در حال بارگذاری ...
 • کاهش ۲۸ درصدی جابجایی مسافر در استان خوزستان طی ۹ ماه سال جاری

  برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی ، خودروهای سواری ظرفیت خود را به سه مسافر کاهش داده و اتوبوس‌های مسافربری نیز با حداقل ظرفیت تردد می‌کنند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای خوزستان گفت : اعمال محدودیت سفر ناشی از شیوع کرونا موجب کاهش ۲۸ درصدی جابجایی مسافر در ۹ ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته در استان خوزستان شده ‌است .

  فواد غزیعلی اظهار کرد : کل مسافر جابجا شده از طریق شرکت ‌های مسافربری استان در ۹ ماه امسال ۳۲۹ هزار و ۵۲۴ نفر ثبت شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۸ درصد کاهش را نشان می دهد.

  وی با بیان اینکه این کاهش شامل جابجایی مسافر درون و برون استانی می شود ، افزود : در مدت زمان یاد شده ۲۲۸ هزار و ۵۷۵ مسافر درون استانی با کاهش ۲۶ درصد و جابجایی ۱۰۰ هزار و ۹۴۹ مسافر برون استانی با کاهش ۳۳ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته مواجه بوده است .      

  معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان با اشاره به انجام ۷۱ هزار و ۵۳۴ سفر توسط حمل و نقل عمومی از ابتدای سال جاری تاکنون ، بیان کرد : این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزایش ۴ درصدی را نشان می دهد.     

  غزیعلی با بیان اینکه به دلیل اعمال محدودیت تردد در بازه زمانی یاد شده ، فروش بلیط اینترنتی در استان با کاهش ۲۵ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل مواجه بود ، اظهار کرد : برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی ، خودروهای سواری ظرفیت خود را به سه مسافر کاهش داده و اتوبوس‌های مسافربری نیز با حداقل ظرفیت تردد می‌کنند .
  مطالب مرتبط

  ستاد مقابله با کرونا باید برای توقف پروازهای ترکیه تصمیم بگیرد

  ستاد مقابله با کرونا باید برای توقف پروازهای ترکیه تصمیم بگیرد

  ‌سازمان هواپیمایی کشوری تابع ابلاغیه‌های ستاد ملی کرونا است و طبق نظر آنها پروازهای ترکیه برای هر مدتی که لازم باشد ، قطعا بلافاصله پس از این‌که ستاد ملی مبارزه با کرونا این موضوع را به سازمان هواپیمایی کشوری ابلاغ کند ، ما پروازها به ترکیه را لغو خواهیم کرد .

  |

  کاهش ۳۴ درصدی جابجایی مسافر در خوزستان طی هفته اول فروردین ماه

  کاهش ۳۴ درصدی جابجایی مسافر در خوزستان طی هفته اول فروردین ماه

  با توجه به الزامی بودن ارائه تست منفی کرونا برای مسافران خروجی از پایانه های مسافربری استان ، در هفته اول فروردین تعداد ۱۳ هزار و ۲۷۴ تست از مسافران توسط تیم های مراکز بهداشت مستقر در پایانه ها گرفته شد که از این تعداد تست ۹۰ نفر مثبت اعلام و از صدور بلیط برای آنها جلوگیری به ...

  |

  نظارت شبانه روزی بر عملکرد ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای در لرستان

  نظارت شبانه روزی بر عملکرد ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای در لرستان

  با توجه به اهمیت ایمنی تردد در ایام نوروز ، کنترل مستمر و شناسایی و برخورد با متخلفان حمل و نقل عمومی با جدیت در حال انجام است که نسبت به معرفی متخلفان به کمیسیون های مربوطه (۱۱ و ۱۲) رسیدگی به تخلفات رانندگان و شرکت های حمل و نقل اقدام می شود .

  |

  نظرات کاربران