در حال بارگذاری ...
 • استقرار نظام جامع مدیریت دانش در سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای

  در زمینه آموزش‌های لازم جهت آشنایی با مفاهیم مدیریت دانش و نحوه استخراج دانش شخصی و استفاده از دانش همکاران ، برنامه‌ریزی مناسبی برای برگزاری دوره آموزشی تعداد ۲۵۰ نفر از پرسنل ستادی و ۱۱۰۰ نفر از رؤسای ادارات استانی و شهرستانی صورت گرفته است . 

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای به‌عنوان یکی از پیشگامان مدیریت دانش در وزات راه و شهرسازی ، از اسفند ۱۳۹۷ تاکنون گام‌های موثری برای استقرار نظام مدیریت دانش منطبق با تصویب‌نامه اخیر شورای عالی اداری برداشته است .

  احمد جمشیدی مدیرکل دفتر برنامه و بودجه این سازمان با اعلام این مطلب گفت : پروژه استقرار نظام جامع مدیریت دانش در شش فاز ، با چشم‌انداز راهبری و هدایت فرایندهای مدیریت دانش در ابعاد فرهنگ‌ سازمانی ، ساختار سازمانی و فناوری اطلاعات آغاز شده است .

  وی افزود : از ابتدای پروژه فعالیت‌هایی در جهت شناخت هرچه بیشتر سازمان به‌منظور همسویی اهداف پروژه با انتظارات مدیران سازمان صورت گرفته است که مهم‌ترین‌ آن‌ها جلسات مصاحبه شناخت در سطوح مدیریتی سازمان (ارزیابی بلوغ سازمانی) ، جلسات استخراج فیلدهای دانشی در حوزه‌های تمرکز مدیریت دانش ، شناسایی خبرگان فیلدهای دانشی ، جلسه ارائه گزارش تحلیلی نقاط قوت و ضعف مدیریت دانش در سازمان ، نصب و پیاده سازی نرم‌افزار مدیریت دانش و ثبت بیش از ۲۰۰ بسته دانشی در نرم‌افزار است .

  جمشیدی در ادامه خاطرنشان کرد : در زمینه آموزش‌های لازم جهت آشنایی با مفاهیم مدیریت دانش و نحوه استخراج دانش شخصی و استفاده از دانش همکاران ، برنامه‌ریزی مناسبی برای برگزاری دوره آموزشی تعداد ۲۵۰ نفر از پرسنل ستادی و ۱۱۰۰ نفر از رؤسای ادارات استانی و شهرستانی صورت گرفته است . اکثر کارگاه ­های آموزش دانش‌نویسی و نرم‌افزار مدیریت دانش برای عموم کارکنان و همچنین کارگاه­های آموزشی تخصصی دانش‌نویسی و جلسات آموزشی ویژه خبرگان ارزیاب و انجمن­ های خبرگی برگزار شده است . 

  وی خاطرنشان کرد : سیر تکامل مدیریت دانش ، یک مسیر تدریجی است و بلوغ آن بستگی به زیرساختارهای فرهنگی ، ساختاری و فناوری دارد و توجه مناسب به زیرساخت‌های ذکر شده می‌تواند موفقیت مدیریت دانش را تضمین کند .
  مطالب مرتبط

  الزام مسافرین حمل و نقل عمومی جاده ای استان خوزستان به انجام تست PCR

  الزام مسافرین حمل و نقل عمومی جاده ای استان خوزستان به انجام تست PCR

  طبق ابلاغیه صادره از طریق سازمان مذکور به ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده ای و شرکت‌های حمل و نقل مسافری ، تمامی مسافرانی که قصد سفر از استان خوزستان به استان‌های دیگر کشور را دارند ، باید پاسخ منفی تست PCR را در هنگام عزیمت به همراه داشته باشند .

  |

  سالن مسافربری پایانه مرزی پیشین در آستانه بهره برداری

  سالن مسافربری پایانه مرزی پیشین در آستانه بهره برداری

  بزودی با افتتاح رسمی پایانه مرزی پیشین ضمن عمران و آبادی ، ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی با توجه به قرابت‌های سببی و نسبی و اشتراکات فراوان فرهنگی و اجتماعی شاهد فصل جدیدی از ارتباطات مردمان دوسوی مرز خواهیم بود .

  |

  انتصاب رئیس هیأت عامل و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای

  انتصاب رئیس هیأت عامل و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای

  داریوش امانی پیش از این سوابق قائم مقامی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای ، عضو هیئت‌عامل و معاون حمل‌ونقل این سازمان ، مدیر مرکز مدیریت راه‌های کشور ، مدیرکلی دفتر حمل‌ونقل کالا ، مدیرکل حمل‌ونقل و پایانه‌های استان‌های قم ، اصفهان و هرمزگان را در کارنامه خود دارد .

  |

  تسهیل شرایط أخذ کارت هوشمند راننده و ناوگان وانت بار برون شهری

  تسهیل شرایط أخذ کارت هوشمند راننده و ناوگان وانت بار برون شهری

  ثبت نام غیر حضوری با مراجعه به زیر سیستم ثبت نام ناوگان و راننده وانت بار در پرتال سامانه کارت هوشمند در قسمت خدمات غیر حضوری به آدرس www.smartcard.rmto.ir انجام می شود . ثبت نام حضوری با مراجعه به مراکز مجاز صدور کارت هوشمند در استان محل سکونت راننده است .

  |

  نظرات کاربران