در حال بارگذاری ...
 • استقرار ۳۹۲ دستگاه ماشین آلات راهداری در راه های آذربایجان غربی برای انجام عملیات راهداری زمستانی

  ماشین آلات برفروبی در محورهای مواصلاتی ، گردنه های مهم و برفگیر استان ، راهدارخانه ها با تجهیزات کامل ، گشت های ثابت و سیار مستقر شده اند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ رئیس اداره ماشین آلات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان آذربایجان غربی گفت : ۳۹۲ دستگاه انواع ماشین آلات جهت عملیات راهداری زمستانی در محورهای مواصلاتی استان مستقر شدند .

  حسین باقرزاده تصریح کرد : برای استفاده بهینه و افزایش عمر ناوگان و تجهیزات راهداری اجرای یک برنامه دقیق از جمله دوره های آموزش کاربران وسائط نقلیه امری ضروریست که برای ماشین آلات سنگین ، نیمه سنگین و سبک این اداره به طور جدی اجرا می شود .

  وی با اشاره به ضرورت بازسازی ماشین آلات و حفظ توان آنها به عنوان سرمایه ملی بر آمادگی تجهیزات راهداری در فصول سرد سال تاکید کرد و افزود : فن نگهداری صحیح و تعمیرات به موقع ماشین آلات در همه فصول به ویژه فصل راهداری زمستانی نقش موثر و دوچندانی خواهد داشت که در این زمینه اقدامات اساسی بر اساس ظرفیت موجود اجرا شده است .

  رئیس اداره ماشین آلات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان آذربایجان غربی در همین راستا اظهار داشت : با هدف بهبود روش ها و ارتقاء کیفیت نگهداری ماشین آلات راهداری ، تعمیرات انواع دستگاه های سنگین و نیمه سنگین برای اجرای عملیات راهداری زمستانی طی ماه های اخیر انجام پذیرفته که تعمیرات اساسی ۳ دستگاه برفخور از جمله آنها است .

  این مقام مسئول در بخش دیگری با اشاره به بارشهای اخیر خاطرنشان کرد : ماشین آلات برفروبی در محورهای مواصلاتی ، گردنه های مهم و برفگیر استان ، راهدارخانه ها با تجهیزات کامل ، گشت های ثابت و سیار مستقر شده اند .

  وی ادامه داد : روزانه یک یا ۲ دستگاه ناوگان راهداری با اکیپ مجهز به صورت مداوم در جاده ها جهت رصد مشکلات و رفع موانع روزانه در جاده ها حضور فعال و مستمر دارند . در راستای نوسازی ناوگان در سال ۹۹ تعداد ۵ دستگاه لودر و یک دستگاه بیل مکانیکی خریداری و به ناوگان ماشین آلات راهداری استان اضافه شده است همچنین تعداد ۴ دستگاه لودر و یک دستگاه بیل مکانیکی دیگر نیز در دست اقدام است .
  مطالب مرتبط

  حذف موازی کاری در پایانه های مرزی با اجرای مدیریت یکپارچه مرزی

  حذف موازی کاری در پایانه های مرزی با اجرای مدیریت یکپارچه مرزی

  پایانه های مرزی به دو بخش ایست اجباری و اختیاری و پس کرانه های موجود تقسیم شده است بطوریکه مکان فیزیکی ادارات و ارگانها برحسب نیاز و اولویت مشخص شده همچنین در بحث طرح های توسعه ای و فیزیکی با حضور تمام نمایندگان ایست اجباری ادارات تصویب و به زودی جهت اجرا و پیمان سپاری انجام می ...

  |

  جابجایی ۴ میلیون و ۴۳۸ هزار تن کالا در سیستان و بلوچستان طی ۱۱ ماهه امسال

  جابجایی ۴ میلیون و ۴۳۸ هزار تن کالا در سیستان و بلوچستان طی ۱۱ ماهه امسال

  در حال حاضر ۹ هزار و ۵۶ نفر راننده ، ۶ هزار و ۵۳۹ دستگاه ناوگان باری ، ۲ انجمن صنفی کارفرمایی شرکت ها و ۲ انجمن صنفی کارگری رانندگان باری در بخش حمل و نقل عمومی جاده ای داخلی کالای حوزه تحت پوشش این اداره کل فعالیت می نمایند .

  |

  لزوم ارائه سرویس مناسب به مسافران نوروزی برای داشتن سفری ایمن و روان

  لزوم ارائه سرویس مناسب به مسافران نوروزی برای داشتن سفری ایمن و روان

  در حال حاضر نظر به اهمیت حفظ سلامت مردم ، بیشتر تمرکز این اداره کل بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی و ضدعفونی کردن جهت حفظ کیفیت بهداشتی پایانه‌ها در بالاترین سطح جهت خدمت رسانی و سفری امن با آرامش است .

  |

  آسفالت بیش از هفت هزار کیلومتر از راه های روستایی کشور در قالب طرح ابرار

  آسفالت بیش از هفت هزار کیلومتر از راه های روستایی کشور در قالب طرح ابرار

  برای ارتقا شاخص آسفالت در راه های روستایی حوزه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان سیستان و بلوچستان که ۱۷ درصد با متوسط کشوری فاصله دارد مقرر شده است در طرح ابرار دو ، ۴۷۵ کیلومتر از راه های روستایی این اداره کل آسفالت شود تا شاهد بهبود شاخص ها در این خطه از ایران ...

  |

  نظرات کاربران