در حال بارگذاری ...
 • رعایت کلیه الزامات بهداشتی و مراقبتی ابلاغی وزارت بهداشت در سفرهای دریایی

  پس از انجام مراحل احراز هویت چه برای افراد بومی و چه غیر بومی اسامی در سامانه تهیه بلیت بندر بارگذاری و پس از دریافت تست سلامت مسافران نسبت به صدور بلیت شناور اقدام می شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر با اشاره به دور جدید اعمال محدویت به منظور جلوگیری از شیوع کرونا ویروس ، گفت : تاییده تست سلامت وزارت بهداشت لازمه صدور بلیت شناور است .

  حمید رضا محمد حسینی تختی با اشاره به ابلاغ سیاست های جدید و اعمال محدودیت های رفت و آمدی در بنادر هرمزگان ، افزود : ارائه خدمات در مسیرهای سه گانه بندر شهید حقانی – قشم – هرمز همه روزه از ساعت ۶ صبح آغاز و تا ساعت ۱۸ ادامه دارد .

  وی با تأکید به اینکه سفر بومیان منطقه منوطه به انجام مراحل احراز هویت است ، خاطرنشان کرد : لازمه سفر افراد غیر بومی به جزایر استان احراز شرایط سفر چون ماموریت اداری ، انجام امور قضایی و دانشگاهی تعیین شده و از سفر افراد فاقد شرایط و گردشگران ممانعت به عمل می آید .

  محمد حسینی تختی با اشاره به برقراری ارتباط مستقیم سامانه تهیه بلیت بندر شهید حقانی با سامانه وزارت بهداشت ، اظهار داشت : پس از انجام مراحل احراز هویت چه برای افراد بومی و چه غیر بومی  اسامی در سامانه تهیه بلیت بندر بارگذاری و پس از دریافت تست سلامت مسافران نسبت به صدور بلیت شناور اقدام می شود .

  به گفته مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر ، کلیه الزامات بهداشتی و مراقبتی ابلاغی وزارت بهداشت از جمله فاصله گذاری اجتماعی ، گند زدایی بنادر و شناورها، انجام می شود .
  مطالب مرتبط

  تأکید بر استفاده از ظرفیت‌ شرکت‌های دانش بنیان در حوزه دریایی و بندری

  تأکید بر استفاده از ظرفیت‌ شرکت‌های دانش بنیان در حوزه دریایی و بندری

  در دوره پساتحریم و بازگشت احتمالی شرکت‌های کشتیرانی بین‌المللی به بنادر ایران ، مجموعه بندری و اپراتورهای کشور باید آمادگی لازم را داشته باشند تا بتوانند سرویس‌های خوبی را به کشتیرانی‌های خارجی ارائه کنند .

  |

  حرکت به سمت استفاده از سیستم های خودران و کنترل از راه دور کشتی ها توسط هلند

  حرکت به سمت استفاده از سیستم های خودران و کنترل از راه دور کشتی ها توسط هلند

  فناوری خودران دریایی به سرعت در حال به کارگیری بوده و در میان اپراتورهای تجاری تقاضای زیادی وجود دارد ؛ ما آینده ای را متصور هستیم که همه شناورهای نوساز از تکنولوژی فرمان مستقل و خودران به صورت استاندارد برخوردار باشند .

  |

  تاثیر کرونا بر افزایش تردد کشتی های کانتینری و تاخیر در حمل و نقل ریلی جهان

  تاثیر کرونا بر افزایش تردد کشتی های کانتینری و تاخیر در حمل و نقل ریلی جهان

  حجم محموله های کانتینری ، اگر بالاتر از سطح انتظار برای این بازه زمانی از سال نباشد ، کمتر هم نیست . اکنون تردد کشتی های تجاری تا حدود زیادی به حالت عادی خود بازگشته است . در مورد کالاهای مربوط به برخی صنایع مانند صنعت فولاد یا جابجایی قطعات خودروسازی نیز بهبود حاصل شده است .

  |

  نظرات کاربران