در حال بارگذاری ...
 • ایمن سازی ۳۹ نقطه حادثه خیز و پرتصادف استان خراسان شمالی

  تلاش می‌کنیم با کاهش هزینه‌ها از طریق بهره گیری از امکانات راهداری ، راه‌های ایمن تری را داشته باشیم .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان شمالی از ایمن سازی ۳۹ نقطه حادثه خیز و پرتصادف استان خبر داد .

  مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان شمالی با اشاره به اتمام ایمن سازی ۲۰ نقطه پرتصادف جدید در محور‌های استان گفت : از ۹۶ نقطه پرتصادف مصوب سال ۹۵ تا سال گذشته ۱۹ نقطه و امسال هم ۲۰ نقطه جدید ایمن سازی شد .

  شهامت با اشاره به کاهش آمار قربانیان تصادفات جاده‌ای از ۲۴۹ نفر در سال ۹۶ به ۱۹۳ نفر در سال ۹۸ اضافه کرد : اکنون باید این روند به طور مداوم پشتیبانی شود تا با افزایش ترافیک، تصادفات هم افزایش نیابد . با شیوع ویروس کرونا و خلوت شدن ۳۰ درصدی راه ها ، موفق به اتمام ایمن سازی ۲۰ نقطه جدید شدیم که برای ۱۵ نقطه دیگر هم برنامه ریزی داریم .

  رئیس اداره ایمنی و حریم راه استان هم با اشاره به ضرورت بازسازی شبکه روشنایی استان در گردنه‌های مه گیر گفت : عملیات نوسازی و اصلاح شبکه روشنایی گردنه امین ا... با تجمیع منابع ملی و استانی آغاز می‌شود .

  معروف به نیاز ۴۵۰ میلیارد ریالی برای رفع تمام نقاط پرتصادف و کسری ۸۰ میلیارد ریالی اعتبار برای بازسازی کامل شبکه قدیم روشنایی گردنه‌های مه گیر استان اشاره کرد و افزود : تلاش می‌کنیم با کاهش هزینه‌ها از طریق بهره گیری از امکانات راهداری ، راه‌های ایمن تری را داشته باشیم .
  مطالب مرتبط

  آغاز بهره‌برداری از فاز دوم سامانه نظارت و ارزیابی عملکرد بازرگانی سازمان راهداری

  آغاز بهره‌برداری از فاز دوم سامانه نظارت و ارزیابی عملکرد بازرگانی سازمان راهداری

  پیاده‌سازی این سامانه در ایام شیوع کرونا و قبل از تعطیلات سال نو از طریق ایجاد فرایندهای نظارتی دقیق‌تر و مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات و با هدف ارتقاء‌ سطح خدمات در پایانه‌های مرزی و کالا و به منظور کسب رضایتمندی مراجعین انجام شده است .

  |

  روکش آسفالت ۱۸۸ کیلومتر از محورهای مواصلاتی جنوب سیستان و بلوچستان طی سال جاری

  روکش آسفالت ۱۸۸ کیلومتر از محورهای مواصلاتی جنوب سیستان و بلوچستان طی سال جاری

  در سال جاری ۵۶ پروژه در حوزه تعمیر و نگهداری پل‌ها و ابنیه فنی در جنوب سیستان و بلوچستان توسط این اداره کل در دست اجراست که در صورت تامین اعتبار مورد نیاز ۲۲ پروژه این بخش نیز آماده بهره‌برداری خواهد شد .

  |

  کاهش ۱۹ درصدی تلفات جاده ای در استان کرمان

  کاهش ۱۹ درصدی تلفات جاده ای در استان کرمان

  متاسفانه خودروهای ما از ایمنی لازم برخوردار نیستند و اگر قانون بیمه‌ها را مکلف به همکاری کند تا برخی از هشدار دهنده ‌ها روی خودروها نصب کنند ، حوادث ترافیکی ما بیش از این کاهش خواهد یافت لذا اصلاح قانون در این زمینه نیاز است .

  |

  بازدید رئیس سازمان راهداری از ۲ پل خیرساز در شهرستان مرزی راز و جرگلان

  بازدید رئیس سازمان راهداری از ۲ پل خیرساز در شهرستان مرزی راز و جرگلان

  تامین ایمنی سفرهای جاده ای ، تاثیر بسیار زیادی در توسعه اقتصادی جامعه داردو خراسان شمالی که در مسیر دو قطب سیاحتی و زیارتی کشور واقع است ، اهمیت زیادی در حمل و نقل داشته از این رو توسعه شبکه بزرگراهی این استان دارای جایگاه ویژه است .

  |

  نظرات کاربران