در حال بارگذاری ...
 • تشدید نظارت‌ها بر ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری استان همدان

  رعایت نکات ایمنی از طرف رانندگان و نظارت بر موارد ایمنی ناوگان ها برابر چک لیست های نظارتی به ویژه به همراه داشتن تجهیزات زمستانی ، از طرف مدیران فنی شرکت های حمل‌ و نقل از اهمیت بسزایی برخوردار است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره‌کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان همدان از تشدید نظارت‌ها بر ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری با توجه به آغاز فصل زمستان و بروز شرایط نامساعد جوی در استان خبر داد .

  مصطفی وصالی اظهار کرد : به منظور نظارت های مستمر بر رعایت موارد ایمنی ناوگان های حمل و نقل عمومی ، اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان به همراه نمایندگانی از پلیس راه با حضور در محورهای مواصلاتی استان ، نسبت به کنترل و نظارت بر ناوگان برون شهری اقدام کردند . در همین زمینه و با توجه به آغاز فصل زمستان ، بروز شرایط نامساعد جوی در استان و جلوگیری از سوانح و حوادث جاده ای ، رانندگان کالا باید کنترل بیشتری بر وسایل نقلیه باربری از لحاظ دارا بودن تجهیزات ایمنی سالم بر اساس نظریه مدیر فنی هنگام صدور بارنامه داشته باشند .

  رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره‌کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان همدان اضافه کرد : رعایت نکات ایمنی از طرف رانندگان و نظارت بر موارد ایمنی ناوگان ها برابر چک لیست های نظارتی به ویژه به همراه داشتن تجهیزات زمستانی ، از طرف مدیران فنی شرکت های حمل‌ و نقل از اهمیت بسزایی برخوردار است .

  وی در ادامه به محدودیت‌های کرونایی در استان اشاره کرد و یادآور شد : از ابتدای آغاز طرح تاکنون از ناوگان های باری به منظور رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در قالب گروه‌هایی متشکل از کارشناسان حمل و نقل ادارات تابعه شهرستانی ، پلیس راه و نمایندگان مراکز بهداشت استان و سایر دستگاه‌های مرتبط بازدید شده است . استفاده کنندگان از ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری می‌توانند شکایات خود را از طریق تلفن گویای ۱۴۱ با اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان در میان بگذارند .
  مطالب مرتبط

  بازگشت نرخ کرایه حمل و نقل بین شهری در استان مازندران به حالت قبل از ایام عید

  بازگشت نرخ کرایه حمل و نقل بین شهری در استان مازندران به حالت قبل از ایام عید

  در سیستم حمل‌و‌نقل زمینی ، شرکت‌های مسافربری ، رانندگان اتوبوس و کارکنان داخل اتوبوس در قبال مسافران خود مسئولیت‌هایی دارند و موظف به رعایت اصول و قوانینی هستند . در مازندران ۲۱۱ شرکت حمل و نقلی در بخش مسافر فعال است .

  |

  ضرورت تکمیل باندهای کندرو ، محلی ، زیرگذرهای موجود شورکند و‌ پایانه بار محور شهید کلانتری

  ضرورت تکمیل باندهای کندرو ، محلی ، زیرگذرهای موجود شورکند و‌ پایانه بار محور شهید کلانتری

  براساس قانون برنامه ششم ساخت راه برای روستاهای بالای ۲۰ خانوار مطرح است که از لحاظ عملیات خاکی و تامین ابنیه مشکلی نداریم و برای ادامه آن تخصیص اعتبارات ضروری است بطوریکه امسال ۴۸ کیلومتر تعریف شده و‌ برای ۹۸ کیلومتر هم قرارداد داریم که اگر ۵۰ درصد اعتبارات تخصیص یابد ما ۱۰۰ ...

  |

  مراجعه ۱۶۴۰ دستگاه خودروی سنگین و نیمه سنگین به مراکز معاینه فنی زنجان طی نوروز ۱۴۰۰

  مراجعه ۱۶۴۰ دستگاه خودروی سنگین و نیمه سنگین به مراکز معاینه فنی زنجان طی نوروز ۱۴۰۰

  با توجه به ارتباط سامانه معاینه فنی با سامانه صدور بارنامه و صورت وضعیت ، خودروهایی که فاقد معاینه فنی باشند ، قادر به دریافت بارنامه برای حمل بار و صورت وضعیت برای نقل و انتقال مسافر در محورهای مواصلاتی نخواهند بود .

  |

  نظرات کاربران