در حال بارگذاری ...
 • جمع آوری بیش از ۱۷ هزار متر مکعب ماسه بادی از سطح جاده های منطقه وحدت سیستان

  نگهداری و حراست از شبکه راه‌ها و تامین ایمنی عبور و مرور از وظایف ذاتی این اکیپ است که در تحقق این اهداف نیروهای راهداری از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سرپرست اکیپ راهسازی و راهداری وحدت سیستان از حمل و جمع آوری ۱۷ هزار و ۱۸۵ مکعب ماسه بادی از سطح محورهای مواصلاتی این منطقه در ۹ ماهه سال جاری خبر داد .

  رحمت الله نارویی اظهار داشت : راهداران همه ساله با توجه به بروز توفان‌های شن در منطقه اقدام به پاکسازی محورهای مواصلاتی از ماسه بادی می‌کنند به طوری که علاوه بر جمع‌آوری و حمل افزون بر ۱۷ هزار متر مکعب ماسه بادی ، مجموعاً سطحی برابر با ۲۴ هزار و ۸۱۰ متر مربع از جاده‌های حوزه سیستان در این مدت ماسه روبی شده است .

  وی با بیان اینکه حضور راهداران در محورهای مواصلاتی آرامش دهنده و اطمینان بخش رانندگان و مسافرانی است که از آن مسیر عبور می‌کنند ، تاکید کرد : با وجود وزش باد شدید همراه با گرد و خاک در بسیاری از روزهای سال جاری در منطقه شمال استان ، با تلاش شبانه روزی راهداران هیچ گونه انسداد ناشی از طوفان در محورهای مواصلاتی به وجود نیامده است .

  سرپرست اکیپ راهسازی و راهداری وحدت سیستان خاطرنشان کرد : نگهداری و حراست از شبکه راه‌ها و تامین ایمنی عبور و مرور از وظایف ذاتی این اکیپ است که در تحقق این اهداف نیروهای راهداری از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند .
  مطالب مرتبط

  اجرای طرح ارتقاء کیفیت راهداری در ۲۰۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی منطقه رسالت سراوان

  اجرای طرح ارتقاء کیفیت راهداری در ۲۰۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی منطقه رسالت سراوان

  اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان در راستای التزام عملی به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در زمینه اقتصاد مقاومتی و استفاده بهینه از تمامی امکانات، تجهیزات و نیروی انسانی برای ارائه خدمات راهداری و راه سازی اقدام به راه اندازی چهار اکیپ راهسازی و ...

  |

  جابجایی بیش ۲ هزار مترمکعب ماسه های روان از سطح محورهای مواصلاتی شهرستان زهک

  جابجایی بیش ۲ هزار مترمکعب ماسه های روان از سطح محورهای مواصلاتی شهرستان زهک

  در این عملیات ۹ نفر از همکاران این اداره با استفاده از ۵ دستگاه ماشین آلات راهداری نسبت به جمع آوری و حمل ۲ هزار متر مکعب ماسه بادی از سطح محورهای ارتباطی و تنقیه ۲ دستگاه پل اقدام کردند .

  |

  نظرات کاربران