در حال بارگذاری ...
 • تشدید نظارت‌ها بر ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری استان همدان

  رعایت نکات ایمنی از طرف رانندگان و نظارت بر موارد ایمنی ناوگان ها برابر چک لیست های نظارتی به ویژه به همراه داشتن تجهیزات زمستانی ، از طرف مدیران فنی شرکت های حمل‌ و نقل از اهمیت بسزایی برخوردار است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره‌کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان همدان از تشدید نظارت‌ها بر ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری با توجه به آغاز فصل زمستان و بروز شرایط نامساعد جوی در استان خبر داد .

  مصطفی وصالی اظهار کرد : به منظور نظارت های مستمر بر رعایت موارد ایمنی ناوگان های حمل و نقل عمومی ، اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان به همراه نمایندگانی از پلیس راه با حضور در محورهای مواصلاتی استان ، نسبت به کنترل و نظارت بر ناوگان برون شهری اقدام کردند . در همین زمینه و با توجه به آغاز فصل زمستان ، بروز شرایط نامساعد جوی در استان و جلوگیری از سوانح و حوادث جاده ای ، رانندگان کالا باید کنترل بیشتری بر وسایل نقلیه باربری از لحاظ دارا بودن تجهیزات ایمنی سالم بر اساس نظریه مدیر فنی هنگام صدور بارنامه داشته باشند .

  رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره‌کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان همدان اضافه کرد : رعایت نکات ایمنی از طرف رانندگان و نظارت بر موارد ایمنی ناوگان ها برابر چک لیست های نظارتی به ویژه به همراه داشتن تجهیزات زمستانی ، از طرف مدیران فنی شرکت های حمل‌ و نقل از اهمیت بسزایی برخوردار است .

  وی در ادامه به محدودیت‌های کرونایی در استان اشاره کرد و یادآور شد : از ابتدای آغاز طرح تاکنون از ناوگان های باری به منظور رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در قالب گروه‌هایی متشکل از کارشناسان حمل و نقل ادارات تابعه شهرستانی ، پلیس راه و نمایندگان مراکز بهداشت استان و سایر دستگاه‌های مرتبط بازدید شده است . استفاده کنندگان از ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری می‌توانند شکایات خود را از طریق تلفن گویای ۱۴۱ با اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان در میان بگذارند .
  مطالب مرتبط

  لزوم ارائه سرویس مناسب به مسافران نوروزی برای داشتن سفری ایمن و روان

  لزوم ارائه سرویس مناسب به مسافران نوروزی برای داشتن سفری ایمن و روان

  در حال حاضر نظر به اهمیت حفظ سلامت مردم ، بیشتر تمرکز این اداره کل بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی و ضدعفونی کردن جهت حفظ کیفیت بهداشتی پایانه‌ها در بالاترین سطح جهت خدمت رسانی و سفری امن با آرامش است .

  |

  آسفالت بیش از هفت هزار کیلومتر از راه های روستایی کشور در قالب طرح ابرار

  آسفالت بیش از هفت هزار کیلومتر از راه های روستایی کشور در قالب طرح ابرار

  برای ارتقا شاخص آسفالت در راه های روستایی حوزه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان سیستان و بلوچستان که ۱۷ درصد با متوسط کشوری فاصله دارد مقرر شده است در طرح ابرار دو ، ۴۷۵ کیلومتر از راه های روستایی این اداره کل آسفالت شود تا شاهد بهبود شاخص ها در این خطه از ایران ...

  |

  صادرات از پایانه های مرزی سیستان و بلوچستان از مرز یک میلیون و ۳۰۰ هزار تن گذشت

  صادرات از پایانه های مرزی سیستان و بلوچستان از مرز یک میلیون و ۳۰۰ هزار تن گذشت

  با وجود شیوع ویروس کرونا ، هم مرزی با کشورهای صادرات‌ پذیر سبب شده تا این استان بهترین گزینه برای صادرات انواع کالاهای تولید داخل به کشورهای افغانستان و پاکستان باشد به طوری که در حال حاضر به طور متوسط روزانه ۴۷۳ دستگاه کامیون در پایانه مرزی میلک و میرجاوه تردد می‌ کنند .

  |

  آغاز اعلام بار مجازی در کل کشور به صورت غیر متمرکز

  آغاز اعلام بار مجازی در کل کشور به صورت غیر متمرکز

  در خصوص مشکل توقف ناوگان در مرزها ، راهکار مناسبی در وزارتخانه متبوع مصوب شده و در دست پیگیری است و با اجرای طرح پس کرانه های مرزی و بیرون کشیدن فعالیتهای غیر ضرور از مرزها ، مشکلات تا حدود زیادی مرتفع خواهند شد .

  |

  نظرات کاربران