در حال بارگذاری ...
 • برف‌روبی ۱۶۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه

  هم اکنون هیچ محوری در استان چه از محورهای فرعی و چه روستایی مشکلی به لحاظ مسدود بودن ندارد و همه محورها باز هستند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از ۱۶۰ کیلومتر برف روبی و ۱۰ مورد ریزش برداری کوه در محورهای استان طی چند روز اخیر خبر داد .

  فریبرز کرمی با اشاره به بارش برف و بارانی که طی چند روز اخیر در نقاط مختلف استان داشتیم ، اظهار کرد : سه شهرستان پاوه ، سنقر و دالاهو درگیر برف بودند و در سایر شهرستانها نیز بارندگی شدید داشتیم . نزدیک به ۱۶۰ کیلومتر از راه‌های استان در این مدت برف‌روبی شد که عمدتا در گردنه‌های برف‌گیر مانند پاوه به روانسر و همچنین "مله‌ماس" بوده است .

  به گفته مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه هم اکنون هیچ محوری در استان چه از محورهای فرعی و چه روستایی مشکلی به لحاظ مسدود بودن ندارد و همه محورها باز هستند .

  کرمی همچنین از وقوع ۱۰ مورد ریزش کوه به دلیل بارش برف و باران در محورهای استان خصوصا در منطقه اورامانات خبر داد که ریزش برداری در کوتاه‌ترین زمان انجام شده است .

  وی از پای کار بودن ۷۵ نفر از نیروهای راهداری و ۲۱ دستگاه ماشین آلات سنگین در این عملیات‌ها یاد کرد و ادامه داد : برای برف روبی جاده‌ها از ۷۰ تن شن و نمک نیز استفاده شده است .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با اشاره به شروع بارش‌های جدید در استان طی روزهای آینده ، خاطرنشان کرد : برای این بارش‌ها نیز در آماده‌باش هستیم .
  مطالب مرتبط

  استقرار نظام جامع مدیریت دانش در سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای

  استقرار نظام جامع مدیریت دانش در سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای

  در زمینه آموزش‌های لازم جهت آشنایی با مفاهیم مدیریت دانش و نحوه استخراج دانش شخصی و استفاده از دانش همکاران ، برنامه‌ریزی مناسبی برای برگزاری دوره آموزشی تعداد ۲۵۰ نفر از پرسنل ستادی و ۱۱۰۰ نفر از رؤسای ادارات استانی و شهرستانی صورت گرفته است . 

  |

  نظرات کاربران