در حال بارگذاری ...
 • اعطا تسهیلات بانکی کرونایی به مجتمع‌های خدماتی – رفاهی بین‌راهی استان قم

  متقاضیان جهت دریافت این وام می توانند به درگاه اینترنتی kara.ir مراجعه و نسبت به بارگزاری مدارک و مستندات مجتمع های خدماتی رفاهی خود اقدام کنند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ معاون توسعه مدیریت منابع اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قم گفت : میزان تسهیلات بانکی اعطایی به مجتمع های خدماتی بین راهی ، متغیر و بر اساس متراژ بنا ، مجوزهای خدماتی ، تعداد کارکنان ، عدم تعدیل نیرو محاسبه و بانرخ سود ۱۲ درصد ، پرداخت می شود .

  محمدرضا قدسی با اعلام این که در راستای حمایت از مشاغل زیان دیده از شیوع ویروس کرونا ، تسهیلات بانکی کرونایی به مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی اعطا خواهد شد ، اظهار داشت : طرح حمایت از مشاغل زیان دیده از شیوع ویروس کرونا از خردادماه سال جاری اجرا و تاکنون نسبت به پرداخت وام تسهیلات کرونایی به مجموعه هدف اقدام شده است .

  محمدرضا قدسی میزان وام بانکی اعطایی را متغیر و بر اساس شاخص های اعلامی دانست و تصریح کرد : متراژ بنا ، تعداد کارکنان بیمه شده ، عدم تعدیل نیرو ، مجوزات فعالیت های خدماتی مجتمع و ... از جمله شاخص های اصلی در تعیین میزان تسهیلات اعطایی هستند .

  وی نرخ سود تسهیلات بانکی مذکور را ۱۲ درصد اعلام و خاطرنشان ساخت : مدت بازپرداخت تسهیلات کرونایی مشاغل زیان دیده از شیوع ویروس کرونا در اقساط ۲ ساله تنظیم شده است . متقاضیان جهت دریافت این وام می توانند به درگاه اینترنتی kara.ir مراجعه و نسبت به بارگزاری مدارک و مستندات مجتمع های خدماتی رفاهی خود اقدام کنند .

  قدسی تاکید کرد : متقاضیان پیش از مراجعه به سامانه ، نسبت به تهیه لیستی از کارکنان تحت پوشش بیمه ، متراژ دقیق مستحدثه و مجوزات صادره جهت فعالیت های خدماتی مجتمع رفاهی خود اقدام کرده باشند .

  وی در پایان ضمن تاکید بر رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی ، به خصوص در اماکن خدماتی بین راهی ابراز امیدواری کرد : با کاهش حداکثری شیوع این ویروس منحوس که با رعایت اصول بهداشت عمومی میسر است ، شاهد بازگشت رونق به فعالیت های اقتصادی در جمیع مشاغل زیان دیده باشیم .
  مطالب مرتبط

  جابجایی ۴ میلیون و ۴۳۸ هزار تن کالا در سیستان و بلوچستان طی ۱۱ ماهه امسال

  جابجایی ۴ میلیون و ۴۳۸ هزار تن کالا در سیستان و بلوچستان طی ۱۱ ماهه امسال

  در حال حاضر ۹ هزار و ۵۶ نفر راننده ، ۶ هزار و ۵۳۹ دستگاه ناوگان باری ، ۲ انجمن صنفی کارفرمایی شرکت ها و ۲ انجمن صنفی کارگری رانندگان باری در بخش حمل و نقل عمومی جاده ای داخلی کالای حوزه تحت پوشش این اداره کل فعالیت می نمایند .

  |

  توضیحاتی در خصوص اظهارات معاون وزارت بهداشت پیرامون عدم رعایت ظرفیت پذیرش مسافر در هواپیما

  توضیحاتی در خصوص اظهارات معاون وزارت بهداشت پیرامون عدم رعایت ظرفیت پذیرش مسافر در هواپیما

  لازم به ذکر است ، به صورت مستمر بازرسی های لازم توسط دفاتر تخصصی سازمان هواپیمایی کشوری از پروازها به عمل آمده و در صورت مشاهده تخلف با متخلفان برخورد و مجازات های لازم صورت گرفته است که مصداق این امر لغو مجوز پرواز برخی مسیرهای شرکت های هواپیمایی در ماه های گذشته بوده که ...

  |

  درخواست شرکت های حمل و نقل ریلی برای افزایش قیمت بلیت قطار در سال آینده

  درخواست شرکت های حمل و نقل ریلی برای افزایش قیمت بلیت قطار در سال آینده

  بهتر است قیمت‌ها آزاد شود تا بتوان از طریق عرضه و تقاضا بازار را کنترل کرد . در شرایطی که هزینه‌هایی مانند دستمزد در سال جاری افزایش یافته با نگاهی کوته بینانه مانع افزایش قیمت بلیت قطار شد .

  |

  استمرار بارگیری کالا از بندر امام خمینی (ره) با رعایت پروتکل های بهداشتی

  استمرار بارگیری کالا از بندر امام خمینی (ره) با رعایت پروتکل های بهداشتی

  طبق دستورالعمل های وزارت بهداشت به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ، در پایانه های حمل بار از جمله پایانه بندر امام خمینی (ره) اقدامات لازم در خصوص گندزدایی و ضدعفونی کردن سطوح به صورت مستمر در طول شبانه روز در حال انجام است .

  |

  کاهش ۸۰ درصدی درآمد شرکت فرودگاه ها به دلیل شیوع کرونا

  کاهش ۸۰ درصدی درآمد شرکت فرودگاه ها به دلیل شیوع کرونا

  هم اکنون موضوع سلامت سفرهای هوایی به لحاظ رعایت دستورالعمل های بهداشتی در فرایند اعزام و پذیرش مسافران رتبه برتر را در کشور دارد . انتظار می‌رود با ریشه‌کن شدن شدن کرونا پروازها در سراسر کشور و فرودگاه سمنان رونق بگیرد .

  |

  نظرات کاربران