در حال بارگذاری ...
 • رونمایی از طرح مفهومی پهپاد تک سرنشین کادیلاک در نمایشگاه CES 2021

  طرح دیگر کادیلاک ، یک خودروی خودران شخصی دونفره است که به شکل یک اتاق خانگی طراحی شده . شما می‌توانید داخل این ماشین بنشینید و از محیط اطراف لذت ببرید .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، در جریان نمایشگاه CES 2021 ، از طرح مفهومی پهپاد تک سرنشین کادیلاک رونمایی شد که می‌تواند با سرعت ۹۰ کیلومتر در ساعت پرواز کند .

  پهپاد تک سرنشین کادیلاک یکی از ایده‌های نوآورانه این شرکت خودروسازی است که آن را در کنار یک ماشین خودران جدید به معرض نمایش گذاشت .

  در جریان نمایشگاه CES 2021 ، شرکت کادیلاک دو طرح مفهومی را در کنار اتومبیل‌های واقعی معرفی کرد که می‌توانند آینده حمل و نقل را تحت تاثیر قرار دهند . یکی از ایده‌های تازه آن‌ها ، یک پهپاد سرنشین دار از نوع عمودپرواز (VTOL) است که می‌تواند با سرعت ۹۰ کیلومتر در ساعت حرکت کند و از یک باتری ۹۰ کیلووات ساعتی بهره می‌برد .

  طرح دیگر کادیلاک ، یک خودروی خودران شخصی دونفره است که به شکل یک اتاق خانگی طراحی شده . شما می‌توانید داخل این ماشین بنشینید و از محیط اطراف لذت ببرید . شرکت سازنده اعلام نکرد که آیا برای توسعه این دو طرح ، برنامه‌های جدی دارد یا خیر اما آن‌ها را «آینده این شرکت» توصیف کرده است و می‌توان در سال‌های آتی منتظر ورودشان به بازار بود .

  این شرکت از کراس اوور الکتریکی لیریک (Lyriq) نیز رونمایی کرد که از باتری‌های اولتیوم ۱۰۰ کیلووات ساعتی بهره می‌برد و با یک بار شارژ کردن ، توانایی پیمودن مسافت بیش از ۳۰۰ مایل را دارد. در این خودرو ، از یک صفحه نمایش هایپراسکرین ۳۳ اینچی نیز استفاده شده که شگفت انگیز به نظر می‌رسد . لیریک بر خلاف دو مدل مفهومی فوق الذکر ، به زودی عرضه می‌شود .
  مطالب مرتبط

  نمایش نسل جدید سیستم iDrive بی ام و در نمایشگاه CES 2021

  نمایش نسل جدید سیستم iDrive بی ام و در نمایشگاه CES 2021

  نخستین نسل این تکنولوژی برای اولین بار در محصول بی ام و سری ۷ کد E65 مدل ۲۰۰۱ استفاده شد که مشکلات زیادی را به همراه داشت ، اما این خودروساز با تغیییرات در آن همواره در تولید انبوه این تکنولوژی پیشرو بوده است .

  |

  رونمایی از کراس اوور پرچمدار شرکت کادیلاک در نمایشگاه خودرو دیترویت ۲۰۱۹

  رونمایی از کراس اوور پرچمدار شرکت کادیلاک در نمایشگاه خودرو دیترویت ۲۰۱۹

  شرکت کادیلاک برای کراس اوور فول‌سایز خود امکانات ایمنی ویژه‌ای را به صورت استاندارد ارائه می‌کند که از جمله آن‌ها می‌توان به سیستم حفظ حرکت میان خطوط با هشدار خروج از خط ، هشدار نقاط کور جانبی ، ترمز اضطراری اتوماتیک ، هشدار برخورد جلو ، سیستم دید اطراف و ترمز اتوماتیک ...

  |

  نظرات کاربران