در حال بارگذاری ...
 • برگزاری اولین آزمون سراسری رانندگان بدو خدمت بخش حمل و نقل جاده‌ای

  متقاضیان پس از آموزش‌های لازم با ثبت‌نام در سامانه که توسط مجریان آموزشی انجام شد ، آمادگی خود را برای شرکت در آزمون اعلام کرده و تحت نظارت تیم‌های آزمون در استان با مدیریت مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان‌ها و نظارت معاونان حمل و نقل و رابطان آموزشی و کارشناسان مرکز آموزش ، آزمون مربوطه برگزار شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ اولین آزمون سراسری رانندگان بدو خدمت در ۳۰ مرکز استان به طور همزمان با حضور بالغ بر ۲۰۰۰ متقاضی کارت هوشمند برگزار شد .

  علیرضا سلیمانی رئیس مرکز آموزش سازمان راهداری با اشاره به برگزاری اولین بازمان سراسری رانندگان بدو خدمت اظهار داشت : طبق برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته پیش‌بینی می‌شود نتایج آزمون یاد شده حداکثر ظرف مدت دو هفته اعلام شود که بر مبنای آن قبول شدگان موفق به دریافت کارت هوشمند رانندگان خواهند شد .

  وی با اشاره به تمهیدات انجام شده برای برگزاری آزمون فوق خاطرنشان کرد : آزمون مذکور به صورت منظم و با همکاری مراکز استان‌ها و پس از به حد نصاب رسیدن ثبت‌نام شدگان در سامانه کارت هوشمند رانندگان در زمان‌های تعیین شده برگزار شد که بر اساس آن از تمامی سرفصل‌های آموزشی بدو خدمت و با استفاده از اساتید مجرب ، در هر دوره فیلم آموزشی با کیفیت بالا توسط مرکز آموزش تهیه شده و در اختیار رانندگان متقاضی قرار گرفته است .  

  سلیمانی ضمن تشریح فرایند ثبت نام متقاضیان افزود : متقاضیان پس از آموزش‌های لازم با ثبت‌نام در سامانه که توسط مجریان آموزشی انجام شد ، آمادگی خود را برای شرکت در آزمون اعلام کرده و تحت نظارت تیم‌های آزمون در استان با مدیریت مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان‌ها و نظارت معاونان حمل و نقل و رابطان آموزشی و کارشناسان مرکز آموزش ، آزمون مربوطه برگزار شد .

  سلیمانی همچنین خاطرنشان کرد : طبق دستورالعمل مرکز آموزش که در اختیار مراکز استان‌ها قرار گرفت ، روند اجرایی آزمون اعم از نحوه بارگزاری سؤالات ، رعایت طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی ، اسکن پاسخنامه و مهر و موم پاسخنامه‌ها و تعداد سؤالات و ... به صورت مبسوط مشخص و کلیه ابهامات رابطان آموزشی در روزهای اخیر پاسخ داده شد تا شرایطی فراهم شود که آزمون رانندگان بدو خدمت به صورت منسجم و منظم و دقیق و بدون دغدغه برگزار شود .

  رئیس مرکز آموزش سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با بیان این که تمامی پاسخ نامه‌ها مهر و موم شده و توسط کمیته اجرایی استان‌ها به این مرکز تحویل شده ، ابراز امیدواری کرد پس از تصحیح ، نتایج سراسری ظرف حداکثر دو هفته به منظور دریافت کارت هوشمند افراد موفق در آزمون برای فعالیت جاده‌ای در بخش بار و مسافر اعلام ‌شود .
  مطالب مرتبط

  الزام مسافرین حمل و نقل عمومی جاده ای استان خوزستان به انجام تست PCR

  الزام مسافرین حمل و نقل عمومی جاده ای استان خوزستان به انجام تست PCR

  طبق ابلاغیه صادره از طریق سازمان مذکور به ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده ای و شرکت‌های حمل و نقل مسافری ، تمامی مسافرانی که قصد سفر از استان خوزستان به استان‌های دیگر کشور را دارند ، باید پاسخ منفی تست PCR را در هنگام عزیمت به همراه داشته باشند .

  |

  سالن مسافربری پایانه مرزی پیشین در آستانه بهره برداری

  سالن مسافربری پایانه مرزی پیشین در آستانه بهره برداری

  بزودی با افتتاح رسمی پایانه مرزی پیشین ضمن عمران و آبادی ، ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی با توجه به قرابت‌های سببی و نسبی و اشتراکات فراوان فرهنگی و اجتماعی شاهد فصل جدیدی از ارتباطات مردمان دوسوی مرز خواهیم بود .

  |

  انتصاب رئیس هیأت عامل و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای

  انتصاب رئیس هیأت عامل و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای

  داریوش امانی پیش از این سوابق قائم مقامی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای ، عضو هیئت‌عامل و معاون حمل‌ونقل این سازمان ، مدیر مرکز مدیریت راه‌های کشور ، مدیرکلی دفتر حمل‌ونقل کالا ، مدیرکل حمل‌ونقل و پایانه‌های استان‌های قم ، اصفهان و هرمزگان را در کارنامه خود دارد .

  |

  تسهیل شرایط أخذ کارت هوشمند راننده و ناوگان وانت بار برون شهری

  تسهیل شرایط أخذ کارت هوشمند راننده و ناوگان وانت بار برون شهری

  ثبت نام غیر حضوری با مراجعه به زیر سیستم ثبت نام ناوگان و راننده وانت بار در پرتال سامانه کارت هوشمند در قسمت خدمات غیر حضوری به آدرس www.smartcard.rmto.ir انجام می شود . ثبت نام حضوری با مراجعه به مراکز مجاز صدور کارت هوشمند در استان محل سکونت راننده است .

  |

  نظرات کاربران