در حال بارگذاری ...
 • رشد ۷ درصدی برخورداری خانوار روستایی شهرستان شاهین دژ از راه آسفالت پس از اجرای طرح ابرار

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان شاهین دژ گفت : درصد برخورداری خانوار روستایی شهرستان شاهین دژ از راه آسفالته بعد از اجرای طرح‌ ابرار ۷ درصد رشد خواهد داشت .

  کاظم پاشایی اظهار داشت : درصد برخورداری خانوار روستایی شهرستان شاهین دژ از راه آسفالته قبل از اجرای طرح ابرار ۷۸ درصد بود که بعد از اجرای ۳۳/۵ کیلومتر آسفالت راه روستایی در ۵ محور این مقدار به ۸۵ درصد خواهد رسید .

  وی در خصوص پروژه‌های راهداری شهرستان شاهین دژ ، تصریح کرد : تعریض و ترانشه‌برداری و شانه‌سازی محور شاهین دژ - بوکان به طول ۵ کیلومتر ، تعریض و ترانشه‌برداری و شانه‌سازی محور شاهین دژ - تکاب به مقدار ۱۵۰۰ متر مکعب، تعریض پل ینگی آباد ، روکش محور شاهین دژ - کشاورز - میاندوآب و محور روستایی نجار - چوپلوجه - خلوت - قبانکند که اتمام این پروژه ها منتظر تامین قیر است .

  رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان شاهین دژ از نصب ۲۲۵ عدد گاردریل ، ۵۸ کیلومتر پاکسازی و تسطیح حریم ، ۳۴۵ عدد نصب و تعمیر تابلو و علائم ، ۲۴ کیلومتر خط کشی راه اصلی و روستایی ، ۱۱۳ مورد گشت‌های تلفیقی با پلیس راه ، ۹۳۷ تن نخاله‌برداری ، ایجاد ۷ عدد سرعت‌گیر به عنوان سایر اقدامات حوزه راهداری این شهرستان نام برد .

  پاشایی در پایان ابراز امیدواری کرد با تامین اعتبارات لازم و حل مشکلاتی از قبیل تامین قیر شاهد پیشرفت پروژه‌های راهداری و ابرار در شهرستان شاهین دژ باشیم .
  مطالب مرتبط

  آغاز بهره‌برداری از فاز دوم سامانه نظارت و ارزیابی عملکرد بازرگانی سازمان راهداری

  آغاز بهره‌برداری از فاز دوم سامانه نظارت و ارزیابی عملکرد بازرگانی سازمان راهداری

  پیاده‌سازی این سامانه در ایام شیوع کرونا و قبل از تعطیلات سال نو از طریق ایجاد فرایندهای نظارتی دقیق‌تر و مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات و با هدف ارتقاء‌ سطح خدمات در پایانه‌های مرزی و کالا و به منظور کسب رضایتمندی مراجعین انجام شده است .

  |

  روکش آسفالت ۱۸۸ کیلومتر از محورهای مواصلاتی جنوب سیستان و بلوچستان طی سال جاری

  روکش آسفالت ۱۸۸ کیلومتر از محورهای مواصلاتی جنوب سیستان و بلوچستان طی سال جاری

  در سال جاری ۵۶ پروژه در حوزه تعمیر و نگهداری پل‌ها و ابنیه فنی در جنوب سیستان و بلوچستان توسط این اداره کل در دست اجراست که در صورت تامین اعتبار مورد نیاز ۲۲ پروژه این بخش نیز آماده بهره‌برداری خواهد شد .

  |

  آسفالت بیش از هفت هزار کیلومتر از راه های روستایی کشور در قالب طرح ابرار

  آسفالت بیش از هفت هزار کیلومتر از راه های روستایی کشور در قالب طرح ابرار

  برای ارتقا شاخص آسفالت در راه های روستایی حوزه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان سیستان و بلوچستان که ۱۷ درصد با متوسط کشوری فاصله دارد مقرر شده است در طرح ابرار دو ، ۴۷۵ کیلومتر از راه های روستایی این اداره کل آسفالت شود تا شاهد بهبود شاخص ها در این خطه از ایران ...

  |

  کاهش ۱۹ درصدی تلفات جاده ای در استان کرمان

  کاهش ۱۹ درصدی تلفات جاده ای در استان کرمان

  متاسفانه خودروهای ما از ایمنی لازم برخوردار نیستند و اگر قانون بیمه‌ها را مکلف به همکاری کند تا برخی از هشدار دهنده ‌ها روی خودروها نصب کنند ، حوادث ترافیکی ما بیش از این کاهش خواهد یافت لذا اصلاح قانون در این زمینه نیاز است .

  |

  نظرات کاربران