در حال بارگذاری ...
 • انعقاد قرارداد سرمایه گذاری احداث کارخانه روغن کشی و خوراک دام در بندر امیرآباد

  کاهش زمان تخلیه ، تسریع در توزیع کالا در بازار توسط صاحبان کالا ، قابلیت انتقال کالا به کامیون ها ، واگن های ریلی و نقاله ها ، کاهش قابل ملاحضه آلاینده های صوتی و گرد و غبار ، کاربری آسان ، تحرک بر روی تایرهای لاستیکی و جابجایی آن در طول اسکله ها را از مزایای این مکنده غلات به وزن ۱۰۵ تن برشمرد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، قرارداد سرمایه گذاری احداث کارخانه روغن کشی و خوراک دام توسط بخش خصوصی در بندر امیرآباد به ارزش ۲ هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال امضا شد .

  محمدعلی اصل سعیدی پور ؛ مدیرکل بندر امیرآباد در مراسم امضاء قرارداد سرمایه گذاری بخش خصوصی در بندر امیرآباد ، گفت : این قرارداد جزء بزرگترین قراردادهای سرمایه گذاری بخش خصوصی در سال های اخیر در بندر امیرآباد به شمار می رود که به صورت بلند مدت و ۲۵ ساله است که طبق طرح سرمایه گذاری از ظرفیت تولیدی ۳۵۵ هزار تن در سال برخوردار است .

  مدیرکل بندر امیرآباد با بیان اینکه در سال جاری به ارزش ۳ هزار و ۲۸۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری توسط بخش خصوصی در این بندر منعقد شده است ، افزود : احداث این کارخانه در زمینی به مساحت ۵۰ هزار متر مربع و زمان ساخت آن ۲ سال است که می تواند برای ۱۱۶ نفر به طور مستقیم شغل ایجاد کند . با هدف ارتقاء توان و بهینه سازی ظرفیت استراتژیک بندر امیرآباد ، یک دستگاه مکنده غلات به ظرفیت اسمی ۳۵۰ تن بر ساعت ، به ارزش ۱/۵ میلیون یورو از طریق سرمایه گذاری بخش خصوصی، در مدار ناوگان عملیاتی تخلیه و بارگیری این بندر قرار گرفت .

  وی اظهار داشت : با بهره برداری از این مکنده ، سالانه ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تن به توان اسمی تخلیه و بارگیری غلات در بندر امیرآباد اضافه می شود . 

  مدیر ل بندر امیرآباد خاطرنشان کرد : کاهش زمان تخلیه ، تسریع در توزیع کالا در بازار توسط صاحبان کالا ، قابلیت انتقال کالا به کامیون ها ، واگن های ریلی و نقاله ها ، کاهش قابل ملاحضه آلاینده های صوتی و گرد و غبار ، کاربری آسان ، تحرک بر روی تایرهای لاستیکی و جابجایی آن در طول اسکله ها را از مزایای این مکنده غلات به وزن ۱۰۵ تن برشمرد .
  مطالب مرتبط

  ظرفیت بنادر در نیمه سال آینده از ۲۸۵ میلیون تن عبور خواهد کرد

  ظرفیت بنادر در نیمه سال آینده از ۲۸۵ میلیون تن عبور خواهد کرد

  بندر شهید رجایی و بندر امام خمینی (ره) به ‌عنوان پایلوت ، در اجرای برنامه جدید نظام حمل‌ونقل وارد شده‌اند ، این برنامه در حال تسری یافتن به بنادر دیگر است ، نظام جدید حمل‌ونقل تا پایان دولت در همه بنادر اجرا می‌شود .

  |

  تسهیل فعالیت ها در حوزه بندری و دریایی با رفع تحریم‌ها

  تسهیل فعالیت ها در حوزه بندری و دریایی با رفع تحریم‌ها

  بخش خصوصی بسیار علاقمند به سرمایه گذاری در حوزه بندری و دریایی است و علت آن ، بازار مناسب است ؛ قطعا با حل مشکلات موجود فعالیت ها روند مطلوبی پیدا می کند . تفاوت سرمایه گذاری در حوزه دریایی و بندری با سایر بازارهای مالی ، اشتغال آفرینی و رونق تولید است و در عین حال توسعه منطقه ای ...

  |

  نظرات کاربران