در حال بارگذاری ...
 • محور گناوه - جاده ساحلی تنها محور مسدود استان بوشهر

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر از بازگشایی چند محور مسدود این استان پس از فروکش کردن آب‌های سطحی و برطرف شدن ریزش‌ها ، توسط اکیپ‌های راهداری خبر داد .

  سیدحمیدرضا علم با اشاره به بارندگی شدید روز یکشنبه در مناطقی از این استان گفت : در برخی از مناطق استان در طول یک‌‌‌ساعت بیش از ۱۶۰ میلی‌متر باران بارید که به‌دنبال این بارش‌ها ، اکیپ‌های راهداری بلافاصله نسبت‌ به رسیدگی به محورهای جاده‌ای اقدام کردند .

  او محور برازجان - کازرون را از محورهای مسدودی خواند که به‌سرعت بازگشایی شده است و افزود : در بخش‌هایی از این محور از جمله محدوده "کنارتخته" شاهد ریزش‌های زیادی بودیم که با استقرار سه اکیپ راهداری در این منطقه و با مدیریت ترافیک ، این ریزش‌ها را به‌طور کامل پاکسازی کردیم .

  علم ادامه داد : آب‌های سطحی در چند نقطه از محور برازجان - گناوه نیز از روی محور عبور کرده بود که ما مجبور به مسدود کردن این محور شدیم تا سرریز آب کمتر شود . همچنین با رسیدن جریان آب‌های جنوب شهرستان کازرون به پل "کلل" برای پیشگیری از وقوع هرگونه حادثه‌ای با هماهنگی مدیریت بحران استان ، این پل را روز گذشته به طور موقت بستیم که امروز این پل بازگشایی شد و تردد بر روی آن برقرار است .

  او عنوان کرد : دو محور دیلم - هندیجان و دیلم - بهبهان نیز که به‌‌دلیل جریان آب‌های سطحی ، روز گذشته با حضور عوامل راهداری به‌طور موقت مسدود بودند، امروز بازگشایی شدند .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر ، محور گناوه به جاده‌ ساحلی بوشهر را تنها محور مسدود این استان خواند و گفت : انسداد این محور نیز به‌دلیل جریان آب‌های سطحی بر روی نقاطی از این محور است و احتمال دارد با فروکش کردن آب‌های سطحی در ۲۴ ساعت آینده ، این محور نیز بازگشایی شود .

   
  مطالب مرتبط

  تسهیل شرایط أخذ کارت هوشمند راننده و ناوگان وانت بار برون شهری

  تسهیل شرایط أخذ کارت هوشمند راننده و ناوگان وانت بار برون شهری

  ثبت نام غیر حضوری با مراجعه به زیر سیستم ثبت نام ناوگان و راننده وانت بار در پرتال سامانه کارت هوشمند در قسمت خدمات غیر حضوری به آدرس www.smartcard.rmto.ir انجام می شود . ثبت نام حضوری با مراجعه به مراکز مجاز صدور کارت هوشمند در استان محل سکونت راننده است .

  |

  تردد ناوگان مسافری جاده‌ای فقط با ۵۰ درصد ظرفیت

  تردد ناوگان مسافری جاده‌ای فقط با ۵۰ درصد ظرفیت

  رعایت ۵۰ درصد فروش ظرفیت ناوگان به صورت جدی اجرا می‌شود ، همچنین پروتکل‌های بهداشتی در خصوص ضدعفونی ناوگان و صندلی‌ها ،‌ زدن ماسک توسط راننده ، تأکید و توجه به ماسک زدن همه مسافران ، تأمین ماسک در پایانه‌ها ، ضد عفونی پایانه‌ها و غیره‌ به صورت جدی نظارت می‌شود .

  |

  آغاز بهره‌برداری از فاز دوم سامانه نظارت و ارزیابی عملکرد بازرگانی سازمان راهداری

  آغاز بهره‌برداری از فاز دوم سامانه نظارت و ارزیابی عملکرد بازرگانی سازمان راهداری

  پیاده‌سازی این سامانه در ایام شیوع کرونا و قبل از تعطیلات سال نو از طریق ایجاد فرایندهای نظارتی دقیق‌تر و مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات و با هدف ارتقاء‌ سطح خدمات در پایانه‌های مرزی و کالا و به منظور کسب رضایتمندی مراجعین انجام شده است .

  |

  نظرات کاربران