در حال بارگذاری ...
 • تمدید ۲ ماهه کارت هوشمند رانندگان بخش حمل و نقل مسافر و کالای استان فارس

  بیش از ۵۷ هزار راننده در بخش کالا و نزدیک به ۶ هزار و ۵۰۰ راننده در بخش مسافر استان دارای کارت هوشمند می باشند که فارس در این زمینه رتبه برتر کشوری را داراست .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس از تمدید دو ماهه کارت هوشمند رانندگان بخش حمل و نقل مسافر و کالای استان فارس خبر داد .

  محمد صباحی افزود : به‌‌منظور کاهش مراجعات غیرضروری و پیشگیری از شیوع کرونا ، کارت هوشمند رانندگان کالا و مسافر فعال استان فارس که اعتبار آن به پایان رسیده است به مدت دو ماه تمدید شد . با هماهنگی بعمل آمده با دفتر فناوری اطلاعات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور از تاریخ ۱۶ آذرماه سال جاری امکان تمدید کارت هوشمند رانندگانی که در بخش کالا و مسافر فعال بوده و اعتبار آنها به پایان رسیده به صورت سیستمی به مدت حداکثر ۲ ماه میسر گردیده است .

  وی در پایان گفت : رانندگان فعال دارای کارت هوشمند برای تمدید کارت خود نیاز به حضور در ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای ندارند و این کارتها به صورت سیستمی تمدید گردیده است .

  این گزارش حاکی از آن است که بیش از ۵۷ هزار راننده در بخش کالا و نزدیک به ۶ هزار و ۵۰۰ راننده در بخش مسافر استان دارای کارت هوشمند می باشند که فارس در این زمینه رتبه برتر کشوری را داراست .
  مطالب مرتبط

  لزوم ارائه سرویس مناسب به مسافران نوروزی برای داشتن سفری ایمن و روان

  لزوم ارائه سرویس مناسب به مسافران نوروزی برای داشتن سفری ایمن و روان

  در حال حاضر نظر به اهمیت حفظ سلامت مردم ، بیشتر تمرکز این اداره کل بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی و ضدعفونی کردن جهت حفظ کیفیت بهداشتی پایانه‌ها در بالاترین سطح جهت خدمت رسانی و سفری امن با آرامش است .

  |

  آسفالت بیش از هفت هزار کیلومتر از راه های روستایی کشور در قالب طرح ابرار

  آسفالت بیش از هفت هزار کیلومتر از راه های روستایی کشور در قالب طرح ابرار

  برای ارتقا شاخص آسفالت در راه های روستایی حوزه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان سیستان و بلوچستان که ۱۷ درصد با متوسط کشوری فاصله دارد مقرر شده است در طرح ابرار دو ، ۴۷۵ کیلومتر از راه های روستایی این اداره کل آسفالت شود تا شاهد بهبود شاخص ها در این خطه از ایران ...

  |

  صادرات از پایانه های مرزی سیستان و بلوچستان از مرز یک میلیون و ۳۰۰ هزار تن گذشت

  صادرات از پایانه های مرزی سیستان و بلوچستان از مرز یک میلیون و ۳۰۰ هزار تن گذشت

  با وجود شیوع ویروس کرونا ، هم مرزی با کشورهای صادرات‌ پذیر سبب شده تا این استان بهترین گزینه برای صادرات انواع کالاهای تولید داخل به کشورهای افغانستان و پاکستان باشد به طوری که در حال حاضر به طور متوسط روزانه ۴۷۳ دستگاه کامیون در پایانه مرزی میلک و میرجاوه تردد می‌ کنند .

  |

  آغاز اعلام بار مجازی در کل کشور به صورت غیر متمرکز

  آغاز اعلام بار مجازی در کل کشور به صورت غیر متمرکز

  در خصوص مشکل توقف ناوگان در مرزها ، راهکار مناسبی در وزارتخانه متبوع مصوب شده و در دست پیگیری است و با اجرای طرح پس کرانه های مرزی و بیرون کشیدن فعالیتهای غیر ضرور از مرزها ، مشکلات تا حدود زیادی مرتفع خواهند شد .

  |

  نظرات کاربران