در حال بارگذاری ...
 • ایمن سازی ۳۹ نقطه حادثه خیز و پرتصادف استان خراسان شمالی

  تلاش می‌کنیم با کاهش هزینه‌ها از طریق بهره گیری از امکانات راهداری ، راه‌های ایمن تری را داشته باشیم .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان شمالی از ایمن سازی ۳۹ نقطه حادثه خیز و پرتصادف استان خبر داد .

  مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان شمالی با اشاره به اتمام ایمن سازی ۲۰ نقطه پرتصادف جدید در محور‌های استان گفت : از ۹۶ نقطه پرتصادف مصوب سال ۹۵ تا سال گذشته ۱۹ نقطه و امسال هم ۲۰ نقطه جدید ایمن سازی شد .

  شهامت با اشاره به کاهش آمار قربانیان تصادفات جاده‌ای از ۲۴۹ نفر در سال ۹۶ به ۱۹۳ نفر در سال ۹۸ اضافه کرد : اکنون باید این روند به طور مداوم پشتیبانی شود تا با افزایش ترافیک، تصادفات هم افزایش نیابد . با شیوع ویروس کرونا و خلوت شدن ۳۰ درصدی راه ها ، موفق به اتمام ایمن سازی ۲۰ نقطه جدید شدیم که برای ۱۵ نقطه دیگر هم برنامه ریزی داریم .

  رئیس اداره ایمنی و حریم راه استان هم با اشاره به ضرورت بازسازی شبکه روشنایی استان در گردنه‌های مه گیر گفت : عملیات نوسازی و اصلاح شبکه روشنایی گردنه امین ا... با تجمیع منابع ملی و استانی آغاز می‌شود .

  معروف به نیاز ۴۵۰ میلیارد ریالی برای رفع تمام نقاط پرتصادف و کسری ۸۰ میلیارد ریالی اعتبار برای بازسازی کامل شبکه قدیم روشنایی گردنه‌های مه گیر استان اشاره کرد و افزود : تلاش می‌کنیم با کاهش هزینه‌ها از طریق بهره گیری از امکانات راهداری ، راه‌های ایمن تری را داشته باشیم .
  مطالب مرتبط

  صرفه‌جویی ۲۰ میلیاردی در نوسازی ماشین‌آلات راهداری و توسعه حمل و نقل هوشمند در محورهای استان تهران

  صرفه‌جویی ۲۰ میلیاردی در نوسازی ماشین‌آلات راهداری و توسعه حمل و نقل هوشمند در محورهای استان تهران

  در راستای طرح نصب و راه‌اندازی سامانه‌های کنترل عبور و مرور به عنوان یکی از راهکارهای نظارتی و بازدارنده در حوادث جاده‌‌ای و با توجه به گستردگی شبکه راه‌های استان ، ۲۰ دستگاه تردد شمار ، ۶۰ دستگاه دوربین ثبت تخلفات جاده‌ای و تعداد ۲۰ دستگاه دوربین نظارت تصویری درمحورهای ...

  |

  ساماندهی ۸۷ نقطه حادثه‌خیز در جاده های استان زنجان

  ساماندهی ۸۷ نقطه حادثه‌خیز در جاده های استان زنجان

  این نقاط با اقداماتی همچون خط‌کشی ، نصب علائم هشدار دهنده و تامین روشنایی ، ایمن‌سازی شد . ۴۷ نقطه نیز پرحادثه بود که پروژه‌هایی از جمله اصلاح هندسی جاده و احداث تقاطع غیرهم‌سطح برای آن‌ها در نظر گرفته شد و اغلب این پروژه‌ها نیز به پایان رسیده و ۱۶ نقطه در حال تکمیل است .

  |

  نگاه سازمان راهداری در بحث نوسازی توجه به پتانسیل و تولیدات داخل است

  نگاه سازمان راهداری در بحث نوسازی توجه به پتانسیل و تولیدات داخل است

  سهم سواری کرایه در حمل و نقل جاده‌ای ۲۰ درصد است و جزو مدهای حمل و نقلی است که با توجه به استقبال مسافران ، ‌ویژگی‌های خاصی دارد . وضعیت ناوگان سواری کرایه با وجود محدودیت‌ها،‌ تا اینجا قابل قبول بوده است ، اما ضرورت نوسازی ناوگان از این به بعد بیشتر وجود دارد . 

  |

  نظرات کاربران