در حال بارگذاری ...
 • رشد ۷ درصدی درصد برخورداری خانوار روستایی شهرستان شاهین دژ از راه آسفالته

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان شاهین دژ گفت : درصد برخورداری خانوار روستایی شهرستان شاهین دژ از راه آسفالته بعد از اجرای طرح‌های ابرار ۷ درصد رشد خواهد کرد .

  کاظم پاشایی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان شاهین دژ گفت : درصد برخورداری خانوار روستایی شهرستان شاهین دژ از راه آسفالته قبل از اجرای طرح های ابرار ۷۸ درصد بود که بعد از اجرای ۳۳/۵ کیلومتر آسفالت راه روستایی در ۵ محور این مقدار به ۸۵ درصد خواهد رسید .

  او در خصوص پروژه های راهداری شهرستان شاهین دژ اظهار داشت : تعریض و تراشه برداری و شانه سازی محور شاهین دژ - بوکان به طول ۵ کیلومتر ، تعریض و ترانشه برداری و شانه سازی محور شاهین دژ - تکاب به مقدار ۱۵۰۰ متر مکعب ، تعریض پل ینگی آباد ، روکش محور شاهین دژ - کشاورز - میاندوآب و محور روستایی نجار - چوپلوجه - خلوت - قبانکند که اتمام این پروژه ها منتظر تامین قیر است .

  رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان شاهین دژ از نصب ۲۲۵ عدد گاردریل ، ۵۸ کیلومتر پاکسازی و تسطیح حریم ، ۳۴۵ عدد نصب و تعمیر تابلو و علائم ، ۲۴ کیلومتر خط کشی راه اصلی و روستایی ، ۱۱۳ مورد گشت های تلفیقی با پلیس راه ، ۹۳۷ تن نخاله برداری ، ایجاد ۷ عدد سرعت گیر به عنوان سایر اقدامات حوزه راهداری این شهرستان نام برد .

  پاشایی در پایان ابراز امیدواری کرد با تامین اعتبارات لازم و حل مشکلاتی از قبیل تامین قیر شاهد پیشرفت پروژه های راهداری و ابرار در شهرستان شاهین دژ باشیم .
  مطالب مرتبط

  آغاز بهره‌برداری از فاز دوم سامانه نظارت و ارزیابی عملکرد بازرگانی سازمان راهداری

  آغاز بهره‌برداری از فاز دوم سامانه نظارت و ارزیابی عملکرد بازرگانی سازمان راهداری

  پیاده‌سازی این سامانه در ایام شیوع کرونا و قبل از تعطیلات سال نو از طریق ایجاد فرایندهای نظارتی دقیق‌تر و مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات و با هدف ارتقاء‌ سطح خدمات در پایانه‌های مرزی و کالا و به منظور کسب رضایتمندی مراجعین انجام شده است .

  |

  روکش آسفالت ۱۸۸ کیلومتر از محورهای مواصلاتی جنوب سیستان و بلوچستان طی سال جاری

  روکش آسفالت ۱۸۸ کیلومتر از محورهای مواصلاتی جنوب سیستان و بلوچستان طی سال جاری

  در سال جاری ۵۶ پروژه در حوزه تعمیر و نگهداری پل‌ها و ابنیه فنی در جنوب سیستان و بلوچستان توسط این اداره کل در دست اجراست که در صورت تامین اعتبار مورد نیاز ۲۲ پروژه این بخش نیز آماده بهره‌برداری خواهد شد .

  |

  کاهش ۱۹ درصدی تلفات جاده ای در استان کرمان

  کاهش ۱۹ درصدی تلفات جاده ای در استان کرمان

  متاسفانه خودروهای ما از ایمنی لازم برخوردار نیستند و اگر قانون بیمه‌ها را مکلف به همکاری کند تا برخی از هشدار دهنده ‌ها روی خودروها نصب کنند ، حوادث ترافیکی ما بیش از این کاهش خواهد یافت لذا اصلاح قانون در این زمینه نیاز است .

  |

  بازدید رئیس سازمان راهداری از ۲ پل خیرساز در شهرستان مرزی راز و جرگلان

  بازدید رئیس سازمان راهداری از ۲ پل خیرساز در شهرستان مرزی راز و جرگلان

  تامین ایمنی سفرهای جاده ای ، تاثیر بسیار زیادی در توسعه اقتصادی جامعه داردو خراسان شمالی که در مسیر دو قطب سیاحتی و زیارتی کشور واقع است ، اهمیت زیادی در حمل و نقل داشته از این رو توسعه شبکه بزرگراهی این استان دارای جایگاه ویژه است .

  |

  نظرات کاربران