در حال بارگذاری ...
 • کاهش ۲۸ درصدی جابجایی مسافر در استان خوزستان طی ۹ ماه سال جاری

  برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی ، خودروهای سواری ظرفیت خود را به سه مسافر کاهش داده و اتوبوس‌های مسافربری نیز با حداقل ظرفیت تردد می‌کنند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای خوزستان گفت : اعمال محدودیت سفر ناشی از شیوع کرونا موجب کاهش ۲۸ درصدی جابجایی مسافر در ۹ ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته در استان خوزستان شده ‌است .

  فواد غزیعلی اظهار کرد : کل مسافر جابجا شده از طریق شرکت ‌های مسافربری استان در ۹ ماه امسال ۳۲۹ هزار و ۵۲۴ نفر ثبت شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۸ درصد کاهش را نشان می دهد.

  وی با بیان اینکه این کاهش شامل جابجایی مسافر درون و برون استانی می شود ، افزود : در مدت زمان یاد شده ۲۲۸ هزار و ۵۷۵ مسافر درون استانی با کاهش ۲۶ درصد و جابجایی ۱۰۰ هزار و ۹۴۹ مسافر برون استانی با کاهش ۳۳ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته مواجه بوده است .      

  معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان با اشاره به انجام ۷۱ هزار و ۵۳۴ سفر توسط حمل و نقل عمومی از ابتدای سال جاری تاکنون ، بیان کرد : این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزایش ۴ درصدی را نشان می دهد.     

  غزیعلی با بیان اینکه به دلیل اعمال محدودیت تردد در بازه زمانی یاد شده ، فروش بلیط اینترنتی در استان با کاهش ۲۵ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل مواجه بود ، اظهار کرد : برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی ، خودروهای سواری ظرفیت خود را به سه مسافر کاهش داده و اتوبوس‌های مسافربری نیز با حداقل ظرفیت تردد می‌کنند .
  مطالب مرتبط

  فعالیت ۲۵ پروژه راهسازی در سطح استان اصفهان

  فعالیت ۲۵ پروژه راهسازی در سطح استان اصفهان

  برای اجرای پروژه‌های مختلف در سطح استان شرایط بهداشتی محیطی و فردی را ایجاد کردیم و به لطف خدا اکنون شاهد تکمیل برخی برنامه ها هستیم اما نمی‌شود از پیامدهای منفی شیوع کرونا بر برخی فعالیت‌ها غافل بود لذا امیدواریم این معضل از جهان ریشه کن شود تا بتوانیم در کشور عزیزمان و در ...

  |

  دستیابی به حجم تجارت خارجی ۱۲۲ میلیون ‌تنی ؛ گام عملی برای بی‌اثر کردن تحریم‌ها

  دستیابی به حجم تجارت خارجی ۱۲۲ میلیون ‌تنی ؛ گام عملی برای بی‌اثر کردن تحریم‌ها

  علی‌رغم تمامی چالش‌ها و مشکلاتی که برای تأمین ارز موردنیاز کالاهای اساسی به وجود آمده ، حتی لحظه‌ای از شبانه‌روز جریان تأمین کالاهای اساسی و موردنیاز کشور نباید متوقف شود و آسودگی خاطر مردم را از این لحاظ باید کسب کرد .

  |

  کاهش ۳۵ درصدی حمل و نقل عمومی جاده ای مسافر در سیستان و بلوچستان

  کاهش ۳۵ درصدی حمل و نقل عمومی جاده ای مسافر در سیستان و بلوچستان

  علاوه بر اینکه ناوگان حمل و نقل عمومی و ترمینال‌ها به طور مرتب ضدعفونی و گندزدایی می‌شوند ، برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اقدامات لازم و پروتکل‌های بهداشتی به شرکت‌های حمل و نقل ابلاغ شده و طرح فاصله‌گذاری اجتماعی نیز در حال اجراست .

  |

  الزامی شدن انجام مجدد تست کرونا در بدو ورود مسافران خارجی به کشور

  الزامی شدن انجام مجدد تست کرونا در بدو ورود مسافران خارجی به کشور

  چندین ماه است که ارائه گواهی سلامت معتبر پیش از انجام سفر الزامی بوده ؛ اما در اواخر دی ماه لزوم انجام تست مجدد برای مسافران از مبدا کشورهای اروپایی ابلاغ شد و بر اساس تصمیم جدید ، از این تاریخ این الزام برای همه مسافران از مبدا کلیه کشورهای خارجی وجود خواهد داشت .

  |

  دریافت تسهیلات کرونا توسط ۷۳ درصد از متقاضیان بخش حمل و نقل برون‌شهری

  دریافت تسهیلات کرونا توسط ۷۳ درصد از متقاضیان بخش حمل و نقل برون‌شهری

  در مجموع حدود ۲۱۱ هزار پرونده از سوی شرکت‌های حمل‌ونقلی برای دریافت این وام تشکیل شده که از این رقم ، برای حدود ۱۵۳ هزار پرونده معادل ۷۳ درصد از متقاضیان به ارزش ۲۸۹۰ میلیارد تومان پرداخت انجام گرفته و باقی پرونده‌ها نیز در فرایند پرداخت قرار دارند .

  |

  نظرات کاربران