در حال بارگذاری ...
 • انعقاد قرارداد سرمایه گذاری احداث کارخانه روغن کشی و خوراک دام در بندر امیرآباد

  کاهش زمان تخلیه ، تسریع در توزیع کالا در بازار توسط صاحبان کالا ، قابلیت انتقال کالا به کامیون ها ، واگن های ریلی و نقاله ها ، کاهش قابل ملاحضه آلاینده های صوتی و گرد و غبار ، کاربری آسان ، تحرک بر روی تایرهای لاستیکی و جابجایی آن در طول اسکله ها را از مزایای این مکنده غلات به وزن ۱۰۵ تن برشمرد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، قرارداد سرمایه گذاری احداث کارخانه روغن کشی و خوراک دام توسط بخش خصوصی در بندر امیرآباد به ارزش ۲ هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال امضا شد .

  محمدعلی اصل سعیدی پور ؛ مدیرکل بندر امیرآباد در مراسم امضاء قرارداد سرمایه گذاری بخش خصوصی در بندر امیرآباد ، گفت : این قرارداد جزء بزرگترین قراردادهای سرمایه گذاری بخش خصوصی در سال های اخیر در بندر امیرآباد به شمار می رود که به صورت بلند مدت و ۲۵ ساله است که طبق طرح سرمایه گذاری از ظرفیت تولیدی ۳۵۵ هزار تن در سال برخوردار است .

  مدیرکل بندر امیرآباد با بیان اینکه در سال جاری به ارزش ۳ هزار و ۲۸۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری توسط بخش خصوصی در این بندر منعقد شده است ، افزود : احداث این کارخانه در زمینی به مساحت ۵۰ هزار متر مربع و زمان ساخت آن ۲ سال است که می تواند برای ۱۱۶ نفر به طور مستقیم شغل ایجاد کند . با هدف ارتقاء توان و بهینه سازی ظرفیت استراتژیک بندر امیرآباد ، یک دستگاه مکنده غلات به ظرفیت اسمی ۳۵۰ تن بر ساعت ، به ارزش ۱/۵ میلیون یورو از طریق سرمایه گذاری بخش خصوصی، در مدار ناوگان عملیاتی تخلیه و بارگیری این بندر قرار گرفت .

  وی اظهار داشت : با بهره برداری از این مکنده ، سالانه ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تن به توان اسمی تخلیه و بارگیری غلات در بندر امیرآباد اضافه می شود . 

  مدیر ل بندر امیرآباد خاطرنشان کرد : کاهش زمان تخلیه ، تسریع در توزیع کالا در بازار توسط صاحبان کالا ، قابلیت انتقال کالا به کامیون ها ، واگن های ریلی و نقاله ها ، کاهش قابل ملاحضه آلاینده های صوتی و گرد و غبار ، کاربری آسان ، تحرک بر روی تایرهای لاستیکی و جابجایی آن در طول اسکله ها را از مزایای این مکنده غلات به وزن ۱۰۵ تن برشمرد .
  مطالب مرتبط

  تسریع در احداث و تکمیل پروژه خط آهن شیراز - بوشهر برای افزایش سهم ریلی بندر بوشهر

  تسریع در احداث و تکمیل پروژه خط آهن شیراز - بوشهر برای افزایش سهم ریلی بندر بوشهر

  شرکت های کشتی سازی که در بوشهر هستند سفارش های جدیدی به آنها داده شده و قراردادهای جدیدی با آنها بسته شد تا این کارخانجات بتوانند در جهت تامین شناورهای مورد نیاز بنادر کشور که سازمان بنادر و دریانوردی سفارش داده سفارش کار داشته باشند.

  |

  به آب اندازی شناور ایرانی دریا پاک در بوشهر با حضور وزیر راه و شهرسازی

  به آب اندازی شناور ایرانی دریا پاک در بوشهر با حضور وزیر راه و شهرسازی

   طول این شناور حدود ۵۵,۵ ، عرض آن ۱۳ و ارتفاع آن ۶ متر و دارای آبخور ۴ متری است و حداکثر تا ۱۶ گره دریایی امکان حرکت دارد و ظرفیت حمل ۲۲ خدمه دریایی را داشته که ۱۰ نفر خدمه و ۱۲ نفر پرسنل مقابله با آلودگی‌های نفتی هستند و ظرفیت مخزن جمع‌آوری آلودگی نفتی آن ۵۵۰ مترمکعب است .

  |

  رونمایی از طرح تدقیق مطالعات مدیریت یکپارچه مناطق ساحلی بوشهر با حضور وزیر راه و شهرسازی

  رونمایی از طرح تدقیق مطالعات مدیریت یکپارچه مناطق ساحلی بوشهر با حضور وزیر راه و شهرسازی

  با طرح تدقیق مطالعات مدیریت یکپارچه مناطق ساحلی ، کاربری مطلوب اراضی و اقدام‌های مدیریتی با ماهیت عملکردی و کالبدی-فضایی در اختیار تصمیم سازان و دیگر کاربران قرار خواهد گرفت .

  |

  ضرورت تسریع در تامین مابقی تجهیزات تعهد شده اپراتور هندی در بندر چابهار

  ضرورت تسریع در تامین مابقی تجهیزات تعهد شده اپراتور هندی در بندر چابهار

  بندر چابهار با اتصال به شبکه ریلی از اهمیت بالاتری در توسعه برخوردار خواهد شد و کشورهای همسایه نظیر افغانستان و آسیای میانه را با سهولت بیشتر و هزینه کمتری به آب‌های آزاداقیانوس ها متصل می‌کند.

  |

  نظرات کاربران