در حال بارگذاری ...
 • واگذاری خدمات و پردازش مواد زائد کشتی های بندر امیرآباد به بخش خصوصی

  با این اقدام برابر مقررات کنوانسیون مارپل و مقررات ملی کلیه مواد زائد دریافتی از کشتی ها در داخل بندر پردازش و یا امحاء خواهد شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد گفت : با هدف دریافت تمامی مواد زائد کشتی ها بر اساس الزامات ملی و بین المللی ، دریافت و خدمات پردازش مواد زائد کشتی های متردد به بندر امیرآباد و بنادر استان از طریق برگزاری مزایده و سرمایه گذاری به بخش خصوصی واگذار خواهد شد .

  حبیب اله طالبی با اشاره به پیشگیری از ایجاد آلودگی توسط کشتی ها ، اظهار داشت : هم اکنون مواد زائد کشتی های متردد به بندر امیرآباد و آب های بنادر استان شامل مواد زائد نفتی ، فاظلاب و زباله کشتی ها در این بندر دریافت و به خارج از بندر منتقل می شود و در حال حاضر به دلیل نبود سیستم های خدمات پردازش با مشکل مواجه می باشیم که با برنامه ریزی های صورت گرفته کلیه مقدمات لازم جهت برگزاری مزایده واگذاری این خدمات به بخش خصوصی از طریق سرمایه گذاری در حال انجام است .

  وی گفت : با این اقدام برابر مقررات کنوانسیون مارپل و مقررات ملی کلیه مواد زائد دریافتی از کشتی ها در داخل بندر پردازش و یا امحاء خواهد شد .

  معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد یکی از مقوله های مهم حفظ محیط زیست دریایی را مدیریت مناسب دریافت مواد زائد از کشتی ها و جلوگیری از نشر آن در دریا عنوان و تصریح کرد : تمام اتفاقات صورت گرفته در این حوزه  منطبق بر قوانین موجود و مربوط به جمع آوری و دفع مواد زائد ، است .
  مطالب مرتبط

  بنادر شمالی کشور در تمام نقاط ساحلی دریای خزر پراکنده هستند و از آستارا تا بندر ترکمن با ظرفیت های مختلفی فعالیت می کنند و بندر امیرآباد به عنوان بزرگترین بندر شرقی در شمال کشور فعال است و این آمادگی از طریق بنادر شمالی وجود دارد تا خدمات مورد نیاز در حوزه کشتی و کالا را ارائه ...

  |

  جشنواره شهید رجایی با هدف شناسایی و معرفی تلاشگران عرصه خدمت به مردم در راستای برنامه های توسعه و تحول اداری ، فضای رقابتی سالمی از طریق الگوهای برتر سازمانی میان دستگاه های اجرایی است .

  |

  میلگرد ، گاردریل ، سنگ نما ، مصالح ساختمانی ، بلوک پیش ساخته ، سنگ گرانیت و شکر بخشی از کالاهایی است که از بندر امیرآباد به کشورهای حوزه CIS صادر شده است .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد گفت : پروژه شبکه اطفاء حریق با اعتباری بالغ بر ۶۱۰ میلیارد ریال با هدف جلوگیری از هر نوع ...

  |

  ترمینال یاد شده ، ظرفیت پذیرش و نگهداری انواع کانتینرهای معمولی و یخچالی به تعداد یک هزار و ۵۰۰ TEU را دارد .

  |

  نظرات کاربران