در حال بارگذاری ...
 • ادامه عملیات بهسازی و ایمن سازی محور همدان - تهران

  بیشترین تصادفات جاده‌ای در فاصله ۳۰ کیلومتری ورودی شهر‌ها اتفاق می‌افتد که عامل اصلی آن خستگی و خواب آلودگی رانندگان است و ایمن سازی ورودی شهر‌ها نقش بسزایی در کاهش تصادفات جاده‌ای دارد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ در بازدید میدانی سرپرست معاونت راهداری همدان و رئیس پلیس راه استان ، از محور همدان - تهران ، ایمن‌سازی این محور مورد بررسی قرار گرفت .

  طی بازدید میدانی سرپرست معاونت راهداری همدان و رئیس پلیس راه استان ، از محور همدان - تهران ، ایمن سازی این محور مورد بررسی قرار گرفت . مسعود رستمی ، سرپرست معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان در این بازدید اظهار داشت : از ابتدای سال جاری بیش از ۲۰ کیلومتر از محور همدان - تهران بهسازی و ایمن سازی شده است .

  مسعود رستمی افزود : این ایمن سازی شامل روکش ، لکه‌گیری ، درزگیری ، ترانشه برداری ، خط کشی ، اصلاح شیب شیروانی ، شانه سازی و ... است .

  در این بازدید همچنین سرهنگ عزیزی ، رییس پلیس راه استان همدان نیز اظهار داشت : بیشترین تصادفات جاده‌ای در فاصله ۳۰ کیلومتری ورودی شهر‌ها اتفاق می‌افتد که عامل اصلی آن خستگی و خواب آلودگی رانندگان است و ایمن سازی ورودی شهر‌ها نقش بسزایی در کاهش تصادفات جاده‌ای دارد .
  مطالب مرتبط

  چهارخطه کردن محور سلفچگان – ساوه شاخص‌ترین پروژه در استان قم

  چهارخطه کردن محور سلفچگان – ساوه شاخص‌ترین پروژه در استان قم

  به جرات می‌توان ادعا کرد کمتر تقاطع برون شهری را در سطح راه‌های کشور ، می‌توان مانند تقاطع سلفچگان دانست که کریدور ارتباطی چندین استان با مرکز کشور باشد . با توجه به موقعیت تقاطعی سلفچگان ، طرح احداث راهدارخانه مرکزی سلفچگان به شکل ترکیبی (با قابلیت استقرار دیگر اکیپ‌های ...

  |

  برقراری ۳۶ هزار تماس با سامانه ۱۴۱ در استان همدان از ابتدای سال جاری تاکنون

  برقراری ۳۶ هزار تماس با سامانه ۱۴۱ در استان همدان از ابتدای سال جاری تاکنون

  بیشتر این تماس ها در رابطه با مشکلاتی در زمینه حمل و نقل کالا ، راهداری ، راهسازی ، تاخیرهای صورت گرفته در حرکت اتوبوس‌ها ، هزینه جابه‌جایی کالا ، کرایه اتوبوس و همچنین مسائل مربوط به کرونا بوده است .

  |

  ​مدیریت سفر

  ​مدیریت سفر

  جاده ها در ایام مختلف سال ، مملو از مسافرانی است که سعی دارند بیشترین لذت و استفاده را از این تعطیلات ببرند اما سفر همواره با خطراتی همراه بوده و است که سالانه تعدادی از هموطنان عزیز را به کام مرگ می کشاند چه باید کرد ؟ چه کنیم که سفرها با خاطرات تلخی همراه نباشد ؟ طبیعی است که ...

  |

  نظرات کاربران