در حال بارگذاری ...
 • انجام عملیات بهسازی و روکش آسفالت گرم در آزادراه تهران - ساوه

  در زمان اجرای عملیات تردد همزمان با اجرای عملیات با محدودیت و رعایت کامل قوانین و مقررات انجام خواهد شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، محمدرضا زمانی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان رباط کریم و بهارستان در خصوص بهسازی و روکش آزادراه تهران - ساوه گفت : با عنایت به ضرورت انجام عملیات بهسازی و روکش آسفالت گرم در آزادراه تهران - ساوه حدفاصل عوارضی اول تا عوارضی دوم و بالعکس از تاریخ ۹۹/۱۰/۲۲ لغایت ۹۹/۱۲/۲۰ از ساعت ۱۴ الی ۱۸ روزهای شنبه ، از ساعت ۱۷ الی ۱۸ روزهای یکشنبه ، دوشنبه و سه شنبه و روزهای چهارشنبه از ساعت ۷ الی ۱۴ هر هفته ، به غیر از روزهای پنجشنبه ، جمعه ، ایام تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه صورت می گیرد .

  زمانی افزود : عملیات مذکور از کیلومتر ۴ الی کیلومتر ۳۲ در بازه زمانی موصوف به شرط وجود شرایط مطلوب انجام خواهد شد . در زمان اجرای عملیات تردد همزمان با اجرای عملیات با محدودیت و رعایت کامل قوانین و مقررات انجام خواهد شد .

  زمانی در پایان گفت با توجه به این که آزادراه تهران - ساوه یکی از آزادراه های پرتردد و حساس کشور می باشد و روزانه به صورت میانگین تردد بیش از ۱۴۰ هزار خودرو در شبانه روز دارد از هموطنان عزیز خواهشمندیم که در زمان اجرای عملیات با صبرو شکیبایی و رعایت کامل موارد ایمنی موجبات حدوث حوادث ناگوار را فراهم نسازند و سفر ایمنی را به یاری خداوند پیش رو داشته باشند .
  مطالب مرتبط

  وجود ۲۷۰ هزار حلقه لاستیک ناوگان سنگین در سامانه سازمان راهداری

  وجود ۲۷۰ هزار حلقه لاستیک ناوگان سنگین در سامانه سازمان راهداری

  توجه به تخصیص های ارزی که صورت گرفته است ، تا پایان سال مشکل خاصی در حوزه تأمین لاستیک ناوگان سنگین نداریم . البته مقداری در فرآیند توزیع مشکلاتی وجود دارد که دستگاه‌های نظارتی از جمله سازمان تعزیرات حکومتی و سازمان حمایت از مصرف‌کننده ، وارد شده اند و با تخلفات این حوزه ...

  |

  تردد در محور الیگودرز - شول آباد جریان دارد

  تردد در محور الیگودرز - شول آباد جریان دارد

  در حال حاضر تردد در محور الیگودرز - شول آباد جریان دارد اما با توجه به کولاک شدید در این محور به رانندگان توصیه می‌شود تجهیزات ایمنی از جمله زنجیرچرخ ، لباس گرم و پتو همراه داشته باشند .

  |

  نظرات کاربران