در حال بارگذاری ...
 • برنامه‌ریزی جهت بهره‌برداری از ۱۰ طرح عمرانی فرودگاهی در دهه فجر

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در جلسه هماهنگی پروژه‌های افتتاحی دهه فجر بر اتمام هرچه سریع‌تر این طرح‌ها تاکید کرد .

  سیاوش امیرمکری ، در این جلسه که با حضور ابراهیم مرادی ، عضو هیات مدیره شرکت و راهبر فرودگاه مهرآباد ، مصطفی صفایی ، معاون عملیات فرودگاهی ، غلامرضا رستمیان ، مشاور مدیرعامل ، محمدرضا زحمتکشان ، مدیرکل عمران و توسعه فرودگاه ها و عباس مسیبی ، مدیر روابط عمومی و به صورت ویدیوکنفرانس با حضور مدیران کل فرودگاه‌های استان‌های فارس و کرمان و سرپرست فرودگاه آبادان برگزار شد ، ضمن استماع گزارش روند اجرای پروژه‌های افتتاحی دهه فجر بر اتمام هرچه سریع‌تر این طرح‌ها تاکید و رهنمودهای لازم را در این خصوص ارایه کرد .

  پروژه‌های افتتاحی دهه فجر شامل باند جدید ، ترمینال جدید و محوطه زمینی فرودگاه کرمان ، ترمینال جدید ، محوطه زمینی و بهسازی ترمینال قدیم فرودگاه آبادان ، ترمینال جدید و محوطه سازی ترمینال جدید فرودگاه جهرم و بهسازی ساختمان و نصب سیستم های جدید سوئیچینگ برج و اپروچ ، جاده سرویس و بخشی از اپرون ، بهسازی ترمینال ورودی یک و ساختمان آشیانه فلایت چک در فرودگاه مهرآباد است .
  مطالب مرتبط

  تاکید بر ضرورت بازبینی شاخص های ارزیابی فرودگاه مهرآباد

  تاکید بر ضرورت بازبینی شاخص های ارزیابی فرودگاه مهرآباد

  نظارت و ارزیابی از مأموریت‌های مهم برای بهبود رتبه شرکت فرودگاه‌ها در سطح ملی و استانی محسوب می‌شود و رتبه فرودگاه مهرآباد به دلیل موقعیت استراتژیکی این فرودگاه، تاثیر بسزایی در رتبه شرکت فرودگاه ها دارد .

  |

  انجام ممیزی فرودگاه گچساران از سوی ۱۰ نفر از کارشناسان سازمان هواپیمایی کشوری

  انجام ممیزی فرودگاه گچساران از سوی ۱۰ نفر از کارشناسان سازمان هواپیمایی کشوری

  طبق توافق انجام شده بین شرکت فرودگاه‌ها و ناوبرى ایران و شرکت نفت ، تمام هزینه‌هاى استانداردسازى و رفع نواقص و کمبودهاى هشت فرودگاه شرکت نفت از جمله فرودگاه گچساران بر عهده شرکت نفت است .

  |

  نظرات کاربران