در حال بارگذاری ...
 • تسریع فعالیت‌های اجرایی ۳۷ طرح در حوزه‌های جاده‌ای و ریلی با تزریق منابع جدید

  امیدواریم با ابلاغ و تزریق این منابع جدید به طرح‌ها و پروژه‌های مورد نظر، شاهد بهره‌برداری هر چه سریعتر آنها و رونق و شکوفایی فوق‌العاده ناشی از افتتاح این طرح‌ها در سراسر کشور باشیم .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی از اختصاص منابع قابل ملاحظه جدید برای تسریع در فرآیند عملیات اجرایی طرح‌های پراهمیت این وزارتخانه در سال جهش تولید خبر داد .

  امیرمحمود غفاری با اشاره به توافقات جدید با سازمان برنامه و بودجه در خصوص تکمیل طرح‌های پراهمیت این وزارتخانه در سال جهش تولید اظهار داشت : با هدف تکمیل پروژه‌های مهم و با اهمیت طرح‌های جهش تولید در وزارت راه و شهرسازی با انجام رایزنی‌های فشرده طی توافق جدید با سازمان برنامه و بودجه کشور مقرر شد ، منابع اعتباری قابل ملاحظه جدیدی به این وزارتخانه اختصاص یابد .

  جانشین وزیر راه و شهرسازی در ستاد جهش تولید ادامه داد : در پی این توافق مقرر شد این منابع اعتباری قابل ملاحظه برای تسریع در فرآیند عملیات اجرایی ۳۷ طرح وزارت راه و شهرسازی در حوزه آزادراه‌ها ، بزرگراه‌ها ، راه‌های اصلی و خطوط ریلی با برنامه‌ریزی لازم طی ماه جاری و حداکثر تا پایان دولت دوازدهم تخصیص پیدا کند . 

  وی در پایان تاکید کرد : امیدواریم با ابلاغ و تزریق این منابع جدید به طرح‌ها و پروژه‌های مورد نظر، شاهد بهره‌برداری هر چه سریعتر آنها و رونق و شکوفایی فوق‌العاده ناشی از افتتاح این طرح‌ها در سراسر کشور باشیم .
  مطالب مرتبط

  اجرای بیش از ۱۰۰ پروژه بهسازی و ایمن سازی در جاده های شهرستان نور

  اجرای بیش از ۱۰۰ پروژه بهسازی و ایمن سازی در جاده های شهرستان نور

  جهت ترمیم و تکمیل پل ها ، تثبیت مناطق رانشی ، تعمیر قرنیز پل ها ،‌احداث دیوارهای حفاظتی ، تعمیر و مرمت و نصب گاردریل ، تهیه علائمی ایمنی راه ها و ترمیم نقاط حادثه دیده ۱۱۰ میلیارد ریال از اعتبارات تخصیص یافته هزینه گردید .

  |

  امکان خاتمه مشکلات هما با یک اقدام ملی و حرکت جهادی

  امکان خاتمه مشکلات هما با یک اقدام ملی و حرکت جهادی

  تاکنون وزیر راه و شهرسازی با تمام قدرت و توان از هما دفاع کرده است و تلاش کرده تا مشکلات این شرکت را برطرف کند ؛ اما همانگونه که می‌دانیم وزیر نیز تا حدودی اختیارات دارد و نمی‌توان حل تمامی مسایل را از سوی ایشان انتظار داشت .

  |

  نظرات کاربران