در حال بارگذاری ...
 • کاهش ۲۱ درصدی تردد در راه‌های ارتباطی استان سیستان و بلوچستان طی سال جاری

  بر اساس اعلام کارشناسان مدیریت راه‌های استان بیشترین تردد ثبت شده در سالجاری با یک میلیون و ۱۴ هزار و ۱۶۹ تردد مربوط به محور زابل – هیرمند گزارش شده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان از کاهش ۲۱ درصدی تردد در راه‌های ارتباطی این استان در سال جاری تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا خبر داد .

  ایوب کرد اظهار داشت : ۳۲ میلیون و ۲۳۵ هزار و ۸۳۰ تردد در این مدت در راه‌های ارتباطی سیستان و بلوچستان توسط ۸۰ دستگاه تردد شمار ثبت شد که نسبت به مدت مشابه با ۳۸ میلیون و ۹۸۳ هزار و ۸۴۸ تردد کاهش ۲۱ درصدی را نشان می‌دهد .

  وی همچنان بر کاهش تردد و ماندن شهروندان در منازل تا مهار ویروس کرونا تاکید کرد و افزود : سرعت متوسط تردد در راه‌های سیستان و بلوچستان در مدت مذکور ۸۲ کیلومتر بر ساعت بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته تغییری نداشته است .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان ادامه داد : بر اساس اعلام کارشناسان مدیریت راه‌های استان بیشترین تردد ثبت شده در سالجاری با یک میلیون و ۱۴ هزار و ۱۶۹ تردد مربوط به محور زابل – هیرمند گزارش شده است .

  وی خاطرنشان کرد : سامانه تلفنی ، اینترنتی و موبایلی ۱۴۱ به عنوان ابزارهای ارتباطی شهروندان جهت اطلاع یابی از آخرین وضعیت ترافیکی راه‌های ارتباطی ، شرایط آب و هوایی ، انسداد و رخدادهای جاده‌ای است .
  مطالب مرتبط

  روکش آسفالت ۱۸۸ کیلومتر از محورهای مواصلاتی جنوب سیستان و بلوچستان طی سال جاری

  روکش آسفالت ۱۸۸ کیلومتر از محورهای مواصلاتی جنوب سیستان و بلوچستان طی سال جاری

  در سال جاری ۵۶ پروژه در حوزه تعمیر و نگهداری پل‌ها و ابنیه فنی در جنوب سیستان و بلوچستان توسط این اداره کل در دست اجراست که در صورت تامین اعتبار مورد نیاز ۲۲ پروژه این بخش نیز آماده بهره‌برداری خواهد شد .

  |

  کاهش ۱۹ درصدی تلفات جاده ای در استان کرمان

  کاهش ۱۹ درصدی تلفات جاده ای در استان کرمان

  متاسفانه خودروهای ما از ایمنی لازم برخوردار نیستند و اگر قانون بیمه‌ها را مکلف به همکاری کند تا برخی از هشدار دهنده ‌ها روی خودروها نصب کنند ، حوادث ترافیکی ما بیش از این کاهش خواهد یافت لذا اصلاح قانون در این زمینه نیاز است .

  |

  بازدید رئیس سازمان راهداری از ۲ پل خیرساز در شهرستان مرزی راز و جرگلان

  بازدید رئیس سازمان راهداری از ۲ پل خیرساز در شهرستان مرزی راز و جرگلان

  تامین ایمنی سفرهای جاده ای ، تاثیر بسیار زیادی در توسعه اقتصادی جامعه داردو خراسان شمالی که در مسیر دو قطب سیاحتی و زیارتی کشور واقع است ، اهمیت زیادی در حمل و نقل داشته از این رو توسعه شبکه بزرگراهی این استان دارای جایگاه ویژه است .

  |

  نظرات کاربران