در حال بارگذاری ...
 • جابجایی ۱۷ میلیون تن کالا توسط ناوگان حمل و نقل عمومی آذربایجان شرقی طی ۹ ماه سال جاری

  تعداد ۲۸۳ شرکت و موسسه حمل و نقل کالا , تعداد ۱۲۰ شرکت و موسسه حمل و نقل مسافری , تعداد ۶۳ شرکت حمل و نقل بین المللی فعال کالا و تعداد ۶ شرکت حمل و نقل مسافری برون مرزی در استان فعالیت می کند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، ناوگان حمل و نقل بار استان آذربایجان شرقی ۱۷ میلیون تن بار تا پایان آذر سال ۱۳۹۹ جابه‌جا کرد .

  معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اظهار داشت : ثبت بیش از ۱۷ میلیون تن در جا به جایی کالا توسط ناوگان حمل و نقل در آذربایجان شرقی در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته بیش از ۱۵ درصدافزایش داشته است .

  کاظم  تیمورزاده گفت :‌ تعداد بارنامه صادره دراین مدت یک میلیون و ۱۷۷ هزار برگ بوده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۸ درصد افزایش نشان می دهد .

  وی اظهار داشت : در ۹ ماه اول امسال ناوگان حمل ونقل مسافر استان که تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا بامحدویت‌ها و ممنوعیت‌های سفر روبرو بوده با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی دو میلیون و ۱۱۵هزار مسافر را با بیش از ۳۱۷ هزار سفر جابه جا کرده است که این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴۸ درصد کاهش داشته است .

  لازم به ذکر است که در حال حاضر تعداد ناوگان باری سنگین دارای کارت هوشمند استان ۲۴۷۱۴ دستگاه ، تعداد رانندگان باری دارای کارت هوشمند ۳۲۶۶۳ نفر و تعداد اتوبوس ناوگان حمل و نقل مسافری استان ۶۹۳ دستگاه است .

  همچنین تعداد ۲۸۳ شرکت و موسسه حمل و نقل کالا , تعداد ۱۲۰ شرکت و موسسه حمل و نقل مسافری , تعداد ۶۳ شرکت حمل و نقل بین المللی فعال کالا و تعداد ۶ شرکت حمل و نقل مسافری برون مرزی در استان فعالیت می کند .
  مطالب مرتبط

  روکش آسفالت ۱۸۸ کیلومتر از محورهای مواصلاتی جنوب سیستان و بلوچستان طی سال جاری

  روکش آسفالت ۱۸۸ کیلومتر از محورهای مواصلاتی جنوب سیستان و بلوچستان طی سال جاری

  در سال جاری ۵۶ پروژه در حوزه تعمیر و نگهداری پل‌ها و ابنیه فنی در جنوب سیستان و بلوچستان توسط این اداره کل در دست اجراست که در صورت تامین اعتبار مورد نیاز ۲۲ پروژه این بخش نیز آماده بهره‌برداری خواهد شد .

  |

  کاهش ۱۹ درصدی تلفات جاده ای در استان کرمان

  کاهش ۱۹ درصدی تلفات جاده ای در استان کرمان

  متاسفانه خودروهای ما از ایمنی لازم برخوردار نیستند و اگر قانون بیمه‌ها را مکلف به همکاری کند تا برخی از هشدار دهنده ‌ها روی خودروها نصب کنند ، حوادث ترافیکی ما بیش از این کاهش خواهد یافت لذا اصلاح قانون در این زمینه نیاز است .

  |

  آغاز اعلام بار مجازی در کل کشور به صورت غیر متمرکز

  آغاز اعلام بار مجازی در کل کشور به صورت غیر متمرکز

  در خصوص مشکل توقف ناوگان در مرزها ، راهکار مناسبی در وزارتخانه متبوع مصوب شده و در دست پیگیری است و با اجرای طرح پس کرانه های مرزی و بیرون کشیدن فعالیتهای غیر ضرور از مرزها ، مشکلات تا حدود زیادی مرتفع خواهند شد .

  |

  بازدید رئیس سازمان راهداری از ۲ پل خیرساز در شهرستان مرزی راز و جرگلان

  بازدید رئیس سازمان راهداری از ۲ پل خیرساز در شهرستان مرزی راز و جرگلان

  تامین ایمنی سفرهای جاده ای ، تاثیر بسیار زیادی در توسعه اقتصادی جامعه داردو خراسان شمالی که در مسیر دو قطب سیاحتی و زیارتی کشور واقع است ، اهمیت زیادی در حمل و نقل داشته از این رو توسعه شبکه بزرگراهی این استان دارای جایگاه ویژه است .

  |

  نظرات کاربران