در حال بارگذاری ...
 • جابجایی حدود ۷ میلیون تن کالا در استان کرمانشاه از ابتدای سال جاری تاکنون

  در ۱۰ ماهه سال جاری شهرستان کرمانشاه با جابجایی ۶ میلیون و ۸۲۱ هزار تن کالا بیشترین حمل و نقل تناژ را در بین شهرستان‌های استان دارا بوده و تعداد حواله‌های صادر شده ۴۷۰ هزار و ۲۵۰مورد و تعداد بارنامه‌های صادره ۴۴۸ هزار و ۸۹۸ نسخه بوده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت : عمده بار استان به اقصی نقاط کشور و پایانه های مرزی سیمان کیسه ای و فله ای بوده و بیش از یک میلیون تن سیمان از استان جابجا شده است .

  فریبرز کرمی اظهار داشت :‌ از ابتدای سال جاری تاکنون ۶ میلیون و ۸۱۸ هزار تن کالا جابه‌جا شده است که بیشترین حمل و نقل ، مربوط به سیمان کیسه‌ای یا فله‌ای با تناژ ۱ میلیون و ۲۶۹ هزار تن است .

  وی ادامه داد : در ۱۰ ماهه سال جاری شهرستان کرمانشاه با جابجایی ۶ میلیون و ۸۲۱ هزار تن کالا بیشترین حمل و نقل تناژ را در بین شهرستان‌های استان دارا بوده و تعداد حواله‌های صادر شده ۴۷۰ هزار و ۲۵۰مورد و تعداد بارنامه‌های صادره ۴۴۸ هزار و ۸۹۸ نسخه بوده است . این میزان در مقایسه با مقدار مشابه سال گذشته افزایش یک درصدی مصرف بارنامه تناژ حمل شده را داشته است . عمده کالاهای جابه‌جا شده در استان شامل ۱۰ کالای سیمان (کیسه‌ای ، فله‌ای) ، کلینگر ، اوره ، پلی‌اتیلن ، گندم انسانی ، کنجاله ، سنگ سنگبری ، گازوئیل و چغندر قند است .
  کرمی مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان کرمانشاه از رسیدگی به ۲۴۰ مورد تخلف ناوگان حمل و نقل کالا در کمیسیون ماده ۱۴ و اعمال قانون و غیر فعال کردن کارت هوشمند ۳۶۰ مورد ناوگان دارای اضافه تناژ و فاقد بارنامه خبر داد .
  مطالب مرتبط

  آغاز بهره‌برداری از فاز دوم سامانه نظارت و ارزیابی عملکرد بازرگانی سازمان راهداری

  آغاز بهره‌برداری از فاز دوم سامانه نظارت و ارزیابی عملکرد بازرگانی سازمان راهداری

  پیاده‌سازی این سامانه در ایام شیوع کرونا و قبل از تعطیلات سال نو از طریق ایجاد فرایندهای نظارتی دقیق‌تر و مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات و با هدف ارتقاء‌ سطح خدمات در پایانه‌های مرزی و کالا و به منظور کسب رضایتمندی مراجعین انجام شده است .

  |

  روکش آسفالت ۱۸۸ کیلومتر از محورهای مواصلاتی جنوب سیستان و بلوچستان طی سال جاری

  روکش آسفالت ۱۸۸ کیلومتر از محورهای مواصلاتی جنوب سیستان و بلوچستان طی سال جاری

  در سال جاری ۵۶ پروژه در حوزه تعمیر و نگهداری پل‌ها و ابنیه فنی در جنوب سیستان و بلوچستان توسط این اداره کل در دست اجراست که در صورت تامین اعتبار مورد نیاز ۲۲ پروژه این بخش نیز آماده بهره‌برداری خواهد شد .

  |

  کاهش ۱۹ درصدی تلفات جاده ای در استان کرمان

  کاهش ۱۹ درصدی تلفات جاده ای در استان کرمان

  متاسفانه خودروهای ما از ایمنی لازم برخوردار نیستند و اگر قانون بیمه‌ها را مکلف به همکاری کند تا برخی از هشدار دهنده ‌ها روی خودروها نصب کنند ، حوادث ترافیکی ما بیش از این کاهش خواهد یافت لذا اصلاح قانون در این زمینه نیاز است .

  |

  بازدید رئیس سازمان راهداری از ۲ پل خیرساز در شهرستان مرزی راز و جرگلان

  بازدید رئیس سازمان راهداری از ۲ پل خیرساز در شهرستان مرزی راز و جرگلان

  تامین ایمنی سفرهای جاده ای ، تاثیر بسیار زیادی در توسعه اقتصادی جامعه داردو خراسان شمالی که در مسیر دو قطب سیاحتی و زیارتی کشور واقع است ، اهمیت زیادی در حمل و نقل داشته از این رو توسعه شبکه بزرگراهی این استان دارای جایگاه ویژه است .

  |

  نظرات کاربران