در حال بارگذاری ...
 • انتخاب مدیرعامل شرکت فرودگاه ها به عنوان عضو ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ با ابلاغی از سوی علیرضا زالی ، فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران ، سیاوش امیرمکری ، رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به عنوان عضو ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران منصوب شد .

  این انتصاب به دنبال محول شدن فرماندهی عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران توسط وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی به دکتر زالی به عنوان نماینده تام الاختیار صورت گرفته است .

  انتصاب امیرمکری به عنوان عضو ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران به منظور انسجام بخشی و هماهنگی در تصمیم گیری و فعالیت اجرایی و بهره مندی از تخصص و تجارب صاحبنظران و با توجه به تعهد و سوابق ارزشمند اجرایی وی انجام شده است .

  زالی در این ابلاغ اظهار امیدواری کرده که امیرمکری با استعانت از خداوند متعال و با همکاری سایر اعضا در جهت پیشگیری و کنترل بیماری کرونا و حفظ سلامتی و تندرستی هم میهنان نهایت مساعدت و تلاش خویش را به کار گیرد .
  مطالب مرتبط

  ضرورت تسریع در اجرای طرح هوشمندسازی فرودگاه ها

  ضرورت تسریع در اجرای طرح هوشمندسازی فرودگاه ها

  می توان از ظرفیت های هوشمندسازی در پارکینگ ها ، رستوران ها ، تاکسی رانی و غیره فرودگاه ها استفاده کرد که در این زمینه حوزه های بازرگانی و فناوری اطلاعات باید به طور جدی برنامه ریزی کنند .

  |

  انتشار نخستین بسته اطلاعات هوانوردی جمهوری اسلامی ایران در سال ۲۰۲۱

  انتشار نخستین بسته اطلاعات هوانوردی جمهوری اسلامی ایران در سال ۲۰۲۱

  این بسته به روزرسانی چارت‌های پروازی فرودگاه‌های آغاجاری ، اهواز ، بهرگان ، کرمانشاه ، ایلام ، سنندج ، اصفهان ، سمنان ، بیرجند ، سبزوار ، رامسر ، لارستان ، خوی ، اردبیل ، ماکو ، یزد و به روز رسانی هشت مورد از SUP تا تاریخ ۲۴ فوریه ۲۰۲۲ (پنجم اسفند ۱۴۰۰) را شامل می شود .

  |

  استقرار سامانه یکپارچه فروش کالا و خدمات در ۱۱ فرودگاه کشور

  استقرار سامانه یکپارچه فروش کالا و خدمات در ۱۱ فرودگاه کشور

  با توجه به شرایط کرونا و شعار ACI که تجربه سفر سلامت را هدف برنامه ها و فعالیت های خود قرار داده اند ، مجموعه شرکت فرودگاه ها در جهت کاهش تماس فیزیکی در فرودگاه ها ، هوشمند سازی فرودگاه ها را در دستور کارهای خود قرار داده است .

  |

  نظرات کاربران