در حال بارگذاری ...
 • تداوم محدودیت‌های تردد دریایی در جزیره قشم

  خدمات تردد دریایی مختص بومیان منطقه است و هرگونه ارائه خدمت به گردشگران در این ایام ممنوع است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر اداره بنادر و دریانوردی قشم با اشاره به اعمال محدودیت تردد بر اساس تصمیمات اتخاذ شده در ستاد ملی کرونا در بنادر شهید ذاکری قشم ، پل و لافت اظهار داشت : تردد در این مسیرها از ساعت ۶ صبح آغاز و تا ساعت ۱۸ ادامه دارد .

  علی اشتری با اشاره به ابلاغیه ستاد ملی کرونا ، بیان داشت : بر اساس این ابلاغیه نحوه فعالیت بنادر مسافری ، گردشگری و حمل و نقل ضروری در جزیره قشم از تاریخ یکم آذرماه به مدت دو هفته با محدودیت در حال انجام است .

  وی تاکید کرد : خدمات تردد دریایی مختص بومیان منطقه است و هرگونه ارائه خدمت به گردشگران در این ایام ممنوع است .

  مدیر اداره بنادر و دریانوردی قشم تداوم محدودیت ها را منوط به تصمیمات ستاد ملی کرونا دانست و گفت : در صورت ابلاغ تصمیمات جدید از سوی این ستاد اعمال محدودیت های تردد در بنادر قشم تمدید و تا رسیدن به شرایط مطلوب ادامه خواهد یافت .
  مطالب مرتبط

  کاهش ۴۲ درصدی مسافر هوایی در قشم به دلیل شیوع کرونا

  کاهش ۴۲ درصدی مسافر هوایی در قشم به دلیل شیوع کرونا

  در حال حاضر تنها مشکلی که وجود دارد ، مربوط به شیوع بیماری کرونا است که در این زمینه نیز در فرودگاه قشم ، به‌طور کامل پروتکل‌های بهداشتی رعایت می‌شوند و با تمهیدات در نظر گرفته شده و اتصال سبستم صدور کارت پرواز به سامانه ماسک وزارت بهداشت ، امکان جابه‌جایی مسافر مبتلا به ...

  |

  بنادر ؛ محل تخلیه و بارگیری کالا است ، نه دپوی کالا

  بنادر ؛ محل تخلیه و بارگیری کالا است ، نه دپوی کالا

  تمام دستگاه های ذی ربط و مسئول در بخش ورود کالا به کشور باید در راستای جلوگیری از دپوی کالا در بنادر و ترخیص کالا از این مناطق اقدام کنند تا بنادر به فلسفه اصلی خود یعنی محلی که صرفا برای تخلیه و بارگیری است ، تبدیل شوند .

  |

  برنامه‌ریزی برای ایجاد یک سایت برند گردشگری دریایی در مجاورت روستای تنبان جزیره قشم

  برنامه‌ریزی برای ایجاد یک سایت برند گردشگری دریایی در مجاورت روستای تنبان جزیره قشم

  پتانسیل ها و مزایای ساخت بندر چندمنظوره روستای تنبان در سواحل جزیره قشم شامل معافیت های مالیاتی به دلیل قرار داشتن در منطقه آزاد قشم ، توسعه صید ماهی و مزارع میگو ، راه های دسترسی متعدد از طریق جزایر دیگر ، بندرعباس و کشورهای حاشیه خلیج فارس ، توسعه گردشگری ، ارز آوری ، ...

  |

  نظرات کاربران