در حال بارگذاری ...
 • تبادل نظر برای تسریع در افتتاح پروژه باند اصلی فرودگاه کرمان

  موانع هوانوردی موجود برای افتتاح این پروژه احصا و برای برطرف شدن ظرف یک هفته آتی ابلاغ شود . همچنین در ادامه برای اصلاح سیستم روشنایی و ابلاغ طرح خط کشی باند و انجام فلایت چک اقدام شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در جلسه هماهنگی پروژه ساخت باند اصلی فرودگاه کرمان بر اتمام هرچه سریع تر این طرح تاکید کرد .

  سیاوش امیرمکری در این جلسه که با حضور محمد امیرانی ، عضو هیات مدیره شرکت و راهبر عملیات هوانوردی ، مصطفی صفایی ، معاون عملیات فرودگاهی ، مسعود نیکبخت ، معاون عملیات هوانوردی، غلامرضا رستمیان ، مشاور مدیرعامل ، فرشید گلیج ، مدیرکل دفتر مقررات فرودگاهی ، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل ، عباس مسیبی ، مدیر روابط عمومی و حبیب داوودی دانا ، مدیر ایمنی و به صورت ویدیوکنفرانس با حضور مدیر کل فرودگاه های کرمان برگزار شد ، ضمن استماع گزارش روند اجرای این پروژه بر اتمام هرچه سریع تر این طرح تاکید و رهنمودهای لازم را ارایه کرد .

  در این جلسه مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران تاکید کرد که از باند جدید به عنوان باند اصلی بر پایه DVOR/DME استفاده شود و باند موجود نیز به عنوان باند اضطراری و تاکسیوی مورد بهره برداری قرار گیرد .

  همچنین مقرر شد ، موانع هوانوردی موجود برای افتتاح این پروژه احصا و برای برطرف شدن ظرف یک هفته آتی ابلاغ شود . همچنین در ادامه برای اصلاح سیستم روشنایی و ابلاغ طرح خط کشی باند و انجام فلایت چک اقدام شود .

  عملیات اجرایی پروژه احداث باند اصلی فرودگاه کرمان با مساحت بیش از ۲۳۰ هزار متر مربع به مراحل پایانی رسیده و برای افتتاح آن در دهه فجر برنامه ریزی شده است .
  مطالب مرتبط

  تولید کنندگان داخلی در صنعت هوانوردی نیاز داخل کشور را پاسخگو هستند

  تولید کنندگان داخلی در صنعت هوانوردی نیاز داخل کشور را پاسخگو هستند

  امروز در شرایطی هستیم که ویروس کرونا صنعت هوانوردی دنیا را به شدت تحت تاثیر خود قرار داده به طوریکه بیش از ۶۰ درصد مسافرت های هوایی و به دنبال آن مابقی فعالیت ها نیز تحت تاثیر آن قرار گرفته اند .

  |

  ابلاغ دستورالعمل مراقبت مسافران مشکوک به ابتلای کرونا در مبادی مرزی هوایی

  ابلاغ دستورالعمل مراقبت مسافران مشکوک به ابتلای کرونا در مبادی مرزی هوایی

  در این دستورالعمل توضیحاتی درباره قرنطینه آمده و اشاره شده که اعزام به قرنطینه پس از ورود به کشور شامل قرنطینه ۱۴ روزه در محل اسکان شخصی است که تمام مسافران ورودی بدون علامت و دارای تست منفی پس از گذر از بخش گذرنامه بدون استفاده از وسیله نقلیه عمومی گروهی به محل قرنطینه عازم ...

  |

  ارایه خدمات با کیفیت به پروازهای نوروزی فرودگاه مهرآباد همراه با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی

  ارایه خدمات با کیفیت به پروازهای نوروزی فرودگاه مهرآباد همراه با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی

  باید شرکت‌های هواپیمایی برنامه پروازهای نوروزی خود را در سریع‌ترین زمان ممکن ارایه دهند و برای انجام بهترین خدمات با کمترین میزان تاخیر پروازی و ایستایی مسافران برنامه‌ریزی و تلاش کنند .

  |

  نظرات کاربران