیلومتر شمار ، ساخت تعداد ۷۲ پایه های تابلو و چراغ چشمک زن به منظور ارتقای ایمنی کابران جاده ای کرده‌اند .
  مطالب مرتبط

  سرقت بیش از ۲۱ هزار انواع تجهیزات ایمنی در جاده های سیستان و بلوچستان

  سرقت بیش از ۲۱ هزار انواع تجهیزات ایمنی در جاده های سیستان و بلوچستان

  علائم جاده ای سرقت شده با قیمت‌های بسیار اندک فروخته می‌شود در حالیکه این اداره‌ کل باید برای خرید و نصب مجدد آنها هزینه‌های سنگینی را از محل اعتباراتی که می‌توانست در زمینه بهسازی جاده‌های استان صرف شود متحمل می شود .

  |

  ضرورت ایمن‌سازی و بهسازی راه‌های مازندران با هدف افزایش ایمنی و کاهش حوادث جاده ای

  ضرورت ایمن‌سازی و بهسازی راه‌های مازندران با هدف افزایش ایمنی و کاهش حوادث جاده ای

  با توجه به تردد میلیونی مسافر و گردشگر طرح ارتقا کیفی راهداری در سطح این محور در قالب اجرای روکش آسفالت ، خط کشی ، نصب علائم ، اَشکار سازی نقاط پر حادثه ، شانه سازی ، تعویض گاردریل با نیوجرسی ، رنگ آمیزی پایه ها و نرده ها ، شسشتو و ساماندهی علائم ، اصلاح قوس ها و ... با جدیت در دست ...

  |

  پیگیری برای تسریع در روند احداث پروژه های ساخت راهدارخانه معمولان و پلیس راه ازنا - شازند

  پیگیری برای تسریع در روند احداث پروژه های ساخت راهدارخانه معمولان و پلیس راه ازنا - شازند

  امسال راهدارخانه های کاکارضا ، چالانچولان و شوراب گازکشی شده و علاوه بر بهره برداری از راهدارخانه های چالشیر ، گله بادوش ، فرسش ، بزنوید و مرگسر در الیگودرز ، نسبت به تعمیر و تجهیز راهدارخانه های شوراب خرم آباد و هیراب بروجرد نیز اقدام صورت گرفته است .

  |

  آغاز عملیات منظر آرایی کمربندی خمینی شهر اصفهان

  آغاز عملیات منظر آرایی کمربندی خمینی شهر اصفهان

  عملیات ترانشه برداری و زهکشی قنوها ، تسطیح و ایجاد ناحیه عاری مانع در حاشیه راه ها ، رنگ آمیزی علائم ، آشکارسازی دماغه ها و ایجاد فضای سبز مهمترین دستورالعمل هایی هستند که در بحث منظرآرایی راه ها برای اجرا ابلاغ شده است .

  |

  نظرات کاربران