در حال بارگذاری ...
 • رعایت کلیه الزامات بهداشتی و مراقبتی ابلاغی وزارت بهداشت در سفرهای دریایی

  پس از انجام مراحل احراز هویت چه برای افراد بومی و چه غیر بومی اسامی در سامانه تهیه بلیت بندر بارگذاری و پس از دریافت تست سلامت مسافران نسبت به صدور بلیت شناور اقدام می شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر با اشاره به دور جدید اعمال محدویت به منظور جلوگیری از شیوع کرونا ویروس ، گفت : تاییده تست سلامت وزارت بهداشت لازمه صدور بلیت شناور است .

  حمید رضا محمد حسینی تختی با اشاره به ابلاغ سیاست های جدید و اعمال محدودیت های رفت و آمدی در بنادر هرمزگان ، افزود : ارائه خدمات در مسیرهای سه گانه بندر شهید حقانی – قشم – هرمز همه روزه از ساعت ۶ صبح آغاز و تا ساعت ۱۸ ادامه دارد .

  وی با تأکید به اینکه سفر بومیان منطقه منوطه به انجام مراحل احراز هویت است ، خاطرنشان کرد : لازمه سفر افراد غیر بومی به جزایر استان احراز شرایط سفر چون ماموریت اداری ، انجام امور قضایی و دانشگاهی تعیین شده و از سفر افراد فاقد شرایط و گردشگران ممانعت به عمل می آید .

  محمد حسینی تختی با اشاره به برقراری ارتباط مستقیم سامانه تهیه بلیت بندر شهید حقانی با سامانه وزارت بهداشت ، اظهار داشت : پس از انجام مراحل احراز هویت چه برای افراد بومی و چه غیر بومی  اسامی در سامانه تهیه بلیت بندر بارگذاری و پس از دریافت تست سلامت مسافران نسبت به صدور بلیت شناور اقدام می شود .

  به گفته مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر ، کلیه الزامات بهداشتی و مراقبتی ابلاغی وزارت بهداشت از جمله فاصله گذاری اجتماعی ، گند زدایی بنادر و شناورها، انجام می شود .
  مطالب مرتبط

  همراهی مجلس برای پشتیبانی‌ و رفع موانع تولید در پسکرانه بنادر

  همراهی مجلس برای پشتیبانی‌ و رفع موانع تولید در پسکرانه بنادر

  ارائه تسهیلات ، لحاظ معافیت های مالی ، پرداخت یارانه ، پشتیبانی مادی و معنوی از مهمترین اقداماتی است که به منظور فعالیت بخش خصوصی و انجام سرمایه گذاری در پسکرانه بنادر باید مدنظر قرار گیرد و با توسعه این مناطق شاهد افزایش بهره وری تولید و اشتغالزایی باشیم .

  |

  بهره برداری از اولین کشتی باری بدون آلایندگی با پیشران بادی - هیدروژنی از سال ۲۰۲۴

  بهره برداری از اولین کشتی باری بدون آلایندگی با پیشران بادی - هیدروژنی از سال ۲۰۲۴

  انرژی بادی علاوه بر یک موتور احتراق داخلی با سوخت هیدروژن به عنوان پیشران خواهد بود . بر اساس طراحی این کشتی که در سال ۲۰۲۱ توسعه بیشتری خواهد یافت ، هیدروژن به صورت فشرده در داخل کشتی ذخیره می شود .

  |

  بندر شهید رجایی ، بندر اقیانوسی ایران و راه‌های عبور از شرایط تحریم

  بندر شهید رجایی ، بندر اقیانوسی ایران و راه‌های عبور از شرایط تحریم

  در شرایط متاثر از تشدید تحریم‌ها و شیوع ویروس کرونا و همچنین تهدیدهایی که نبض اقتصاد کشور یعنی بنادر را نشانه رفته بود، تمامی تلاشگران حوزه دریایی و بندری با تصمیمات هوشمندانه و ریسک‌پذیری جسورانه در تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم اهتمام مجدانه ای داشته و مدیریت یعنی ...

  |

  نظرات کاربران