در حال بارگذاری ...
 • پرداخت بیش از ۶۷ میلیارد ریال تسهیلات کرونا به حمل‌و‌نقل عمومی جاده‌ای سیستان و بلوچستان

  ۱۳ شرکت بخش حمل و نقل عمومی و ۲ هزار و ۵۳۰ راننده سیستان و بلوچستان در سامانه کارا ثبت نام کردند که تاکنون به یک هزار و ۹۱ راننده فعال این بخش ۶۵ میلیارد و ۴۶۰ میلیون ریال و به چهار شرکت با اشتغالزایی ۱۵ نفر یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال پرداخت شده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ معاون حمل‌و‌نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سیستان و بلوچستان گفت : ۶۷ میلیارد و ۲۶۰ میلیون ریال تسهیلات در سال جاری به رانندگان سواری ، اتوبوسی و مینی‌بوس برون شهری و شرکت‌های حمل‌و‌نقل عمومی جاده‌ای این استان که در ایام شیوع کرونا دچار خسارت شده‌اند ، پرداخت شد .

  تیمور باقری اظهار داشت : با توجه به ضرر رانندگان و شرکت های حمل و نقل عمومی جاده ای استان تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا ، وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی تسهیلات بانکی به مبلغ ۱۲۰ میلیون ریال برای بنگاه های آسیب دیده (به ازای هر نفر شاغل) و ۶۰ میلیون ریال برای رانندگان بیمه شده در این بخش در نظر گرفته است .

  وی افزود : در این راستا ۱۳ شرکت بخش حمل و نقل عمومی و ۲ هزار و ۵۳۰ راننده سیستان و بلوچستان در سامانه کارا ثبت نام کردند که تاکنون به یک هزار و ۹۱ راننده فعال این بخش ۶۵ میلیارد و ۴۶۰ میلیون ریال و به چهار شرکت با اشتغال زایی ۱۵ نفر یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال پرداخت شده است .

  معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و جاده ای استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه طبق اعلام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ، به منظور راحت‌تر شدن دریافت این تسهیلات مصوب شده که تنها تضمین درخواست شده از رانندگان از سوی بانک‌ های عامل چک یا سفته باشد ، ادامه داد : پرداخت تسهیلات به سایر فعلان این بخش توسط بانک های عامل همچنان تداوم دارد .
  مطالب مرتبط

  روکش آسفالت ۱۸۸ کیلومتر از محورهای مواصلاتی جنوب سیستان و بلوچستان طی سال جاری

  روکش آسفالت ۱۸۸ کیلومتر از محورهای مواصلاتی جنوب سیستان و بلوچستان طی سال جاری

  در سال جاری ۵۶ پروژه در حوزه تعمیر و نگهداری پل‌ها و ابنیه فنی در جنوب سیستان و بلوچستان توسط این اداره کل در دست اجراست که در صورت تامین اعتبار مورد نیاز ۲۲ پروژه این بخش نیز آماده بهره‌برداری خواهد شد .

  |

  کاهش ۱۹ درصدی تلفات جاده ای در استان کرمان

  کاهش ۱۹ درصدی تلفات جاده ای در استان کرمان

  متاسفانه خودروهای ما از ایمنی لازم برخوردار نیستند و اگر قانون بیمه‌ها را مکلف به همکاری کند تا برخی از هشدار دهنده ‌ها روی خودروها نصب کنند ، حوادث ترافیکی ما بیش از این کاهش خواهد یافت لذا اصلاح قانون در این زمینه نیاز است .

  |

  بازدید رئیس سازمان راهداری از ۲ پل خیرساز در شهرستان مرزی راز و جرگلان

  بازدید رئیس سازمان راهداری از ۲ پل خیرساز در شهرستان مرزی راز و جرگلان

  تامین ایمنی سفرهای جاده ای ، تاثیر بسیار زیادی در توسعه اقتصادی جامعه داردو خراسان شمالی که در مسیر دو قطب سیاحتی و زیارتی کشور واقع است ، اهمیت زیادی در حمل و نقل داشته از این رو توسعه شبکه بزرگراهی این استان دارای جایگاه ویژه است .

  |

  نظرات کاربران