در حال بارگذاری ...
 • ساماندهی ورودی تیرپارک های مستقر در پایانه مرزی تمرچین

  یکی از اهداف مهم سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای روان سازی ترانزیت در پایانه‌های مرزی است که این هدف جز با حذف بروکراسی اداری ، تسریع در صدور بارنامه ، ایجاد جاده‌های امن و مناسب و ساماندهی در عبور و مرور از پایانه‌های مرزی میسر نخواهد شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیرکل دفتر ترانزیت و حمل و نقل بین المللی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در بازدید از پایانه مرزی تمرچین بر ساماندهی ورودی مستقر در پایانه مرزی تمرچین و تسهیل تردد کامیون‌های ورودی و خروجی تاکید کرد .

  جواد هدایتی ضمن بازدید از قسمت های مختلف پایانه مرزی تمرچین از جمله بخش‌های ورودی و خروجی و تیرپارک‌ها و شرکت‌های حمل و نقل آغری‌بار و محور طلایی بر تسهیل تردد و ورود و خروج کامیون‌ها تاکید کرد و اظهار داشت : لازم است با برنامه‌ریزی‌های لازم و اجرای مصوبات نشست‌های مشترک مسئولان ذینفع و سرمایه‌گذاران شرکت‌های آغری بار و محور طلایی هرچه سریع تر نسبت به ساماندهی ورودی و خروجی مسیر تردد کامیون ها اقدام تا امکان رفت و آمد روان ناوگان باری از این مسیر ها فراهم شود .

  هدایتی ادامه داد : یکی از اهداف مهم سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای روان سازی ترانزیت در پایانه‌های مرزی است که این هدف جز با حذف بروکراسی اداری ، تسریع در صدور بارنامه ، ایجاد جاده‌های امن و مناسب و ساماندهی در عبور و مرور از پایانه‌های مرزی میسر نخواهد شد .

  مدیرکل دفتر ترانزیت و حمل و نقل بین المللی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای همچنین در بازدید از بازارچه مرزی کیله سردشت ضمن گفتگو با رانندگان ناوگان حمل و نقل کالا بر توسعه این بازارچه مرزی و فراهم نمودن امکانات اداری و امکانات خدماتی و رفاهی در آن تاکید و اظهار داشت : تسهیل در عبور و مرور و توسعه این بازارچه مرزی نقش بسزایی در توسعه اقتصادی و صادرات کشور و نیز اشتغال و معیشت خواهد داشت .
  مطالب مرتبط

  حذف موازی کاری در پایانه های مرزی با اجرای مدیریت یکپارچه مرزی

  حذف موازی کاری در پایانه های مرزی با اجرای مدیریت یکپارچه مرزی

  پایانه های مرزی به دو بخش ایست اجباری و اختیاری و پس کرانه های موجود تقسیم شده است بطوریکه مکان فیزیکی ادارات و ارگانها برحسب نیاز و اولویت مشخص شده همچنین در بحث طرح های توسعه ای و فیزیکی با حضور تمام نمایندگان ایست اجباری ادارات تصویب و به زودی جهت اجرا و پیمان سپاری انجام می ...

  |

  تشریح برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده برای ارتقا جاده‌های منتهی به مرزهای زمینی کشور

  تشریح برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده برای ارتقا جاده‌های منتهی به مرزهای زمینی کشور

  با توجه به برخورداری از ۸۶۰ کیلومتر بزرگراه و ۱۸۸۸ کیلومتر راه اصلی منتهی به مرزهای زمینی ، اگر تصمیمی مبنی بر ارتقای راه‌های اصلی به بزرگراه اتخاذ شود، اقدام در این مورد نیازمند یک برنامه بلندمدت است .

  |

  طرح ساماندهی و هوشمندسازی مدیریت ترافیک مرزی در بازرگان الگویی برای سایر مرزهای کشور

  طرح ساماندهی و هوشمندسازی مدیریت ترافیک مرزی در بازرگان الگویی برای سایر مرزهای کشور

  با هماهنگی های انجام شده با سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و گمرک ج.ا.ا. این سامانه با سایر سامانه های ذیربط از جمله سامانه پنجره واحد گمرک متصل شده و ضمن تبادل اطلاعات یکپارچگی فرایندهای سازمانی بین منطقه آزاد ، گمرک و پایانه مرزی را تضمین خواهد نمود .

  |

  آسفالت بیش از هفت هزار کیلومتر از راه های روستایی کشور در قالب طرح ابرار

  آسفالت بیش از هفت هزار کیلومتر از راه های روستایی کشور در قالب طرح ابرار

  برای ارتقا شاخص آسفالت در راه های روستایی حوزه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان سیستان و بلوچستان که ۱۷ درصد با متوسط کشوری فاصله دارد مقرر شده است در طرح ابرار دو ، ۴۷۵ کیلومتر از راه های روستایی این اداره کل آسفالت شود تا شاهد بهبود شاخص ها در این خطه از ایران ...

  |

  آغاز اعلام بار مجازی در کل کشور به صورت غیر متمرکز

  آغاز اعلام بار مجازی در کل کشور به صورت غیر متمرکز

  در خصوص مشکل توقف ناوگان در مرزها ، راهکار مناسبی در وزارتخانه متبوع مصوب شده و در دست پیگیری است و با اجرای طرح پس کرانه های مرزی و بیرون کشیدن فعالیتهای غیر ضرور از مرزها ، مشکلات تا حدود زیادی مرتفع خواهند شد .

  |

  نظرات کاربران